GÜNCEL

Tamer Korkmaz : “Hanedan” yahut “Üst Akıl”

Tarih
22 Mart 2017
İzlenme
Kişi
Yazar
Tamer Korkmaz
Önceki gün New York'ta ölen David Rockefeller, Haçlı Siyonist İttifakı'nın bir numaralı baronuydu. Bir başka söyleyişle, Üst Akıl'ın/Derin Amerika'nın zirvesindeki isimdi. Bizdeki Komprador Burjuvazi'nin “ağzının içine baktığı” derin patrondu!


“Dünya İmparatorluğu” ve “Yeni Dünya Düzeni” replikleri çok tepki çekmiştir.

Mesela, birkaç yıl evvel Şili'yi ziyaret ettiğinde havalimanında protesto edilmişti. Bir Şili vatandaşı Rockefeller'a “Senin yenidünya düzenini istemiyoruz. Birçok insanı öldürdünüz. Burayı hemen terk et!” diye bağırmıştı.

Batılı devletlerin yerküremizin dört bir tarafında gerçekleştirdiği katliamların arka planında Rockefeller Hanedanı vardır.

*

İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesiyle birlikte Derin Amerika Avrupa'ya el koydu, nüfuzuna geçirdi.

NATO'nun kuruluşu ve üye ülkelerde Gladyo örgütlenmelerini tesis eden Gizli Protokol ile birlikte bu egemenlik teminat altına alınmıştı!

David Rockefeller; CFR, Bilderberg ve Trilateral Komisyon gibi derin teşkilatların kurucusuydu.

İşte bu örgütler, ABD'nin Avrupa devletlerini tüm hücreleriyle kontrol etmesini bir nevi otomatik pilota bağlamıştır.

İlk toplantısını Hollanda'da yapan Bilderberg'in kuruluşunda (1954) CIA vardır. 1973 yılında kurulan Trilateral Komisyon ise “Bekleme standında duran dünya hükümeti” olarak tanımlanmıştır.

İkinci Dünya Savaşı'nın bitimiyle birlikte ABD'nin güdümüne giren işgal altındaki Almanya'da BND (Dış İstihbarat Teşkilatı) CIA tarafından kurulmuştur.

Almanya'da, Trilateral Komisyon en başından beri çok etkilidir.

Birkaç ay önce “kuşkulu bir biçimde” hayatını kaybeden Alman gazeteci Udo Ulfkotte'nin “Satılmış Gazeteciler” adlı kitabında yazdığına göre “Trilateral Komisyon'un 1977'deki yıllık toplantısı, o dönemdeki Batı Almanya'da Şansölyelik binasında yapılmıştır!”

David Rockefeller'ı dönemin Almanya Başbakanı Helmut Schmidtağırlamıştı. Trilateral Komisyon'un 2013 yılındaki yıllık toplantısı Mart ayında Berlin'de yapıldığında orkestra şefi yine en önde oturan David Rockefeller idi.

1974-1982 yılları arasında Almanya'nın Şansölyesi olan Helmut Schmidt (1918-2015) Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üye olma ihtimalini dahi sevmemiştir!

“1960'lı yılların başından itibaren en başta Türkler olmak üzere yabancı kültürlerden işçileri Almanya'ya getirmek bir hata idi” demişti.

Schmidt “Türkiye'ye adaylık statüsü verilmesinin de bir başka hata olduğunu” söylemişti.

“Sevr Anlaşması'nın imzalanmasına rağmen Türkiye'nin bölünmemiş olması da bir hatadır” diye konuşan yine kendisidir!

Yazar Halid Özkul “Gizli Ordular: Devlet Terörü ve Ajan Provokatörler” başlıklı kitabında eski Şansölye Helmut Schmidt'in “Mischling” yani Alman Yahudisi olduğunu vurguluyor.

101 yaşında ölen Siyonist David Rockefeller'ın Onursal Başkanlığını yaptığı CFR'ın Avrupa kolu olan “European Council on Foreign Relations” Almanya'da etkili olan bir başka derin teşkilattır.

ECFR'ın kuruluşunda finans spekülatörü George Soros vardır. Macar Yahudisi bir Amerikalı olan Soros CIA ile bağlantılıdır. “Krizleri tetikleyen adam” olarak biliniyor!

“Muhtelif ülkelerde krizleri tetiklemek ya da kaos oluşturmak yahut darbe yaptırtmak” Rockefeller Hanedanı'nın en başta gelen yöntemleri arasındadır.

*

1952'de CIA tarafından kurulan Atlantik Brücke derneğinin üyelerinden birisi de Almanya Şansölyesi Angela Merkel'dir.

Merkel'in başbakanlığındaki Almanya, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi başarısızlığa uğradığı için “büyük bir hayal kırıklığı” yaşamıştır.

Çok sayıda FETÖ'cüye kucak açan ve de iki kaçak Paralel Savcı'yı himaye eden Alman devleti NATO'nun Almanya'daki üslerinde görev yapan FETÖ mensubu 46 subayı da koruyor, Türkiye'ye iade etmiyor.

BND'nin eski başkanı Schlindler'in FETÖ'nün iki kritik elemanıyla 2014 ile 2016 arasında yedi kez bir araya geldiği ortaya çıkmıştır!

*

Hayır'cı kampta konuşlanan faşist Alman devleti, Ankara'ya “Referandumdan Evet çıktığı takdirde AB'yi unutun!” diyerek şantaj yapmaya yeltenmiştir.

FETÖ ile PKK'nın hamisi Alman devleti, tamamen zıvanadan çıkmıştır.

Türkiye, daha fazla gecikmeden
Avrupa Birliği ile yollarını ayırmalıdır!

Yenişafak
22 Mart 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;