EKONOMİ

Yiğit BULUT : 'FETÖ ağzıyla' Bloomberg servisi

Tarih
08 Eylül 2017
İzlenme
Kişi
Yazar
Yiğit Bulut
 Dün küresel Bloomberg kuruluşu, ekranlara “sözde analiz” adında bir haberi geçerek, aklınca Türkiye’ye operasyon yaptı. İçinde geçen detaylar tamamen uydurma, hayal ürünü, iftira olduğu gibi Türkiye içinden de beslendikleri kesin. Yazanlar sözde Türk vatandaşı, biri hariç, birinin de ne olduğu zaten malum; klasik saha ajanı!

Sevgili dostlar, sorun bu adamları sürekli muhatap alıp, bunları adam yerine koyup konuşanlarda! İşin ilginç yanı haberin uluslararası bir ajansa yakışır şekilde yazılmak yerine “FETÖ yayın organları ağzıyla” yazılmış olması!! Buraya bir “işaret koyuyorum” ileride açacağım...

Peki dertleri ne? Neden Türkiye’nin finansal imkanlarına özellikle Varlık Fonu’na, FİNANSAL VARLIKLARIMIZA saldırıyorlar? Yıpratmak, durdurmak istiyorlar?

Çok kısa yazacağım ilerleyen günlerde açacağım, altından neler çıkacak!

Bu coğrafya son 200 yıldır “İngiliz Hazineciliği” tarafından “yönetilmeye-zorlanmaya” çalışılıyor. Sizinle 1839-1876 arasındaki Londra’da yapılan daha doğrusu zorla yaptırılan “borçlanmaları” detaylı paylaştım. Bu zorlama 2008’de Erdoğan’ın tek başına IMF’yi bu topraklardan çıkarması ile bitiyor ve FİNANSAL BAĞIMSIZLIĞIN yolu açılıyor. 2008-2013 arası bağımsızlık ve son 200 yılın görülen en düşük faizi. Bu bağlamda son dönemde TÜRKİYE’NİN BAĞIMSIZLIĞININ ARTMASI VE YENİ KURUMLAR İLE “ANGLO-SAKSON HAZİNECİLİĞİN” içeride yerini kaybetmesi KÜRESEL KAN EMİCİLERİ VE İÇERİDEKİ İŞBİRLİKÇİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR!

HAVLAYAN KÖPEKLERİN VE HIRLAYAN SAHİPLERİNİN BÜTÜN DERTLERİ BU! AMA HAVA ALIRLAR! ERDOĞAN’IN AÇTIĞI YOLDA BAŞLAYAN FİNANSAL BAĞIMSIZLIK KURUMSALLAŞARAK DEVAM EDECEK...

AÇMAYA devam edeceğiz...

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ, GÜÇLÜ, BÜYÜK, CİHANŞÜMUL TÜRKİYE...

Star
8 Eylül 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Recep Erturk

  10 Eylül 2017 12:46
  1 1
  Kalemine yüreğine sağlık hocam
 • Göktürkler geliyor

  09 Eylül 2017 06:15
  1 1
  Insallah Pasam BENIM yigidim Insallah.geliyor BENIM vaad edilen BÜYÜK Türkler VE TÜRKIYEM BEKLIYORUZ
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;