SİYASET

Sülyman Özışık PELİN BATU'NUN KÖMÜRLÜ TRENİ!

Tarih
14 Nisan 2016
İzlenme
Kişi
Yazar
Süleyman Özışık

Ünlü düşünür Pelin Batu dün Halk TV'de ablası Ayşenur Arslan ile birlikte harikalar yarattı.

Marmaray'ın raydan çıkmasını, 2004 yılında Pamukova'da yaşanan tren kazasıyla ilişkilendirdiği konuşmasında şu yorumu yaptı:

"Orada tren raylardan çıktı ve 41 vatandaşımız öldü. Hızlı tren dediler. Sonra mühendisler ortaya çıktı anlattı. Hızlı dedikleri tren hızlı tren değilmiş. Sadece daha fazla kömür atılarak hızlandırıldığı için raydan çıkmış. Orada insanlar öldü neticede. Bugün de terörist diye masum insanlar öldürülüyor!"

15 saniye...

15 saniyede Marmaray'dan hızlı trene, hızlı trenden kömürlü trene, oradan AK Parti'ye, AK Parti'den teröre, terörden masum insanlara zıpladı ve meseleyi kapattı!

IQ'yu tasarruflu kullanmak diye buna denir işte!

Ne kömürmüş be birader! Kimine göre fakire verdiğinde yüzde 50 oy oluyor. Kimilerine göre ise fazla attığında hızlı trene dönüşüyor! Bunlar kömürü makarnayı nasıl bir şey zannediyor acaba?

Bu kadıncağız bir süre önce ekranlara çıkıp bize tarih dersi veriyordu düşünün halimizi!..Allah'tan birileri bunun yanında arabaların beygir gücünden bahsetmemiş.

Kaputu açıp beygir arardı herhalde!

Dibine oturup, "Hızlı tren kömürle, kamyon odunla, gemi gaz yağıyla çalışır. Trabzon'da düşen uçak da aşırı tezek yüklemesinden dolayı roketledi ve düştü! Marmaray ise güneş enerjisiyle çalışıyordu ama güneş batınca raydan çıktı meret" deyin, inanmazsa ne olayım!

Geçmişte başörtüsü falan da takmadı, niye bu kadar cahil kaldı bu kız anlamıyorum!

Hadi onu geçtim.

Pelin Batu bu sözleri söylerken ona hak verircesine, "Yaaa, yaaa. Daha neler göreceğiz" diyen Ayşenur Arslan'a ne demeli? Bizzat kendisi raydan çıkmış, farkında değil garibim...

Erdoğan sayesinde öyle tırlatmış ki radyonun resimlisini bulduğunu sanıyor. "Şu anda radyodan bizi izleyen izleyicilerimiz" diyor ciddi ciddi...

Bir kaç aya kalmaz, "Zeki Müren de sizi görüyor" demeye başlar!

internethaber
14 Nisan 2016

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;