POLEMİK

Bakan’dan tartışılan mont için açıklama geldi

Tarih
09 Ocak 2017
İzlenme
Kişi
TBMM Genel Kurulu’ndan gazetecilere açıklama yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dün giydiği montun kendisine ait olmadığını belirtti.

"BÖYLE BİR KONUYLA GÜNDEME GELMEK BENİ ÜZDÜ"

Arslan açıklamasında, “böyle bir konuyla gündeme gelmekten dolayı çok üzgünüm. Ama şunu düzeltmek isterim ki bu mont benim değil. Organizasyonu yapan şirket o koşullara uygun olarak montlar hazırlamış. Orada bana da bu montu giydirdiler. Orada 60 bin tane üzerinde ay yıldız olan bere ve kaşkol dağıtıldı. Kendime ait daha korunaklı bere olmasına rağmen ben de herkes gibi bunu takmayı tercih ettim. Orada şehitlerimizi anarken böyle bir konuyla gündeme gelmek beni çok üzdü” ifadelerini kullandı.

Bakan’dan tartışılan mont için açıklama geldi

MONT BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

Bakan’ın Sarıkamış şehitlerini anmaya gittiği törende giydiği İngiltere bayrağı armalı mont, kamuoyunda büyük tepkilere neden olmuş, söz konusu montun fiyatının ise 1300 euro yani yaklaşık 5 bin Türk lirası olduğu belirtilmişti.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • vatandsş

  10 Ocak 2017 13:37
  0 0
  yeter yaaas. nedir bu aymazlık. ne olana kadar bu kapasite ile yola devam. Allah Reis esabır versin etrafında bunlar varken işi çok zor. pişkin pişkin duruypr.
 • vatandaş

  10 Ocak 2017 13:32
  1 0
  bakan bey bakmayacaksın göreceksin.. sen göremezsen yanındakiler görecek onlarda görmüyorsa birisi bunları görecek o da olmuyorsa millet görecek hiçbiri olmuyorsa . ALLAH elbet görecek.
 • KIYAS

  10 Ocak 2017 01:55
  0 0
  YAKIŞTIRAMADIM...
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;