GÜNCEL

Ardan ZENTÜRK : Belki de, NATO ile vedalaşma zamanıdır…

Tarih
26 Mart 2019
İzlenme
Kişi
Yazar
Ardan Zentürk

“Beka ve bağımsızlık için  Suriye-İsrail sınırındaki Golan Cephesi’nde olmak zorundayız. Bekamıza dönük gerçek tehlike o sınırın arkasında..

(…) ’Beka rotamız’ bize İdlib’in güneyini gösteriyor…”

“Amerika’yı püskürtmek Golan’dan geçer” ¹ derken “Türkiye’yi düşman ilan eden İsrail” ² gerçeğini ifade ediyorduk: Erdoğan karşıtlığı bir bahanedir, İsrail ve Amerika’daki siyonist lobinin Türkiye’yi imha planı Erdoğan’ın siyasi yaşamıyla sınırlı değil, aksine uzun vadeli bir plandır.

İşin özeti, “beka mücadelesi” dediğimiz, evanjelik-siyonist saldırıyla savaştır. 

 

Bir karar vermek zorundayız…

Millet olarak bir karar vermek zorundayız: Ya, Amerikan emperyalizminin önüne kemik attığı, siyonizmin bekçi köpeği olacağız, ya da Çanakkale’den Kocatepe’ye, bir destan bırakmış dedelerimizin şerefli torunları olarak yaşayacağız.

Bu ülkeye bağlılığınız, “Dolar yarın kaç Lira olur” düzeyindeyse, merak etmeyin, size kemik verecek bir sömürgeci mutlaka bulursunuz, FETÖ’cüler gibi kemiğin etlisini de sıyırabilirsiniz. 

Millet, bir somun ekmekle üzüm hoşafını katık eden dağ gibi adamların evlatlarıdır, yolunda yürür, hiç şüpheniz olmasın…

Uzlaşmak intiharımızdır, kabul etmeyeceğiz…

Tarihin kırılma noktasında emperyalizm ile uzlaşmak söz konusu değildir, o, S-400’ler buraya gelecek, Doğu Akdeniz’de hareket halindeki bütün yabancı hava unsurlarına da kilitlenecek, o kadar. 

Erdoğan’ın kulağına “Amerika ile uzlaşmazsak ekonomide  felaket yaşarız” korkusunu fısıldayanlar da vardır kuşkusuz. Bunları tanıyoruz. Bir-kaç ay önce, “MHP ile ittifakımız Kürt oylarını kaybettirir” safsatasıyla milletin 15 Temmuz’da sokakta kurduğu Cumhur İttifakı’nı darağacına götürerek emperyalizme yeni kulvar açmak isteyenlerdir. Yemeyiz. (3) 

 

Gerekirse NATO’dan çıkılır…

Amerikan emperyalizminin duruşu açıktır: Ya kontrol, ya da imha ederim.

FETÖ’yü koruyor, PKK’yı silahlandırıyor, bu nedenden. 

Müzakere masasında üçüncü yol arayanların kaderi, Damat Ferit’le aynı olur!.. 

Beklemeye gerek yok, emperyalistin niyeti zaten belli, milletin önüne, “NATO’da tamam mı devam mı” referandum sandığını koymalıyız. 

Postalları, milyonlarca masum Müslüman’ın kanına bulaşmış Amerikan askerlerini şehit kanıyla sulanmış kutsal topraklarımızda daha ne kadar tutacağız, 15 Temmuz’un ihanet ittifakının anılarını taşıyan İncirlik, kapatılmalıdır.

 

Golan yağmacılarını tanıyalım…

Bakın,“Irak işgalcisi/Müslüman kasabı”  ABD eski Başkan Yardımcısı Cheney, Siyonist medya patronu Murdoch, 15 Temmuz saldırısının ana karargahı Washington’daki Demokrasileri Savunma Vakfı Başkanı, CIA eski başkanı Woolsey ve Jacob Rothschild, Golan Tepeleri’nin altındaki büyük petrol rezervini yağmalamak için birleşmiş durumda. İşin içinde-tabii ki- Genie Energy CEO’su Ira Greenstein üzerinden, Trump’ın damadı Jared Kushner de var. 

Ortağı oldukları Genie Energy’nin işgal altındaki Golan Tepeleri’nde bulduğu petrol yatağını şirket uzmanı Yuval Bartov şöyle anlatıyor: Golan Tepeleri’nde 350 metre kalınlığında bir petrol tabakası bulduk. Dünya ortalamasında tabakalar 20 ile 30 metre kalınlığındadır, bu ise ortalamanın 10 katı.

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAK DAVA

    27 Mart 2019 10:52
    0 0
    ARAMIZDAKİ ENBESİLLER HALA ANLAMADILAR YAHU BİR TANESİ DE ÇIKIPTA SORMUYOR Kİ AMERİKANIN-İSRAİLİN SÜRİYEDE NE İŞ VAR DİYE. EL CEVAP ( PETROL - DOĞAL GAZ ) HEM YER ALTI KAYNAKLARINI SÖMÜRÜYORLAR HEMDE MÜSLÜMAN KANI DÖKÜYORLAR BİR TAŞTA İKİ KUŞ; BİZDE BİRBİRİMİZE DÜŞTÜK KENDİ KENDİMİZİ BİTİRİYORUZ.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;