GÜNCEL

Süleyman Özışık : Kılıçdaroğlu'nun asıl hedefi Selçuk Bayraktar!

Tarih
07 Aralık 2019
İzlenme
Kişi
Yazar
Süleyman Özışık
CHP lideri uzun zamandır bıkmadan, usanmadan, inat ve ısrarla Türkiye'nin tank palet fabrikasını Katar'a sattığını iddia ediyor. 

Cumhurbaşkanı yalanlamaktan bıktı ama Kılıçdaroğlu yalan söylemekten bıkmadı. Tıpkı "Saray'ın klozetleri altından yapılmış" yalanını söylemeye devam ettiği gibi...

Anlaşılan bu konuda Hitler'in propaganda bakanı Goebbels'i örnek almış.

Meraklıları için Goebbels'in nasıl bir propaganda yürüttüğünü birkaç cümlede özetleyeyim.

"Yalan söyleyin, mutlaka inanan çıkacaktır. Olmazsa, yalana devam edin” diyen Goebbels, cümlenin devamını şöyle getirir: “Bir şeyi ne kadar uzun süre tekrarlarsanız, insanlar ona o kadar fazla inanırlar”
 
Kılıçdaroğlu da yalanına inananların arttığını gördükçe, yalan söylemeye devam ediyor. 

Doğrusunu isterseniz ben epey zamandır bu yalanın hangi amaç ve hangi niyetle söylendiğini merak ediyor, "Bunun altından bir şey çıkacak ama ne?" diye sormadan edemiyordum.

CHP lideri önceki gün ağzından baklayı çıkardı. CHP Meclis Grup Toplantısı’nda sadece akıldan yoksun olanların söyleyebileceği ve sadece aptalların inanabileceği bir iddiada bulundu.

selçuk bayraktar ile ilgili görsel sonucu""Tank Palet fabrikasının değeri 20 milyar dolar. Bunu da Katar'a ve Erdoğan'ın akrabalarına verdiler. Erdoğan ailesi Türk savunma sanayisini ele geçirmek istiyor. Bunu satmadılar ben de biliyorum. İhalesiz 25 yıllığına Ethem Sancak'ın BMC'sine veriyorlar. Asıl ele geçiren Erdoğan ailesidir" dedi.

Dedim ya...

Sadece aptalların inanabileceği bu yalan muhalif medyada büyük karşılık buldu. Enerjisini Erdoğan nefretinden alan kimi gazete ve internet siteleri bu sözler büyük bir habermiş gibi üzerine atladı. 

"Yok canım, daha neler. Bu yalana aptallar bile inanmaz" dediğinizi biliyorum ama yanılıyorsunuz.

İnananlar çıkmaya başladı ve daha çok kişi zaman içinde bu yalana inanmaya başlayacak. 

Tıpkı daha önceki yalanlara inandıkları gibi...

Hatırlatırım.

Aynı CHP daha önce de "DEAŞ'ı AK Parti kurdu" dedi ve bugün halkın geniş bir bölümü bu yalana iman ediyor. 

Aynı CHP, "Erdoğan Avrasya ve Marmaray'ı yaptı çünkü o bölgede 40 tır altın vardı. Erdoğan o altınları çıkartıp Amarikaya'ya götürdü" yalanını uydurdu ve şu anda Erdoğan'ın Amerika'da ciddi bir mal varlığı olduğuna inanan asalak bir kesim var.

Bu yalana da inanacaklar...

Ama şimdiden söyleyeyim.

"Erdoğan ailesi Türk savunma sanayisini ele geçirmek istiyor. İhalesiz 25 yıllığına Ethem Sancak'ın BMC'sine veriyorlar. Asıl ele geçiren Erdoğan ailesidir" yalanı burada kalmayacak.

Göreceksiniz, bu mesele bir süre demlendikten sonra sıra Selçuk Bayrak'a getirilecek.

kılıçdaroğlu sinsi ile ilgili görsel sonucu"Uzun zamandır Selçuk Bayraktar'ı hedef göstermek için yöntem arayan CHP bu yalanla birlikte Bayraktar'a ulaşmanın yolunu da açmış bulunuyor. Türkiye'ye silahlı ve silahsız hava araçları konusunda çağ atlatan Bayraktar, nice zamandır Sezgin Tanrıkulu başta olmak üzere bazı CHP'lilerin hedefindeydi.

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Hacı Güven

  16 Aralık 2019 15:34
  1 0
  Allah CC bunlarin topunun belasını versin İNŞALLAH Tez zamanda !!!🤲
 • VATANSEVER

  09 Aralık 2019 00:06
  3 0
  Selçuk BAYRAKTAR bu İHA ve SİHA'ları yapmak üzere çalışmalara başladığında Cumhurbaşkanının damadı değildi.Devletle doğrudan bir bağlantısı yoktu.Adam varını yoğunu bu yola koydu ve başardı. Türkiyeyi Abd ve İtrail'in ağzının kokusunu çekmekten kurtardı.Türkiyeyi teröre ve teröristlere teslim olmaktan kurtardı.Kim bu adama saldırırsa vatan hainidir.Şerefsizdir.Alçaktır.Amerika ve İitrail'in köpeğidir.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;