GÜNCEL

Murat Kelkitlioğlu : Sarıgül Belediye Başkanı dövdü

Tarih
22 Aralık 2014
İzlenme
Kişi
Yazar
Murat Kelkitlioğlu

22 Aralık 2014

CHP yönetimindeki Şişli Belediyesi’nde yaşananlar kovboy fimlerinin değişmez argümanı ‘Vahşi Batı’nın Teksas’ını aratmayacak nitelikte. 

Ne ararsanız var! 
Mafyatik yöntemler, tehditler, kavga gürültü, adam dövdürme… Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. 30 Mart seçimleri öncesi defalarca uyarmıştık. Mustafa Sarıgül, Şişli’de aday olmasa bile oğlu Emir aracılığıyla burayı yönetme isteğini sürdürecek, diye. Dediğimiz oldu, hem de daha da ileri giderek. 
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün başına gelmeyen kalmadı. Mustafa Sarıgül, İnönü’nün ABD’deki oğullarına zarar vereceği yönünde tehditler de bile bulundu. Son yaşananları kamuoyu bütün açıklığıyla izledi. Türkiye’yi yönetme iddiasında bulunan başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP yönetiminin bu konudaki acizliği ise başka bir tartışma konusu. 
Ortaya çıkan tablo şu; “Kılıçdaroğlu, Şişli’deki krizi çözemedi. Bir Mustafa Sarıgül’le başedemedi.”
Peki Sarıgül’ün imza attığı skandallar bununla mı sınırlı? 
Şimdi sizlerle önümüzdeki günlerde çok tartışılacak bir iddiayı paylaşmak istiyorum: 

NASIL YAPMAZSIN

Şişli’de Teksas kanunlarını uygulamaya çalışan Mustafa Sarıgül, geçtiğimiz günlerde kendisine yakın bazı işadamlarını, kendisinin aday yaptığı başka bir CHP’li belediye başkanına gönderir. Söz konusu başkan, Sarıgül’ün gönderdiği kişileri, taleplerini yerini getirmeden tersler. 
Bunu duyan Sarıgül, çılgına döner! Ve o belediyeye gider. “Sen, benim dediklerimi nasıl yapmazsın” diyerek belediye başkanına saldırır. Bu olay, hem Şişli’de hem de Sarıgül’ün hışmına uğrayan belediye de büyük yankı bulur. 
Söz konusu belediyenin meclisinde de Sarıgül hakimiyeti var. Özellikle belediye bağlı vakıf da hakimiyet tamamen Mustafa Sarıgül’ün adamlarında. Hayri İnönü’nün başına gelenler her an tartaklanan başkanın da başına gelebilir.    
Bizden uyarması! 

Akşam

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • osmanli

    23 Aralık 2014 08:38
    0 0
    CEBREN VE HILE ILE.... CHP ZIHNIYETININ PARTI TUZUGUNDE VAR..HAYRI INONU NERDEN BILEBILIRDI ..DEDESININ USAKLARININ BIR GUN GELIP KENDI BASINA BELA OLACAGINI.. MUSTAFA SARIGULUN GOTUNU KALDIRAN VEDYAYADA YAZIKLAR OLSUN.....ADAMI SISIRDINIZ ,SISIRDINIZ..ADAM OLDU MAFYA...OLACAGIDA BU...SISLIYI KENDISININ ZANNEDIYOR...GUCU YETMEYINCEDE OLMADIK PISLIKLER..MAFYA KIRALAM ADAM DOVMELER.. BIR VATANDAS OLARAK SORUYORUM..BUNU BIZ YAPSAK NE DERLER..? ALIRLAR DERDESTE EDIP ICERIYE ATARLADEGILMI? PEKI SARIGUL KIM? KRALMI? VEYA COKMU ZENGIN ? VEYA ARKASINDA DAYILARIMI VAR.. REHA MUHTAR BEYEFENDININ SOZU AKLIMA GELDIDE ...NERDE BU DEVLET NERDE BU MILLET? HADI BEYLER HERKES ADAM GIBI GOREV BASINA...FAZLA GOTU KALKMADAN SU SARIGUL ARTISTINI DURDURUN ...KENDINI DAHA FAZLA BIR BOK ZANNETMEDEN... SISLI TURKIYE CUMHURIYETINE AIT BIR ILCEDIR..SARIGULUN ULKESI DEGIL..OGLUDA VELIAHT DEGIL.. HANI BU ULKEDE MAFYA BITMISTI...?????? MAFYA BITTIYSE BU OLNALARA KIM CEVAP VERECEK...KEMAL KILICDAROGLUNA KALDIYSAK...ALLAHA KALDIK DEMEKTIR...
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;