POLEMİK

Bülent Arınç'ın milletvekili oğlundan Mehmet Metiner'e 'saldırı' yanıtı: Zaten kaçtı...

Tarih
25 Ekim 2018
İzlenme
Kişi

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın oğlu AKP İstanbul Milletvekili Mücahit Arınç'ın, eski AKP'li milletvekili Mehmet Metiner'e saldırı girişiminde bulunduğu ileri sürüldü.

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ı sert sözlerle hedef alan yazılar kaleme alan Mehmet Metiner, Arınç'ın oğlu olan ve son seçimde AKP'den milletvekili seçilen Mücahit Arınç'ın saldırı girişime maruz kaldığını açıkladı.

mücahit arınç ile ilgili görsel sonucuMetiner, "Az önce Ankara Esenboğa Havalimanı VİP salonunda Bülent Arınç’ın oğlu AK Parti Milletvekili Mücahit Arınç herkesin içinde şahsıma terbiyesizce laflar eşliğinde saldırıda bulunmak istedi. Bu çirkin saldırının siyasi bedeli olmayacaksa yazıklar olsun!" dedi.

Mücahit Arınç'tan yanıt

mücahit arınç ile ilgili görsel sonucuAKP'li vekil Mücahit Arınç, eski AKP'li vekil Mehmet Metiner'in saldırı açıklamasına yanıt verdi.

Arınç, "Kendisine söylemiş olduğum tüm cümlelerim arkasındayım" diyerek şunları söyledi:

"'Nasıl tehdit edersin' dedim. Ağız dalaşı yaşandı aramızda... Fiziki bir müdahalem olmadı. Zaten dışarı kaçtı."


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Nusret

    26 Ekim 2018 11:00
    10 0
    Kaçtı ne demek kaçmasa neler yaşanırdı vekil bey. Vatandaş olarak babanıza da ben kızgınım karşılaşınca aynı şekilde bizde karşılık verelimmi. Ne de olsa örnek oluyorsunuz. Siyasi karşılığı nedir sayın Metiner , Parti içi disiplin mi?. Hepinizin sayesinde artık millet Reisi bile ekranda görmek istemiyor.....
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Copyright © 2021 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;