SİYASET

Esra Elönü : Yürüyen kanalizasyondan ayetleri koruyunuz

Tarih
22 Eylül 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Esra Elönü

22 Eylül 2015

Anladım ki bu paralel kadavralar klavye yerine kanalizasyon borusu kullanıyor. Delete=sifon. Ben anlamıyorum bu kadar küfür, hakaretle bir işkembeci zinciri niye oluşturmamışlar. Gerçekten garip.

YÜRÜYEN KANALİZASYONDAN AYETLERİ KORUYUNUZ.

Ayetleri bu teneke kutular, ne olarak kullanıyorlar ki duyduklarında kırmızı bülten görmüş klavye boğası gibi saldırıyorlar. Nedir yani? Siz kimsiniz.. Siz röntgencilik yaparken ya da mahremi dinlerken kullanıyorsunuz da Allah rızası için kullanıldığında mı gücünüze gidiyor.

Bir ara bu paçoz hatta sündürülmüş paralel tetikçileri yazmayı bıraktım. Google isimlerini yazsa, önce kazma resmi sonra errrror veriyor. Lakin ne zaman ki ayetlere havlamaya başladılar, hoşt ile höst arasında kalmış arafta bir matadordan rol çaldım.

 Zaten öyle değil midir? Tetikçilik her iki tarafta da mide bulandırıyor ve kurşun akvaryumunda çöp balığı olarak ölüp gidiyorsun.

Fakat bu başka.

Günlerden beri sadece sifon operasyonunu hak etse de daha büyük bir operasyon için klavyeyi parçalayan adam kalıntısı,( isim yazmayayım kağıt hijyeni önemli)  Pazar günü yapılan Teröre karşı tek ses mitinginin ayetlerle başlamasından rahatsız olmuş. Niye? Ablalara bankanız önünde bedduadan pembeleşinceye kadar cevşen okutup ayetlerle poz verdirmek sınırsızlık olmuyor da terörden ve kan sarrafçılarından Allaha sığınıp ayet okumak mı sınırsızlık oluyor.

Bundan bir hafta önce Mehtaplı gecelerde, kanalizasyonlarınızın birinde, Bakara suresi 154. Ayetle dalga geçme platformu kurulmuş. Konuklarınız tiki ağzıyla bıyıklarına tükürük sıçratarak “ Nasıl yanıııı” diye diye zekalarından geri geri frikik veriyorlardı.

Kamyon kasasına Peygamber bindiren bu adamların beyinlerinden çıkandan kamyon arkası yazısı bile olmazken nasıl böyle, garabet entel pozlarına sığınıyorlar anlamıyorum.

Tek bildiğim, bu tekelci din tüccarlarının kepenkleri inince takke altından çıkardıkları tek şey ahlaksızlık olduğu.

Ve tek bildiğim, Ayetleri ve şehadeti bunların adamlıkları kazındıkça patlayan  kanalizasyon borularından korumak.  Bu da çağın cihadı. Eyvallah.

Haber7.com

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;