SİYASET

Murat Kelkitlioğlu : Silah dolu MiT TIR’larını salın gitsin!

Tarih
23 Haziran 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Murat Kelkitlioğlu

23 Haziran 2015

7 Haziran öncesi ülkeyi yönetmeye talip olanlar, nerelerdesiniz? Türkiye’nin güney sınırında oynanan kirli oyun karşısında CHP, MHP ve HDP liderleri neden üç maymunu oynuyor? 

Hani, mevzubahis ülkeyse gerisi teferruattı? 
Seçimdeki başarısızlıklarınızı örtmek için birbirinize başbakanlık sunacağınıza, bir kere olsun, sorumlu bir lider olarak Kuzey Suriye’de yaşananlarla ilgili sesinizi yükseltin! 
CHP’ye sesleniyorum; çağrı yapsanıza, heyet göndersenize Esad dostunuza. Gerçek hedefi Türkiye’yi bölmek olan PKK terör örgütünü topraklarından çıkarsın.   
MHP’ye sesleniyorum; Tel Abyad’da Türkmenler katlediliyor, neden susuyorsunuz? Türkmenlere yardım götüren MİT TIR’larını, paralel örgüte hizmet edenler kadar dilinize dolamıştınız. 
Seçimden önce kurt, seçimden sonra kuzu kesilen Kandil kumandalı HDP’ye sesleniyorum; Kürtler öldürülünce veryansın, Türkmenler öldürülünce sorun yok mu? DAEŞ terör örgütü Kobani’de Kürtleri öldürürken bu katliam, PKK terör örgütü Tel Abyad’da Türkmen öldürünce meşru. DAEŞ, evet terör örgütü, PKK cici çocuk öyle mi? 

GÜNAHIN ALTINDA KALIRSINIZ 

Elinde bağlamasıyla kanal kanal dolaşan Sayın Demirtaş! 
Bu günah yükünün altından nasıl kalkacaksınız? Türkiye’nin DAEŞ’e yardım ettiği algısını oluşturmak için her türlü ittifakı yapmaktan, Kobani’yi bahane ederek yaptığın çağrı sonucunda 50’den fazla insanın hayatını kaybetmesini göze almaktan çekinmediniz! Şimdi niye hiç sesiniz çıkmıyor? 
Ben olsam! Bu söylemi kullanmak çok kolaydır; ben olsam! 
Doldururum MİT TIR’larını ağır silahlarla. Gönderirim Türkmenlere, Özgür Suriye Ordusu’na. ‘DAEŞ terör örgütü ile mücadele ediyorum’ bahanesiyle Kuzey Suriye’de katliam yapan ve ülke içinde bazı çevrelerin meşrulaştırmaya çalıştığı PKK terör örgütünü o bölgeden çıkarırım. 
Kimse ‘DAEŞ’le mücadele ediliyor’ diyerek komik duruma düşmesin.   

Akşam

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAKKA

    25 Haziran 2015 01:09
    1 2
    KESİNLİKLE KATILIYORUM BU ÜLKEDE ARTIK ÇÖZÜM SÜRECİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ. VE HATTA ARTIK ORDUMUZ BİR SİLKİNMEYLE KANDİL DAĞINDAKİ EN UFAK BAKTERİYE VARANA DEK DEĞIDA BERBERİNDE YOK ETMELİDİR..VE SURİYEDEKİ TÜRKMENLEREDE EN AĞIR SİLAHLARLA YARDIM SAĞLANIP PYD Yİ DAEŞİN KUCAĞINA DOĞRU SÜRÜLMELİDİRKİİ HEPSİNDEN KURTULALIM..VE HATTA BU ÜLKEDEKİ HAİN KÖPEKLERDENDE ACİLEN VE HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN KURTULALIM..VE HATTA UNUTMAYALIMKİİ... AYIDAN POST YEDİĞİ TASA SIÇANDAN (KÜRT'TEN)DOST OLMAZ...BU NANKÖR KÜRTLER NE ÇABUK UNUTTULAR..SADDAMIN KATLİAMINDAN CANLARINI KURTARMAK İÇİN BU ÜLKEYE SIĞINDIKLARINI Kİİ...BU GÜN SURİYELİLERİ ÜLKEMİZ KURTARIYOR DİYE RAHATSIZ OLUYORLAR..Kİİ UNUTMAMALILARKİİ SURİYELİLER DEĞİL SİZ BU VATANA SİLAH DOĞRULTTUNUZ...Kİİİİİ SİZİN FATURALARINIZI BİLE BU MİLLET ÖDERKEN YAPTINIZ...SİZLER GERÇEKTEN NANKÖR BİR MİLLETSİNİZ...AMA BİZLER BU NANKÖRLÜĞÜNÜZÜ ASLA UNUTMAYACAĞIZ VEE TARİHTE SİZİ ASLA UNUTMAYACAK..YÜCE MEVLA SİZİN GİBİLERİ İŞARET EDEREK DEDİKİ KİMLERE UYARSANIZ ONLARDANSINIZDIR DİYE... BU BAĞLAMDA AMERİKA İSRAİL VE AVRUPANIN KÖPEĞİ OLMUŞ KÜRTLER...İŞTE SİZLERDE ONLARDANSINIZDIR ARTIK KAFİR LERLE İTTİFAK EDENLER KAFİRDİR...ALLAH İNŞALLAH VE İNŞALLAH SİZİN CEZANIZI EN AĞIR ŞEKİLDE VERECEKTİR ... AMİN AMİN AMİN
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;