SİYASET

Tamer Korkmaz : Vatana İhanet Cephesi

Tarih
09 Eylül 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Tamer Korkmaz

9 Eylül 2015

Acımız çok büyük: PKK'lı teröristlerin, Iğdır'da Dilucu Sınır Kapısı'ndaki memurların görev yerlerine gidişine refakat eden polis ekibine yönelik bombalı saldırısında 13 polisimiz; Tunceli'deki hain saldırıda ise 1 polisimiz şehit oldu. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum.
*
16 şehit verdiğimiz Dağlıca'daki PKK saldırısına karşılık 'Bordo Bereliler' diye bilinen timin takibi sonucunda en az 73 teröristin öldürüldüğü bildiriliyor.
Ayrıca, Irak'ın kuzeyindeki terörist gruba yönelik hava harekâtında 40 terörist etkisiz hale getirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Temmuz'dan bu yana PKK'ya yönelik operasyonlarda öldürülen teröristlerin sayısının “2 bini geçtiğini” açıklamıştı. 2200 PKK'lının sadece Kuzey Irak'taki PKK kamplarına yönelik hava harekâtında öldürülenlerin sayısı olduğunu not edelim.
24 Temmuz'dan bu tarafa, terör örgütüne yönelik içerideki operasyonlarda ise 950 PKK'lı öldürüldü…
İçeride ve sınır ötesindeki operasyonlarda bini aşkın PKK'lı da yaralandı.
*
PKK terör örgütü, Haçlı-Siyonist ittifakının derin amaçları doğrultusunda Bağımsız Müslüman Türkiye'ye saldırıyor! Hak ettiği karşılığı alıyor: Bitirilinceye kadar da almaya devam edecektir.
Arkasında; başta ABD, İsrail, Almanya ve İngiltere olmak üzere Batı Cephesi'ne dâhil devletlerin bulunduğu bir Terör Örgütü'nden söz ediyoruz!
Askerlerimizin ve polislerimizin karşısında…
“Washington Beslemesi” Mister Demirtaş'ın sözünü ettiği “halk” yok!
Ya? BND, MOSSAD ve CIA ajanlarının da içinde yer aldığı, eğitim verdiği; 'İslam Düşmanlığı' ekseninde konuşlanmış; alçaklıkta, kahpelikte, vatana ihanette sınır tanımayan bir Terör Örgütü var!
*
7 Haziran için, Paralel Yapı'ya mensup ağabey ve ablaların kapı kapı dolaşıp canla başla oy istediği HDP mi; işbu terör örgütünün “siyasi parti rolünde oynayan” parçasıdır.
İngiliz Vice News'a konuşan, DBP'li (HDP'nin Doğu ve Güneydoğu'daki kolu) Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret “Türkiye'ye karşı iç savaş yürütüyoruz” dedi! Bir başka deyişle, vatana ihanetlerini itiraf etti!
Aydın Doğan Medyası'nın aynen Mister Demirtaş gibi “cici çocuk” olarak göstermeye çalıştığı “terörizmi tüm hücreleriyle benimsemiş” isimler arasında işte bu Leyla da yer alıyordu! Ayşe Arman'la kol kola girdikleri fotoğrafı, örneğin; Baronsal Hürriyet tam da şu günlerde logosunun yanına yerleştirse, ya!
*
Leyla İmret'e sahne aldıran İngiliz Vice News'ün iki muhabiri ise geçenlerde Diyarbakır'da tutuklanmış, sonrasında serbest bırakılmışlardı!
Hem IŞİD'le hem de PYD ile bağlantıları saptanan iki “operasyonel gazeteci”nin tercüman olarak tuttukları pek de güvendikleri şahsın, Erbil'deki “Paralel Yapı'ya ait kolejden mezun birisi” çıkması mı? Her zamanki gibi “şahane bir tesadüf”tür!
Hürriyet, Jake Hanrahan ve Philip Pendlebury adlı bu iki “gazeteci”ye koltuk çıkan BBC mahreçli bir haberi yayınlamakta gecikmedi.
*
Doğan Medyası, başta Hürriyet olmak üzere PKK'yı inceden desteklemeyi sürdürüyor; terör örgütünü adeta “pamuklara” sarıyor! Aydın Doğan Medyası'ndaki kimi haberlerde, PKK ismi “kasten gizleniyor; sanki bombalar olay yerine kendiliğinden gelmiş, kendi kendine patlamış gibi haberler okuyoruz!
Doğan Haber Ajansı'nın, PKK terör örgütünün Iğdır saldırısına dair geçtiği haberin başlığı, mesela:
“Iğdır'da polis memurlarını götürmekte olan servis minibüsüne bombalı tuzak kuruldu”
*
Doğan Haber Ajansı'nın 7 Haziran'dan hemen önce attığı tweet de aynen şöyleydi:
“Diktatörden hesap sorun, oyunuzu HDP'ye verin!”
Aydın Doğan'a ait CNN Türk'ün ekranında, uzunca bir süre asılı kalan altyazıyı, bu vesileyle hatırlayalım:
“HDP'ye oy ver kurtul”
*
HDP için 7 Haziran'da “Kızılay” vazifesi gören CHP'nin genel başkanı Kılıçdaroğlu, Hürriyet'in ve Paralel Medya'nın “400 vekil” konusunda yaptığı şu provokatif optik çarpıtmanın, sahtekârlığın üzerine balıklama atladı…
Okyanus Medyası'nın icra ettiği ahlaksızlığa ortak oldu!

Yenişafak

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2021 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;