SİYASET

Murat Kelkitlioğlu : Bu çağrıya itirazım var

Tarih
21 Ekim 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Murat Kelkitlioğlu

21 Ekim 2015

Yeni Şafak Gazetesi, dünkü sayısında ‘Bu çağrıya siz de katılın’ başlığıyla diyalog, uzlaşma ve dostluk çağrısı yaptı. Çıkış noktasına kimsenin itirazı olamaz. Ancak, birinci sayfaya konulan özellikle bir isme şiddetle itiraz ediyorum.
O isim Ali Bulaç.
Bu ülkenin cumhurbaşkanını tehdit eden, Türkiye’yi içten bölmek amacıyla bütün ihanet şebekeleriyle ittifak yapan, terör örgütü suçlamasıyla ‘Kırmızı Kitap’a giren Pensilvanya önderliğindeki ‘paralel örgüt’ü savunan, PKK terör örgütünü meşrulaştırmaya çalışan bu isimle uzlaşma ve dostluk olmaz. Türkiye Cumhuriyeti tarihine 17-25 Aralık sivil darbe girişimi olarak kara harflerle yazılmış bir örgütün savunucusuyla benim işim olmaz. Ali Bulaç’ın bu dönemde neler yazdığını merak ediyorsanız, girin arama motoruna karşınıza çıksın.
Yeni Şafak’ın birinci sayfasında bu ismin yer aldığı gün Zaman Gazetesi’nde de aynı isim ve resmin yer alması da tarihi tesadüflerden biri olarak kayıtlara geçecek. Bu ve benzeri isimlerin yer alacağı bir çağrının altına imza atmamı kimse beklemesin.

Akşam 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;