GÜNCEL

Süleyman ÖZIŞIK : Süleyman Soylu'ya açık tehdit!

Tarih
18 Eylül 2017
İzlenme
Kişi
Yazar
Süleyman Özışık
 Biz dua etmeyi de beddua etmeyi de bilmeyen bir milletiz. Almanya, Fransa ve İngiltere'de karışıklık olur, "İnşallah daha fazlasını yaşarsınız" deriz.


Amerika'yı Irma Kasırgası vurur, "Allah'ım daha fazlasını yaşat" diye beddua ederiz.

Böyle beddua olmaz kardeşim. 

Beddua edeceksen, "Allah size CHP gibi bir parti, Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir siyasetçi nasip etsin" deyip meseleyi kökten çözeceksin!

Bunu şundan dolayı söylüyorum. 

Amerika aylardır, kendi sınırlarının binlerce kilometre ötesindeki PYD'lilere binlerce ton silah gönderdi. Orada, "Bizimkiler teröristlere silah yardımı yapıyor" diyen bir siyasetçi gördünüz mü? 

Pentagon'un, FBI'nin, CIA'nın ne yaptığını sorgulayan bir tek adama rastladınız mı? 

Rastlayamazsınız!

Geçmişte bunu yapmaya cüret eden iki kişi çıktı.  Biri Edward Snowden, diğeri ise Julian Assange...

Edward Snowden Hong Kong'da bir otel odasında hapis hayatı yaşıyor. Julian Assange ise Ekvator'da, başını bulunduğu binanın camından çıkarmaya korkuyor. 

Bir başka örnek...

İsrail, yıllardır mazlum Filistin halkını katledip duruyor. Öyle bir katliam ki İsrailli sözde din adamları, "Hamile kadınları karnından vurun" diye fetva veriyor. Orada bu insanlık dışı mezalime itiraz eden, bir politikacı duydunuz mu? 

Verin bu adamı İsrail'e, iki günde çökertmezse, adımı değiştiririm! 

Almanya, PKK, Fetö ve DHKP-C gibi üç büyük terör örgütüne ev sahipliği yapıyor. Aynı Almanya yıllardır bu terör örgütlerine lojistik destek sağlıyor. Alman hükümetine muhalif olan siyasetçiler dahil, kimse gıkını çıkaramıyor. 

Niye?

Çünkü onlarda CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu zihniyetinde kimse yok! 

Biz aslında bu anlamda çok şansız bir ülkeyiz. 

Elin gavuruna Miachel Jakson, Pavorotti, bize Ajdar, Atilla Taş, Nihat Doğan. Onlara Madonna, Rihanna, Selena, bize Ciciş Kardeşler...  Onlara Mozart, Beethoven, bize Fazıl Say...

Onlara Einstein, Frankenstein, bize Kemal Kılıçdaroğlu düşmüş!

Öyle bir lider ki...

Türkiye'ye turist gelmemesi için kendini yırtıyor, PKK'lı itler bombalanıyor diye ağlayıp zırlıyor, Türkiye'yi, Türkiye düşmanlarına şikayet ediyor. 

Öyle bir siyasetçi ki...

Gezi'de ülkeyi cehennem topuna çeviren DHKP-C'li teröristleri alınlarından öpüyor, PKK'nın siyasi kanadı olan HDP'lilerle birlikte adalet yolculuğuna çıkıyor, Fetö ile bir olup, "15 Temmuz darbe girişimi bir tiyatroydu" diyor, darbecilere özgürlük istiyor.

Öyle bir muhalif ki...

Küresel güçlerin hedef tahtasına koyup, ortadan kaldırmaya çalıştığı iki isim, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan, onun da baş düşmanı...

Öyle bir garezle saldırıyor ki hani elinden gelse, ikisini bir kaşık suda boğacak. 

Şimdi de Cumhuriyet tarihinin en başarılı İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu'yu diline dolamış.

"Aysel Tuğluk'un annesinin mezarına saldıran kişiyle fotoğraf çektirdiğin için istifa etmelisin" diyor. 

Sakin ol şampiyon!

Sen, Okmeydanı'nda kahvehaneyi silahla basıp milleti "Hayır oyu vereceksiniz" diye tehdit eden teröristle birlikte çekildiğin fotoğrafın hesabını verdin mi?

Sen, Savcı Selim Kiraz'ı makamında öldüren teröristleri, "Masum çocuklar" diye aklamanın hesabını verdin mi? 

Sen, daha bir iki ay önce yanından eksik olmayan Fetö'cü danışmanınla avukatının hesabını verebildin mi? 

