SİYASET

Arzu Erdoğral : Hürriyet, Zaman ve Sözcü tek millet!

Tarih
07 Eylül 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Arzu Erdoğral

7 Eylül 2015

PKK azdıkça azdı, kudurdukça kudurdu!

Batı, Avrupa, İsrail ve içerideki uzantıları teröristleri destekledikçe destekledi!

Bölücü örgütün kana doymayan itleri, Yüksekova Dağlıca’da yola döşedikleri patlayıcıyı askeri araçların geçişi sırasında patlattı.

Şehitlerimizin katillerine terörist diyemeyenler hemen devreye girdi.

HDP’nin siyasi uzantısı HDP’ye oy verip Demirtaş’ın eline saz tutuşturan malum medya, milletin acısına aldırış etmeyerek yine manipülasyona yeltendi.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın '400 milletvekili' açıklamalarını çarpıtarak, sözlerini PKK’nın Dağlıca'daki saldırısı ile ilgili bir soruya cevap vermiş gibi lanse etti.

Birbirinden ayrı iki konuyu birleştirip Erdoğan’ı '400 milletvekili alınsaydı bunlar olmazdı' demiş gibi gösterenler bir kez daha yalancılıkta dipsiz bir çukurun yolunu tuttular.

Şehitlerin acısı yüreklerine düşmeyenlerin yalanına sahip çıkan CHP lideri Kılıçdaroğlu ise bu provokasyona sarılarak kötü sesler korusuna katıldı.

Oysaki O da, “HDP’nin yanındayız” diyen CHP’nin Genel Başkanı sıfatı ile PKK’ya dolaylı yoldan destek verenler arasındaydı.

Gezi medyası da devreye girdi ve Hürriyet’i protesto eden vatandaşları gerici gibi gösterdi.

Tek dertleri eski Türkiye’nin kodlarına geri dönmek olanlar yaptıkları algı operasyonu ile PKK ile ortak hareket etme haysiyetsizliğini sergiledi.

 PKK silahlarını konuştururken medya silahını çekenler örgüt ile yan yana gelerek nasıl bir felakete sürüklendiklerinin ise farkında değildi!

Çöküşün simgesi haline gelen akıllarını retorik ile aklamaya çalışmak ise hiçbir işe yaramayacak.

Terörle mücadele yerine PKK ile mücadele, terörist yerine gerilla ve aktivist nitelemesi ile PKK’ya yapılan kötü makyaj yüzlerinin çirkinliğini örtemeyecek.

Türkiye’nin, temel dayanağı terör olup birlikteliği hainlik üzerine kurulu bir yapı ile mücadelesi devam ederken safını aşağılık zümreden yana belirleyenlerin kaybetmekten başka bir seçenekleri  yok!

Çünkü bu millet bir süre önce Mısır’ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye yönelik idam kararını "Yüzde 52 oy alan Cumhurbaşkanına idam cezası" manşetiyle duyurup bu haberde Erdoğan’ın fotoğrafını kullanarak göndermede bulunan medyanın amacının bugünde şehitlerimiz değil Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gitmesi olduğunu çok iyi biliyor.

Siyonist İsrail’in ulusal kahraman ilan ettiği darbeci Sisi’nin Türkiye şubesine bakanları yakından tanıyor!

Çözüm sürecini kimlerin bozduğunu görüyor.

Ülkenin büyümesini istemeyenlere fırsat verilmemesi gerektiğini düşünen bu millet, PKK için özerklik isteyenlere karşı ise sivil iradenin yanında yer alıyor.

Neticede gün; terör örgütü ve tüm unsurlarına karşı gerçekleştirilen mücadeleyi sonlandırmayı arzulayanlara karşı bir olma günüdür.

Örgütün tamamen çökertilmesi için canını ortaya koyan polisimizi, askerimizi şehit edenlerin son çırpınışları da sonuçsuz kaldığında bunun bedelini ödeyecek olan sadece PKK ile sınırlı kalmayacak.

Unutmayalım ki;

Kınalı kuzuların kanıyla yazılan destanlarda şehitler hep yaşar!

Cafesiyaset.com.tr

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;