GÜNCEL

Süleyman Özışık : Mehmetçik dışarıda, biz içeride…

Tarih
12 Ekim 2019
İzlenme
Kişi
Yazar
Süleyman Özışık

Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü YPG'ye yönelik Barış Pınarı Harekâtı'nı başlattı. Terör örgütünün son kalıntılarının temizlenecek olması, içimizde olup yanımızda olmayan hainleri epey rahatsız etti.

Sosyal medya denen çukurda debelenip duran kimi kanı bozuklar, inanılmaz bir algı operasyonu yürütmeye başladı.

Dünyanın dört bir yanında yaşanan katliam fotoğraflarını alıp, "Türkiye katliam yapıyor" diyerek kara propaganda başlattılar anında...

Tam da, "Bu kadar hainle nasıl başa çıkılır" diye düşünürken, sabah saatlerinde beni en az "Barış Pınarı Operasyonu" kadar sevindiren ve heyecanlandıran bir haberle karşılaştım.

Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medyadaki paylaşımların izini sürerek 78 'fareyi' saklandıkları delikte kıskıvrak yakalamış. Sayıları 78'den çok daha fazla maalesef ama şimdilik bu kadarı yakalanmış.

Bu 78 fare hakkında işlem yapılacakmış.

Yapılacak işlemin ne olduğunu az çok tahmin ediyorum. Muhtemelen "terör örgütüne destek suçundan" hapse atılacaklar. 

Yeter mi?

barış pınarı gözaltı ile ilgili görsel sonucuBana göre asla yetmez. 

Daha önce de söyledim, bir kez daha tekrar edeyim. Bu hainleri yakaladığın an, vatandaşlıktan çıkaracaksın. Çünkü dağların arasında terörist avlayan Mehmetçik ile, o Mehmetçik'i sırtından hançerleyen vatan hainleri aynı kimliği taşıyamaz, taşımamalı!

Bunları vatandaşlıktan çıkardıktan sonra da hemen ama hemen, sınır dışı edeceksin. Kulağından tuttuğun gibi savundukları teröristlerin olduğu bölgeye atacaksın. 

Acımayacaksın!

Çünkü kim teröre teröriste sahip çıkıyorsa aynı zihniyettedir. Eline silah geçtiği an, askere polise kurşun sıkmaktan geri durmaz bu nesli bozuk vatan hainleri...

Anlasınlar bu işin şakasının olmadığını...

Hükûmetle devleti karıştırmanın, hükûmete muhalif olmak isterken devlete hainlik yapacak duruma gelmenin bir bedeli olduğunu öğrensinler.

Bakın şunu net olarak söyleyeyim.

Bu vatanın suyunu içip toprağına basan ama, bayrağına, milletine ihanet eden her kim var ise aynı akıbeti, aynı gazabı şiddetle yaşamalı.

Gazeteciymiş, sanatçıymış, akademisyenmiş, mimarlar ya da tabipler odasıymış, milletvekiliymiş fark etmez. Sosyal medyada klavye hainliği yapanları bulmak ve almak kolay.

barış pınarı gözaltı ensonhaber ile ilgili görsel sonucuGazi Meclis'in çatısı altında 3 liraya tas kebap yedikten sonra Türkiye'yi işgalci diye anlatan terör örgütünün siyasi ayağını temsil eden milletvekilleri de aynı azabı yaşamalı...

Burada tabii bize, yani vatandaşlara düşen bir görev de var. Mehmetçik Fırat'ın doğusunda mücadele ederken bizlerin de burada şu sosyal medya hainleri ile mücadele vermemiz gerekiyor.

Terör örgütüne destek veren bu hainleri gördüğümüz yerde bol bol şikâyet edeceğiz. Bizim görevimiz bunları ismiyle, cismiyle deşifre etmek, CİMER'e şikâyet etmek.

Yurt dışında olduğu için kendini güvende hissedenleri de ayrıca deşifre etmek gerekiyor. Bir gün şanlı bayrağımızın dalgalandığı kapıdan içeri girecekler nasılsa...

Enselenme korkusuyla sınırlarımızdan içeri girmemeleri için ne gerekiyorsa yapmak gerekiyor.

İnanın bu işte ülkeyi yönetenlere yardımcı olabilirsek, en az Mehmetçik kadar önemli bir iş yapmış olacağız.

Haydi işbaşına o vakit...

 

İşte budur...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fırat’ın doğusuna operasyon sonrası Türkiye’ye tehdit ve şantajla diz çöktürmeye çalışan Avrupa’ya, tarihe geçen bir cevap verdi.

Erdoğan, "Operasyonumuzu 'İşgal hareketi' diye nitelendirmeye çalışırsanız işimiz kolay, kapıları açar, 3,6 milyon mülteciyi sizlere göndeririz" diyerek rest çekti.

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • hursit dilaver

  16 Ekim 2019 11:53
  0 0
  sahil güvenlik, biraz göz kapasın, çay molası versin de bir miktar afganlı falan batıya ge.çsin yahu. sonunda olacak bu.BARİ KUMANDA SİZDE OLSUN.
 • hursit dilaver

  16 Ekim 2019 11:51
  1 0
  BEYLER ALEYHTE YAYIN YAPAN YABANCI BASIN DA OLMAK ÜZERE SINIRDİŞİ EDİN. SİZİN DEMOKRASİ, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ FALAN ONLARIN UMURU DEĞİL. HALA ANLAMIYORSUNUZ.siz eziklikten mi şu kate piri yi falan çiçekle karşılarsınız. ADAMLARIN NAZARINDA NE OLDUĞUMUZU SÖYLİYEYİM Mİ.1900lerde afrikalı 5-6 kişi boyunlarından zincirli ve hayvanat bahçesi gibi bir yerde ve altta da tabela. YİYECEK VERMEYİİN. ONLARA BAKILIYOR.batı karşısında böyleyiz 1964de almanyada madencilik talebesi idim bilirim.
 • hursit dilaver

  16 Ekim 2019 11:47
  1 0
  valla emniyet-i umumiye nezaretinde olacaklar. yani türkçesi serbest kalıp günde 1 ya da 2 kere karakola imza atacaklar. ben 1968lerde konyaya aynı konuda sürgün gelen daha sonra da parti başkanı olup, 12 eylülde de norveçe kaçan YAŞAR KAYA dan bilirim. bana neler demişti daha 18-20 yaşındaydı. biz de ülkücüyüz ya. devamlı atışırdık. ama bu günleri o gunden anlatmıştı.kendisi norveçten geldi burada öldü. ama dedikleri hala aklımda.
 • VATANSEVER

  12 Ekim 2019 16:58
  6 0
  İçimizdeki bu terör ve terörist sevici , terör ve terörist destekçisi hainleri tek tek tespit edip sınır dışı edelim, sonrada operasyon bölgesinde teröristlerle birlikte imha edelim böylece hem Türkiye hem dünya bu pisliklerden kurtulsun.
 • KRİSTAL KOZMİK

  12 Ekim 2019 11:00
  1 10
  AK PARTİ VE ERDOĞANA EN BÜYÜK ZARARI VERENLERDE SİZLERİSNİZ SÜLO EFENDİ SEN AK PARTİNİ EKSİK GEDİĞİYLE UĞRAŞMAYI BIRAKTA ARTIK İÇİMİZDEKİ YUNANLILARI ANLAT MİLLETE OLURMU BÖYLECE DAVAYA DAHA AZ ZARARIN OLUR
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;