Sen, terörist cenazelerinin eksik olmayan figürü Sezgin Tanrıkulu'nun o cenazelerde ne aradığının hesabını verdin mi? 

Sen önce bunların hesabını ver, Süleyman Soylu'yu daha sonra düşünürüz!

Düşünürüz dediğime bakma ha...

Bu milletin yüzde 80'i, Süleyman Soylu'nun teröre karşı verdiği mücadeleyi ayakta alkışlıyor. 

O yüzde 80'in içinde Soylu'yu istifaya davet edecek kadar soysuz birini asla bulamayacaksın!

Ya da sadece senin anlayacağın kısalıkta söyleyeyim: Yedirmeyiz!

Son olarak... 

Kılıçdaroğlu'nun Süleyman Soylu'ya yönelik sarfettiği, "Bu fotoğrafı veren kişinin hayatta yeri yoktur" sözü, bir tehdittir.

Bu söz, Süleyman Soylu'yu terör örgütlerinin hedef tahtasına koymaktır.

Bu sözün bahanesi, affı olamaz!

Ülkenin içişleri bakanına yönelik bu tehdidin hesabı yargı önünde mutlaka sorulmalı...

internethaber
18 Eylül 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • BeKÇi_MuRTaZa

  23 Eylül 2017 11:03
  0 0
  Sn.Özışık napıyorsun sen yaa ? Kimi kime yediriyorsun Ke'MaL denilen zerzevat kimi yiyebilmiş tek başına ? Kaset olayı olmasa Eski CHP Liderini yiyebilirmiydi acaba? Haa bu Çakallar S.Soylu yu bırak yemeyi ısıramaz bile. Lakin düşmen içeride içerideki TROYKA lar fırsatını bulduğu anda yiyebilirler Kimler mi _? Bir Çiçek ismi _ bilmemneyin OĞLU ve DAMAT tarafından sıkıntılı olanlar pusuda Bilmem ANLATABİLDİM Mİ, DÜŞMANI DIŞARIDA ARAMAYALIM DÜŞMAN İÇERİDE.
 • As1

  18 Eylül 2017 16:40
  1 0
  Süleyman Soylu VE Süleyman Özisik BUNLAR Vatanin Yetistirdigi En BÜYÜK Türkler Allah sizden Razi OLSUN Pasalarim YÜCE Allah YOLUNUZU HAYIR ETSIN Insallah SIZLERIN Sayesinde Bu BÜYÜK TÜRKIYEM Halen Direniyor Allah Erdogani korusun VE Ona Bagli OLAN Dostlari Allah YOLUNUZU HAYIR ETSIN Insallah Selametler KALIN BÜYÜK TÜRKIYEM Allah yar ve yardimciniz OLSUN Insallah
 • Göktürkler geliyor 2

  18 Eylül 2017 16:36
  1 0
  Sayin Özisik Allah senden Razi olsun Pasam BENIM yigidim Aslanim..ver elini ver BREE bu güzelim Vatan ICIN elimizden geleni yapalim Herseyi Erdogan dan BEKLIYORUZ Uyan BENIM SANLI TÜRKIYEM VE Türküm. Gökler sizi bekliyor mazlumlar sizi bekliyor.sen Halen ne beklersin bu DÜNYA Mali güzümüzemi Baticak HAYIR Dua nin faydasi DAHA BÜYÜK.insallah O günler yakindir ..ALLAHIN DÜNYADA kalan Son Askerleri Türkler VE TÜRKIYEM
 • Göktürkler geliyor

  18 Eylül 2017 16:30
  1 0
  Allah Erdogani korusun Allah senden Razi olsun Sayin Özisik. Sen varya Sen COKKK baskasin Pasam yigidim Aslanim Su kahpe DÜNYADA BIR Erdogan tanidim BIR de Süleyman Soyluyu VE de Seni .sizler GERCEK TÜRKLERSINIZ Sizin YOLUNUZA selametler yagdiririm Allah YOLUNUZU HAYIR ETSIN Bu ke mall var YA bu chp bunlar nalet insanlar BREE nalet
 • söz konusu vatansa...

  18 Eylül 2017 15:15
  1 0
  soylu da erdoğan gibi devletin milli güçlerindendir.. devlet bekaası için vatan evlatları ortak davada dolaylı veya doğrudan toplanıyor toplanmaktadır.. allah devletimize ve milletimize zeval vermesin..
 • Vatandaş

  18 Eylül 2017 15:03
  2 0
  Süleyman soylu şuan parti kursun bakın idda ediyorum Recep Tayyip erdoğanla beraber aynı seviyeye gelir lakin Birlik beraberlik için Süleyman soylu gelecek için bir ideal bu milletin gözünde emin olun...
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;