POLEMİK

Şahan Gökbakar'dan Fatih Portakal'a destek

Tarih
18 Aralık 2018
İzlenme
Kişi

Dün Konya'da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bay Kemal sokağa çağırıyor. Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil, haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni. Bu milletle dalga geçilmez. Öyle buldun ekranı, ekrandan bu milleti sokağa çağırmak... Sokağa mı çağırıyorsun? İşte buyur. Bu ülkede benim milletimin onuruyla oynanmaz. Hesabı ağır olur." ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözlerden saatler sonra Recep İvedik filmleriyle ünlenen Şahan Gökbakar'dan destek geldi.

"POTAKALIN FAYDALARI SAYMAKLA BİTMEZ"

Şahan Gökbakar'dan Fatih Portakal'a destekSosyal medya hesabından portakal fotoğrafı paylaşan Şahan Gökbakar, "Portakalın faydaları saymakla bitmez…Özellikle su soğuk günlerde bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirir ve vücudumuzu mikroplara karşı korur. Zengin bir vitamin kaynağıdır…Keşke ülkemizde daha fazla portakal yetiştirilebilse… Not: Ferda Anil Yarkin in şarkısını küçükken "ah neredeysen he portakal, bunaldım hatta he portakal" diye söylerdim o aklıma geldi" diye yazdı.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • VATANSEVER

  19 Aralık 2018 02:20
  3 1
  Sahte portakallardan da sahte portakal'a destek verenlerden de bu ülkeye bir hayır gelmez.Bunlar uşaktır uşak, hele bir yaptıklarına bakın;Birisi insanları sokağa çağırır milletin huzuruna kasteder dinamit koymaya çalışır, diğeri de yaptıklarıyla toplumun insanların ahlakını bozar ülkenin kültürüne dinamit koymaya çalışır.
 • Namyelüs

  18 Aralık 2018 13:31
  0 0
  Portakalın Washington cinsini sevmem.Finike portakalı daha iyidir,deneyin.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;