GÜNCEL

Nureddin Ceylan : Her şey 50 yıl önce planlanmış!

Tarih
04 Eylül 2021
İzlenme
Kişi
Yazar
Nureddin Ceylan

Koronavirüs Projesini başından beri yazıyorum. Elimden geldiğince hakikatin sözcülüğünü yapıyor insanları uyarmaya çalışıyorum. Çoğu zaman bana inanmayanlar olduğu gibi, dediklerimizin bir komplo teorisinden ibaret olduğunu da söylemekten geri kalmıyorlar. Bugün ise size, şu andan 50 yıl önce planlanmış bazı gerçeklerden bahsedeceğim. 

20 Mart 1969 yılında, Rockefeller ailesine yakınlığı ile bilinen  New York Mount Sinai Tıp Fakültesi'nde Profesör, aynı zamanda ABD Aile Planlaması Derneği Başkanı olan Dr. Richard Day, Amerikan Tabipler Birliği'nin Pittsburgh bölümünde çok çarpıcı bir konuşma yapmış.

Pin on Leadership History and ExamplesÖzel olan bu konuşmanın sonradan ortaya çıkmasını sağlayan ise Dr. Dunegan oldu.

O konuşmada bulunan Dr. Lawrence Dunegan yasak olmasına rağmen notlar almış ve Dr. Day’in söyledikleri şeyleri bu zamana erişmesini sağladı.

Dr. Richard Day, ilerleyen süreçte İlluminati’nin yani küresel şeytanların yapacakları şeyleri  teker teker söylemiş.

Seyahatlerin kısıtlanacağından, hastalıkların geleceğine. Kitlesel nüfus imhasından, kasıtlı olarak insanların öldürülmesine. Ne ararsanız burada...

O zaman hazır mısınız?

Hadi başlayalım;

Dr. Day seyahatlerin kısıtlanacağını aynen şu şekilde belirtmiş;

Yakın bir gelecekte, seyahatlar çok kısıtlanacak. İnsanların seyahat etmek için izne ihtiyacı olacak ve seyahat etmek için iyi bir nedene ihtiyaçları olacak. Seyahatiniz için iyi bir nedeniniz yoksa, seyahat etmenize izin verilmeyecek. Herkesin bir kimliğe ihtiyacı olacak. Gelecek dünyanın düzeninde İnsanların sürekli olarak bir yerlere gidilmesine bir şekilde izin verilmeyecek. Kişinin kimliğini belirlemek için özel olarak kodlanacak ve deri altına implante edilecek bir cihaz geliştirilecek. Belki bu cihaz farklı bir şey öne sürülerek insanlara enjekte edilecek.”

Konuşmasının devamında virüsün geleceğinden ise şöyle haber veriyor;

Daha önce hiç görülmemiş yeni hastalıkların ortaya çıkacak. En azından bir süre için tedavisi zor olan bazı hastalıklar türetilecek.”

Aslında bakarsanız, plan ve yapanların belli olduğu bu konuşmayı görünce çok sevindim.

Bu hastalığın büyük bir proje olduğunu söylediğimizde insanlar bize gülüyordu. Ama şimdi her geçen gün bize katılanların sayısı artıyor. Çünkü hakikatin ışığı elbet bir gün insanların üzerine zuhur edecektir.

Gelelim Dr.Day’in konuşmasının devamına..

Illuminati nedir? Google'a sordunuz - işte cevabı - Evrenselİlluminati’nin has adamlarından olan Richard Day, nüfusun azaltılması yönünde bir hedefleri olduğunu da şöyle söylüyor;

Gerçek ve belirtilen bazı hedeflerimiz var. Bunların en önemlisi Dünya nüfusunu azaltmak. Cinsiyetin amacını yönlendireceğiz. Üreme olmadan seks ve seks olmadan üreme sistemini geliştireceğiz. Dünyayı bir şekilde eşcinselliğe rağbet ettirerek üremenin önüne geçilecek. Robotik sistemler ile bir üreme stilini getireceğiz. Uysal, istediğimizi yaptırabileceğimiz bir robotsu insan nesli olacak. Böylelikle İlluminatinin emri altında yetişecekler.”

Küresel şeytanların, yaşlıları ortadan kaldırmak için yapacakları planı ise şöyle anlatıyordu Dr.Day;

Uygun fiyatlı tıbbi bakıma erişimin sınırlandırılması, yaşlıların ortadan kaldırılmasını kolaylaştırır. Bu sebeple, ilaç kontrölünü planlanacak.. Belirli hastalıklar çıkararak belirli tedaviler sunulacak. Bir suikast biçimi olarak ise kalp krizi yaptırılacak.”

Sonuç olarak, şu anda yaşadığımız her şey yıllar yıllar önce yazılmış ve planlanmış.

Dr. Day’in konuşmasından,

Yeni bir hastalık ile nüfus kontrolünün sağlanması, aşılar ile insan vücuduna kodlamaların enjekte edilmesi ve robotlaştırılması, Yaşlı insanların ortadan ilaçlar ile kaldırılması, seyahatlerin kısıtlanması ve insanları eşcinselliğe yönlendirerek yeni neslin gelmesinin engellenmesi belli oluyor.

Nitekim hepsini şu zamanda yaşıyoruz.

Plan belli.

Yapan belli.

Ne olduğu belli.

Hala inanmazsanız kaybedersiniz.

Ama, siz gerçeklerin farkında olup oyunlara karşı koyarsanız her türlü planları bozan Rabb’inizin yardımı ile kazanırsınız.  

Allah doğru olan ve doğrulara hizmet edenler ile birliktedir.

 

Selametle..

Seslimakale.com.tr


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Burcu Canpolat

    04 Eylül 2021 15:02
    0 1
    Kaynak nedir? Dediğiniz bilgilere teyit için ulaşabileceğimiz bi kaynak gösterir misiniz?
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü

Copyright © 2022 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;