SİYASET

Murat Kelkitlioğlu : İşadamlarından ahlaksız teklif

Tarih
01 Eylül 2016
İzlenme
Kişi
Yazar
Murat Kelkitlioğlu

O karanlık gece sonrası yani 15 temmuz işgal girişiminin püskürtülmesinin ardından başlatılan operasyonlarda, Pensilvanya’daki şarlatanın liderliğindeki FETÖ’yle bağlantılı herkes bir bir ortaya çıkıyor. TSK’dan tutun da emniyete, yargıya, finans ayağına, medyaya bürokrasiye kadar hemen hemen her birimde FETÖ temizliği yapılıyor. İstihbarat birimleri hummalı ve titiz bir çalışma yürütülüyor.

Özellikle örgütün finans baronlarına yönelik operasyonlarda, kamuoyunun yakından tanıdığı birçok ismin gözaltına alınması iş dünyasını oldukça tedirgin etti. Birçok iş adamının, ‘Benim örgütle bağlantım var mı?’ telaşına düştüğünü öğrendim.

Kendinden ve ilişkilerinden şüphe eden bu işadamları, tanıdık bir polis müdürü, yargı mensubu, bürokrasi içerisinde etkin birilerine ulaşmaya çalışıyorlar. Niyetleri ‘FETÖ ile bağlantılı şirketler arasında kendi şirketleri var mı, yok mu’ bunu öğrenmek. Bu bilgi için kesenin ağzını da açmışlar. Soruşturmaları yürüten yetkililere, ‘ne kadar isterlerse vermeye hazırım’ diye haber yolluyorlarmış. Hatta, listede isimlerinin olup olmadığını öğrenmek için 1 milyon TL vermeye hazır işadamları varmış.

Öncelikle şunu söyleyeyim!

Telaş etmekte haklısınız! Eğer bu ihanet şebekesiyle, 17-25 Aralık sivil darbe girişimine rağmen, ilişkiniz devam ediyorsa öyle veya böyle, bugün veya yarın hesap vereceksiniz! Çünkü, örgütün finans baronlarına yönelik operasyonlar daha bitmedi. Kendini maskeleyerek saklamaya çalışanların bu maskesi er yada geç düşecek!

Bir de uyarı!

Böyle bir ahlaksız teklif yaptığınız için kendinizden utanmalısınız! Bu soruşturmayı yürüten namuslu kişiler sizin bu çirkin tekliflerinize pabuç bırakmaz. 

Akşam
1 Eylül 2016

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;