GÜNCEL

Süleyman Özışık : Cemaatin Peygamber'i, Erdoğan'ın cinci hocası!..

Tarih
01 Ağustos 2014
İzlenme
Kişi
Yazar
Süleyman Özışık
1 Ağustos 2014...

"Paralel Rüya Üretim Merkezi"nden çıkmış gayet steril bir olayla karşı karşıyayız yine. Ama bu kez rüya değil, birebir gerçek!

Peygamberimiz ve Sahabeler, casusluk operasyonu kapsamında gözaltına alınan bir polis memurunu nezarette bizzat selamlamış!

Ne mübarek bir cemaattir arkadaş!

Önce sadece Hocaefendi görüyordu, artık önüne gelen herkes görüyor, konuşuyor, selamlaşıyor! Zaten dikkat ettiyseniz, Peygamberimiz sadece bunlarla kontağa geciyor.

Türkçe Olimpiyatları'na şarkı türkü dinlemeye getiriyorlar, dizilerde rol aldırabiliyorlar, twitleri O'nun talimatı ile iki katına çıkarıyorlar.

Nezarete bile sokabiliyorlar!

Bu mübarekler nerede duruyorsa Paygamberimiz oraya gidiyor!

Kamyonetin direksiyonunda olan muhterem nereye, Peygamberiz de oraya!... Size "Dizide kaybolan kamyonet aylar sonra Çağlayan Adliyesi'nin oraya yanaşacak" deselerdi inanır mıydınız?

Bak işte oldu!

Nasıl olduğunu, olayı yaşadığını söyleyen polis memuru şöyle anlatıyor: "Göz altına alınacağımı bilmiyordum. Hacet kıldım. Dua ettim. Dua bittikten kısa bir süre sonra kapı çaldı. Geldiler. İçime o kadar bir rahatlama oldu ki anlatamam. Birden çok güzel hayırlı bir başlangıcın başladığını, yeni bir döneme girildiğini hissettim. Görevliler işlerine yaparken ben de efendimizden başlamak üzere bütün büyüklerden, adına umre yapmış olduğum üstad ve büyüğümüz zatlardan medet istedim. Görevliler işlerini bitirdi. İstanbul’a geldik.

Seramoniler bittikten sonra beni nezarethaneye koydular. Birden bir hal oldu. Efendimizden başlamak üzere Ashabı Bedir, Sühedai Uhud, Aişe validemiz, Fatıma validemiz, dört Halife ve medet istediğim bütün zatlar, üstad, büyüğümüz ve sahabe efendilerimiz sırasıyla beni selamladılar. Ve tüm bu olanlar uykuda değil, uyanıkken yaşandı..."

Meseleyi "Tİ"ye alıyorum diye bana kızmayın. Girdikleri bütün sınavlardan yüz tam puan (ç)alan kafa bu olunca ben de ister istemez kafayı buluyorum!

İmam-ı Azam Ebu Hanife zindanda şehit oldu, bir gün ''Resulullah beni ziyarete geldi'' demedi. O'nu ziyarete gelmeyen Peygamber, cemaatin en alt kademesindeki elemanı ziyarete geliyor, selamlıyor!

Bunların en alt kademesindeki bile İmam-ı Azam Ebu Hanife'den daha üstün, varın yukarıdakileri siz düşünün!

Hocaları daha önce Peygamberimizin Fatih Üniversitesi'nin yapılacağı araziyi ziyaret ettiğini ve bir ağacın altında otururken kendisiyle karşılaştığını bazı vazlarında dile getirmişti. Cemaat mensupları bu söze o kadar inandı ki kurulan Fatih Üniversitesi'nin amblemi bahsi edilen ağaç olarak belirlendi.

Boşuna dememişler imam hoplarsa cemaat sıçrar diye! Elemanların rüyaları HD kalitesinde, kendisi zaten ezelden beri 3 boyutlu görüyor!

İşin daha vahim olan tarafı, daha önce uydurulan Peygamber rüyalarına inandığını söyleyen cemaat mensupları bu olaya da inandıklarını söylüyor. Dün bu meseleyi bir polis arkadaşa anlattım. "Devrem herhalde bonzaiye düşmüş. Nasıl bi kafa yakalamışsa artık! Ben o kadar torbacı yakaladım, ama bunun gibi konuşanı görmedim" dedi.

