GÜNCEL

Sedat Peker : Millet mahkemelerinde yargılanıp cezalandırılacaksınız

Tarih
15 Ağustos 2018
İzlenme
Kişi
Yazar
Sedat Peker

Kıymetli dostlarım,

Dün dostumuz olan bir kaç aile ile yemekteydik. Döviz kurunda yaşanan olaylar karşısında nasıl bu kadar soğukkanlı kalabildiğimi sordular. Bunun üzerine bende Eşimi şahit göstererek iki üç sene önce peş peşe vizyona giren yabancı sinema filmlerini izledikten sonra (son zamanlarda bizlere yaşatılan) şeyleri zaten neredeyse bire bir anlattığımı söyledim.

Bundan 15-20 sene önceki yabancı filmlerin çoğunda terör örgütlerinin aslında İran devleti adına faaliyet gösterdiklerini yaptıkları gizli faliyetler neticesinde nükleer silahlara ulaştıkları konusunu işleyerek tüm dünyadaki insanların bilinç altına gelecekte İran'a yapılması muhtemel askeri operasyonların alt yapısı hazırlanırdı.

Son 2-3 yıldır vizyona giren bu tip filmlerde yine İranlı teröristler tüm dünyayı yok edecek nükleer silahlara sahip oluyorlar ancak bu seferki filimlerdeki tek fark terör örgütleri bu silahlara sahip olmak için devamlı Türkiye’de faaliyet gösterip bütün herşeyi Türkiye'den temin ediyorlar. Yani filmler yoluyla gelecekte Türkiye'ye de yapılması muhtemel askeri operasyonlar için tüm dünya insanlarının bilinç altında ön zeminini oluşturuyorlar.

Emperyalist güçlerin Ülkemizi yıkmak için Destekledikleri terör örgütlerini kolluk güçlerimiz neredeyse yok olma noktasına getirdiler emperyalist güçler ise bunun üzerine bildikleri en iyi şeyi denediler Fetöcü subayları kullanarak darbe yapmaya kalktılar ancak planladıkları darbe yüce milletimizin dirayetiyle bozguna uğratıldı.

Bu sefer askeri darbeninde başarılı olmadığını gördükleri için emperyalist güçler geçmişte Kıbrıs Harekâtı'ndan hemen sonra bize uyguladıkları ekonomik ambargo benzeri bir saldırı ile kendilerince yüce milletimizi terbiye etmeye diz çökertmeye çalışıyorlar. Ancak hem vallahi hem billahi bunu da başaramayacaklar. Evet biraz canımız yanacak, hatta biraz çok canımız yanacak fakat biz milletçe bu işin de altındanda kalkacağız. İşte o zaman eğer cesaret edebilirlerse son kozlarını oynayacaklar.

Kendilerince dünyada istedikleri gibi kamuoyu oluşturduktan sonra Irak’a yaptıkları gibi İran’a ve bize askeri harekatlar düzenleyecekler. Umut ederim ki böyle bir çılgınlığa kapılmazlar. Çünkü her iki millet de binlerce senedir devlet olabilme geleneğine sahip, savaşçı genlere sahip ülkelerdir.90’lı yıllarda İran'daki Türklerin bağımsızlığı için mücaadele ederdik. Fakat şu an her ne olursa olsun İran'ın birlik olmasını sağlamalıyız. Çünkü İran düşerse hedef artık Türkiyedir...

70’lerde 6. Filo'nun askerlerini denize dökmek ile övünen sözde solcuların RECEP TAYYİP ERDOĞAN düşmanlığından dolayı emperyalist ülkelerle bile kucak kucağa olmalarını hatta müttefik durumuna gelmelerini ise üzüntüyle karşılıyorum. Bu kişiler dün solcu olmayı beceremedikleri gibi Maalesef bugün de yurtsever olmayı beceremiyorlar.

Son günlerde sosyal medyada kullanılan çok hoşuma giden bir söz var. Emperyalist güçlere hizmet edenler Siz RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve Cumhur İttifakı’nın diz çöktüğünü ancak YÜCE ALLAH’ın evinde yani camide görürsünüz. Beynamaz olduğunuz yani camiiye gelmediğiniz içinde bunu da asla göremezsiniz diyorlar.

