POLEMİK

Kemal Öztürk'ten Ahmet Hakan'a cevap. İsim verdi

Tarih
18 Kasım 2019
İzlenme
Kişi

Eski Anadolu Ajansı Genel Müdürü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde basın danışmanlığını yapmış Kemal Öztürk’ün, “Bugün bağımsız ve özgür gazetecilik yaptığını söyleyen arkadaşlarımız, ben istemeden ertesi günün gazete manşetini bana gönderiyordu, 'Uygun mudur' diye soruyordu ve öyle yayınlıyordu” sözlerinin yankıları sürüyor. 

Kemal Öztürk'ün ifşası çöptür

Bugün Ahmet Hakan Hürriyet’teki köşesinde Öztürk’e tepki gösterdi. Hakan Öztürk’ü ''Kimmiş bu “Uygun mudur” diyerek gazetelerinin manşetlerini kendisine gönderenler? İsim vermiyor Kemal Öztürk.Daha da önemlisi...“Uygun mudur” diye manşet gönderen gazete yöneticilerine ne cevap verdiğini de söylemiyor. Yani karşımızda iki eksikli bir ifşa var. Eksiksiz bir ifşa cesarettir. İki eksikli ifşa ise çöptür’’ sözleriyle eleştirdi.
kemal öztürk ahmet hakan ile ilgili görsel sonucu

Twitter’da Ahmet Hakan’a yanıt

Kemal Öztürk’ten ise yanıt gecikmedi. Öztürk sosyal paylaşım sitesi Twitter’da Ahmet Hakan’a fena vurdu.


Bir isim açıklayayım! İstifa eden adamın adı Vahap Munyar’dır

Paylaşımında ''bir isim açıklayayım'' diyen Öztürk, Ahmet Hakan’ı Hürriyet Gazetesi’nde geçen günlerde yaşanan işten çıkarmalara sessiz kalmakla suçladı. Öztürk, Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar’ın istifasının cesurca olduğunu söyleyerek ''Cesaret gösterilecek yeri karıştırmamak lazım’’ dedi ve Tweeti attı: 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;