Polis arkadaşın bilmediği birşey var. Bunların tamamı STV izlemekten oluyor! İzledikten bir süre sonra balataları sıyırmak, kayışı koparmak sıradan hale geliyor! Yakında, "FEM dersanelerine 200.000 bin lira bağış yapan herkes görüyor" diye kampanya yaparlarsa hiç şaşırmayacağım! Hatta ve hatta biri çıkıp '2. Mirac'ı ilan edecek ama bu kişi kim olacak ben de merakla bekliyorum!

Yetmedi mi arkadaş?

Yediğiniz naneler bir beter, yaptığınız açıklamalar bin beter. Yalan ağzınızda yuva yapmış. Yat peygamber kalk peygamber, bu ne rezillik, bu ne edepsizliktir!

Milletin vicdanıyla ve aklıyla alay ettiğiniz yetmedi mi?

"Çağlayan'da Yassıadayı aratmayan görüntüler. polisler içeride tutsak" dersiniz, polisleriniz 3G'li telefonlarla video çeker, Hakan Şükür'le hatıra fotoğrafı yayınlar.

Hiç utanmadan, hiç sıkılmadan başörtülü avukatları adliye önüne çıkarıp açıklama yaptırırsınız. Sorarlar adama, sen "Başörtülüler başınızı açın. O sadece bir füruattır" derken o yasağı kaldıran adam sayesinde başörtülü avukat sayesinde savunuluyorsun.

Biraz adam olun, biraz samimi Müslüman olun!

Gazze, Suriye, Irak, Mısır, Mali, Nijer, Nijerya, Libya, Yemen, Afganistan, Pakistan, Keşmir, Bangladeş, Doğu Türkistan, Özbekistan, Myanmar'da müslümanlar zulüm altında inim inim inlerken Allah Resulü ve ashabı onları değil de sizi ziyaret edecek öyle mi?

İsrail'i otorite olarakg ören ziyareti Hazreti Paygamber ziyaret etmez! Sizi ancak, "Çığır açan adam vefat etti" diyerek kahramanlaştırdığınız Beyrut, Sabra ve Şatilla soykırımcısı Ariel Şaron ziyaret eder!

****

Az kalsın unutuyordum. Torinolu Şaban'dan sonra başımıza bir de Torontolu Şaban çıktı şimdi de...

Toronto'da yaşayan cemaat mensubu Faruk Arslan dün twitter üzerinden deli saçması şeyler paylaştı. Deli saçması dediğime bakmayın. Vallahi deliler bile böyle konuşmaz.

Bakın ne diyor:

"Miting alanlarında Erdoğan'ın cinci hocası 3 gün önceden gidip herkesi hipnoz eden dualarla alanların nereye kadar dolacağını ayarlıyor. Erdoğan'ın cinci hocası sandıklara okuyor. Sen istediğin partiye oyunu verdiğini sanıyorsun ama, oyunu AKP'ye veriyorsun maalesef! Erdoğan'ın cinci hocasının maarifetlerini ülkemizde cin ilmi uzmanı 21 gizli üstattan sadece 5 tanesi biliyor. Diğerleri farkında değil!"

Adam haklı beyler!

Oy kabinine girince bende bi tutukluk oluyodu meğer bundanmış! Son bir kaç seçimdir bu cinci hoca benim de oyumu AK Parti'ye verdiriyor! Geçen genel seçimde Haydar Baş'a oy verdim, bi baktım AK Parti'yi işaretlemişim! Yerel seçimde "Çare Sarıgül" dedim, bi baktım Kadir Topbaş'a mühür basmışım!

Cinlere makarna yediren Tayyip! Cinleri kömürle çalıştıran Tayyip!

Ama hakkını teslim edelim, yine de insaflı davranıyor. "Cin kardeş bana yüzde 51-53 üstü yeter. Gerisini diğerlerine pay et" diyor herhalde. Yoksa bir cinci hocanın emrindeki cinlerin İzmir, Manisa, Yalova, Çanakkale, Edirne'de başarısız olması mümkün mü?

Bırakın illeri, Şişli, Kadıköy'e, Bakırköy'e Beşiktaş gibi ilçelere giremeyen cin mi olurmuş!

Yahu alemsin Faruk Arslan!

Hoca sana bu kadar ilim irfan öğretti. "Kış kış cinler, kış kış yallah" demeyi beceremedin mi be yiğidim?

İşin şakası bir yana...

Ekmeleddin İhsanoğlu'na göre halk Erdoğan'dan bıktı, CHP'ye göre halk makarna için AK Parti'ye oy veriyor, MHP'ye göre oylar çalınıyor, BDP'ye göre Ak Parti devletin imkanlarını kullandığı için kazanıyor. Şimdi de Cemaat çıkmış olayı cinlere bağlıyor.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;