POLEMİK

Akşener: Erdoğan, Boğaziçi'ne bağırmadı, Davutoğlu'na bağırdı

Tarih
10 Ocak 2018
İzlenme
Kişi
 İP Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Boğaziçi Üniversitesi'ne yönelik sözlerini değerlendirdi. ''Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi'ne bağırmadı. O üniversiten mezun olan Ahmet Davutoğlu'na bağırdı'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Boğaziçi Üniversiteliler Derneği 14. Genel Kurulu’nda, Boğaziçi Üniversitesi'ni “yerli ve milli değerlere dayanmıyor'' sözleriyle eleştirmişti. Erdoğan'ın bu sözlerinin yankısı hala devam ediyor.

Son dakika... Akşener: Erdoğan, Boğaziçi'ne bağırmadı, Davutoğlu'na bağırdı: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Boğaziçi Üniversitesi'ne yönelik sözlerini değerlendirdi. ''Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi'ne bağırmadı. O üniversiten mezun olan Ahmet Davutoğlu'na bağırdı'' dedi.

İP Genel Başkanı Meral Akşener de bu tartışmaya katıldı. 'Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi'ne bağırmadı. O üniversiten mezun olan Ahmet Davutoğlu'na bağırdı'' diyen Akşener sözlerine şöyle devam etti: O çemkirmenin ardından Davutoğlu'na olan kızgınlık var. 

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nin Ekonomi ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. 

 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Ahdi atik...

    11 Ocak 2018 09:10
    1 0
    Şimdi bağıra bağıra konuşmaya devam et..2019 seçimlerinde %4 ü alıp oturduğunda göreceğiz çemkirmelerinin neticesini.....
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;