SİYASET

Candaş Tolga Işık : Siz beni kovamazsınız ben istifa ediyorum

Tarih
15 Eylül 2019
İzlenme
Kişi
Yazar
Candaş Tolga Işık

Ahmet Davutoğlu, bir grup arkadaşını da yanına alıp dün AK Parti’den istifa etti. İstifa bir erdemdir. İstifa eden insan her daim övülmeyi hak eden insandır. Ama istifanın da bir oluru var be kardeşim.

Davutoğlu’nun AK Parti’den ihraç edilmesini yanlış buluyorum. O ayrı mevzu... Lakin tam da partiden atılmak üzereyken “Siz beni kovamazsınız ben kendim istifa ediyorum” diyerek yaptığı rüzgara istifa demek çok zor.

Bu arada bir eleştirim de meslektaşlarıma... Eski başbakan, dışişleri bakanı partisinden istifa ediyor ve bizim haber kanallarımız bunu canlı yayınlamıyor. Korkmayın arkadaşlar sadece istifa etti!

davutoğlu istifa ile ilgili görsel sonucu

BAKANLAR KURULU DEDİKODULARI ARASINDA TEK GERÇEK!

Cumhurbaşkanı yardımcısı sayısı dörde çıkıyormuş. Sağlık bakanı değişiyormuş. Süleyman Soylu tüm iç güvenlikten sorumlu başkan yardımcısı oluyormuş, İçişleri Bakanlığı da ona bağlanıyormuş.

Berat Albayrak dışişlerine çekilip Mevlüt Çavuşoğlu başkan yardımcısı yapılıyormuş. Oluyormuş da oluyormuş... Ne kadar üfleme ne kadarı gerçek bilmiyoruz. Günlerdir bitmek bilmeyen kabine değişikliği dedikoduları arasında altına imza atabileceğim tek bir doğru var.

O da şu: Binali Yıldırım başkan yardımcısı oluyor. Hem de bir hayli yetkili ve etkili bir başkan yardımcısı...

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • kulo

    23 Eylül 2019 10:48
    0 0
    tutmayın küçük enişteyi...
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;