GÜNCEL

Süleyman Özışık : Tecavüzcü Ensar Vakfı öyle mi?

Tarih
03 Şubat 2020
İzlenme
Kişi
Yazar
Süleyman Özışık

Başkent Doğalgaz'ın Kızılay üzerinden gönderdiği para sebebiyle Ensar Vakfı bir kez daha karalama kampanyalarının ve iftiraların hedefi hâline dönüştü.

Bir haftadır yapılan yayınları izliyorum.

Ekrana çıkan ya da eline kalem alan hemen herkes, Ensar Vakfı'nı bir ahlaksızlık merkezi, bir tecavüz yuvası olarak anlatıyor. Bu hakaretlerin nedenini pek çok kişi biliyor ama bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım. 

Karaman’da Ensar Vakfı yurdunda kalan çocuklara cinsel istismarda bulunuldu. M. B. isimli bir öğretmenin yaklaşık 10 çocuğu istismar ettiği ortaya çıktı. 

Sapık yakalandı ve adaletin ellerine teslim edildi.

Dönemin Aile Bakanı, "İstismarda bulunan kişinin peşini bırakmayacağız. Ama bir tecavüz olayı olması Ensar Vakfı'nı karalamak için gerekçe olamaz" diye açıklama yaptı. 

M. B. yargılama sonucu 580 yıl hapis cezası aldı.

Ensar Vakfı’nın Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu, bu cezanın yetersiz olduğunu, M. B.'nin idam edilmesi gerektiğini söyledi.

Durum bu...

ensar vakfı ile ilgili görsel sonucu"Ancak buna rağmen birileri hâlâ Ensar Vakfı'ndaki herkesi tecavüzcü sapık gibi gösteren açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Yani öyle bir durum ki...

Sanki dünya üzerinde tek bir istismar vakası yaşanmış, o da Ensar Vakfı'nda yaşanmış.

Öyle anlatıyorlar.

Kendi içlerinde bu ve buna benzer hiçbir olay yaşanmamış gibi konuşmaları yok mu? 

Deliriyorum.

Siz kim, bize namus dersi vermek kim be!..

Bu ülkede sapık arıyorsanız, istismarcı arıyorsanız, tecavüzcü arıyorsanız dönün önce kendi içinize bakın be terbiyesiz herifler...

Bugüne kadar suçun şahsiliği ilkesi gereği sesimizi çıkarmadık ama illa say diyorsanız, sayayım.

Söyleyin...

kılıçdaroğlu ile ilgili görsel sonucu"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeğeni H. Ç., 4 kız çocuğunu taciz ettiği için 20 yıl hapis cezası aldı mı almadı mı? CHP beraatını istedi, tahliye olmayınca Kılıçdaroğlu ile akrabalığı örtbas edildi mi edilmedi mi?

Söyleyin...

CHP'li Manavgat ilçe yöneticisi ve aynı zamanda gazeteci olan R. M., kız çocuğuna tacizden hapis cezası aldı mı almadı mı?

Söyleyin...

CHP Mudanya İlçe Başkanı H. Y., Kılıçdaroğlu'nun toplantı düzenlediği otelde garson kızı taciz etti mi etmedi mi? Siz bu hadiseyi örtbas etmeye çalıştınız mı çalışmadınız mı?

Söyleyin...

CHP'li Tekirdağ Saray Belediyesinde Başkan Danışmanı S. K., stajyer öğrencileri taciz etti mi etmedi mi? Konu CHP Tekirdağ milletvekillerine iletilince konunun üzeri kapatıldı mı kapatılmadı mı?

Söyleyin...

CHP Kurultayı’na gitmek için Kuşadası’ndan hareket eden otobüste 13 yaşındaki erkek çocuğunu taciz eden CHP Kuşadası İlçe Yöneticisi M.Y. tutuklanarak cezaevine kondu mu konmadı mı?

Söyleyin...

kripto fetöcüler ile ilgili görsel sonucu"CHP'li Sivas Akıncılar İlçe Başkanı H.Ç., Akıncılar İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni E.S.'yi tâciz ettiği gerekçesiyle tutuklanıp 2 yıl bir ay hapis cezasına çarptırılarak cezaevine konuldu mu konulmadı mı?

Söyleyin...

CHP'li müsteşar S. K., yüzme öğretme bahanesiyle 4 kız çocuğunu taciz ettiği gerekçesiyle 18 yıl 9 ay hapse mahkûm edildi mi edilmedi mi?

Söyleyin...

İstanbul'da seçimden 4 gün sonra metrobüste bir kadını taciz eden kişinin Ekrem İmamoğlu'nun adamı F. Ö. olduğu ortaya çıktı mı çıkmadı mı? Tacizcinin sizden olduğunu öğrenince sosyal medyadaki "Taciz var" paylaşımlarınızı kaldırdınız mı kaldırmadınız mı?

Söyleyin...

Döşemealtı mesire alanında kurulan CHP Antalya İl Gençlik Kolları kampında İl Başkanı M.C., 17 yaşındaki CHP'li bir genç kızı taciz etti mi etmedi mi?

Söyleyin...

CHP İzmir Dikili Belediye Başkanı M. T., emri altındaki zabıta bir bayanı taciz etti mi etmedi mi? Mağdur şikâyetçi olunca "içkiliydim, özür dilerim" diyerek suçunu itiraf etmesine rağmen siz olayı "Komplo" diye yaydınız mı yaymadınız mı?

Daha sayayım mı?

Say derseniz devam edeyim.

Yahu sizin bir önceki genel başkanınız... Evli sekreteriyle ahlaksız ilişki yaşadığı ortaya çıkınca istifa edip giden genel başkanınız. Onu tekrar milletvekili seçen siz değil misiniz? Onu daha sonra getirip Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı yapmaya çalışan siz değil misiniz kardeşim?

Siz kim, bize namus dersi vermek kim ya?

Yahu siz, evli barklı bir kadına gece yarısı gayri ahlaki taciz mesajları atan bir adamı bu ülkeye Cumhurbaşkanı yapmak istediniz arkadaş.

Ötesi var mı?

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • osman

  07 Şubat 2020 15:41
  2 0
  ağzına sağlık kardeşim..konuşun ki bu utanmazlar sussun
 • okur

  07 Şubat 2020 10:00
  0 0
  biliyorsunuz ki bunlar chp nin ekranlarda köşe yazılarında konuşulmasını istemez sadece ak partiyi konuşalım derler ve akp lehine konuşursan yalaka, yandaş olursun sadece onların istediğini söylemelisiniz. Çünkü Atatürkün partisine mualefet olamazsınız, partiyi eleştiremez sağda solda parti hakkında konuşamazsınız
 • Memdo

  04 Şubat 2020 00:00
  5 0
  Niye anlattınız ki? Herkes biliyor ki Pislik Bunların ipliğine işlemiş.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;