Kıymetli dostlarım Son günlerde yurt dışına para kaçıran, ülkemizde de tüm maddi güçleri ile yabancı para alarak doları tırmandıranlara da büyük bir ihanet içerisinde olduklarını söylemek istiyorum. (Yanlış yapıyorlar). Ülkemizin yıkılması için düşmanlarımızın elini güçlendirmek adına yaptığınız bu şeyin ismi vatana ihanettir. Bu yaptığınız hainlikler sayesinde YÜCE ALLAH korusun bu ülke yıkılırsa o zaman bu ülkenin gerçek evlatları tüm terör örgütlerini, onları destekleyenleri ve ülkemizi işgale kalkacak düşman askerlerini boyunlarından bayrak direklerine asarken bu paraları yurt dışına kaçıranları da vatana ihanetten millet mahkemelerinde yargılayıp en acımasız şekilde cezalandıracaklardır.

Bu hainlere diyeceğim söz şudur; YÜCE ALLAH korusun hayallerinizi gerçekleştirirseniz yani devletimizi yıkmayı RECEP TAYYİP ERDOĞANI öldürmeyi elbirliği ile başarırsanız Size yemin ederim ki RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın arkasından FATİHA okuyacaksınız. Meğerse Erdoğan ve çalışma arkadaşları diktatör değil de çok kibar insanlarmış diyeceksiniz. Onların Arkasından gelen 15 TEMMUZUN KAHRAMANI bu genç nesiller

YA RABBİ NE KADAR ACIMASIZ ne kadar merhametsiz diyerek yalvarıp aman dileyeceksiniz.

Bu vatanın gerçek evlatları da sizleri millet mahkemelerinde yargılayıp; "Sizler zengin olup rahat yaşamak için paraları yurt dışına çıkararak düşmanın ekmeğine yağ süren hainlersiniz." diyecekler ve tabiiki size asla merhamet etmeyecekler.

Çocukluğumuzdan beri dinlediğimiz hikayelerden dolayı böyle zor günlerde, Koç gurubu ve onun gibilerden ekonomik olarak ihanet göreceğimizi zannederdik. Fakat en üzüntü ve acı veren yanı ise paraları yurt dışına kaçıranların bu gruplar değil de çoğunluğunun AK Parti döneminde zengin olan yani zengin olmalarını bir anlamda sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN A borçlu olan kimselerin olmasıdır.

YÜCE ALLAH korusun bir gün devletimiz yıkılırsa paraları yurtdışına kaçıranlar kimdir, kimlerdendir, hangi partilidir, hangi mesheptendir kimin nesidir diye ayırt edilmeksizin MİLLET MAHKEMELERİ'nde yargılanacaklar, sonuç olarakta layık oldukları sona kavuşacaklar.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

yazının kaynağı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • göcük

  16 Ağustos 2018 14:52
  0 0
  Azerbaycandaki namussuzluğu yapan banka yapıkredi değil mi. Koç değil mi?
 • enver

  16 Ağustos 2018 05:28
  0 0
  allah bize bu dediklerinizi yasatmasın ülkem isgal edilmeye kalkıldığı gün biz zaten ölmüsüz onun için kendimi öldürttene kadar bu ülkeye ihanet eden kim varsa onları öldürmenin pesine düserim halk mahkemesi felanda beklemem çünkü o gün geldiğinde ölmekten baska caremiz yok biz baskaları gibi gidip baska ülkelerde yasayamayız biz bütün mazlum insanlara sahip cıkarız bize kimse sahip cıkmaz onun için ya vatan ya vatan allah devletimize vatanımıza milletimize zeval vermesin
 • Salih zeki ilgin

  16 Ağustos 2018 00:20
  1 0
  Altına imza atıyorum.
 • hursit dilaver

  15 Ağustos 2018 15:41
  1 0
  hain sürüleri bir gezi için BATININ BUNLARI FONLAMASINI BEKLİYOR.ELBET BU SEFER, ÖYLE AYMAZLIKLAR OLMAYACAK.DEVLETİ KARŞILARINA ALIP ULTİMATOM VEREMEYECEKLER.ama AKP hala o toplantıdan ders almadı.o kadar yanan, yakılan devlet arabalarının, mallarının hesabı o komitedeki kuruluşlardan alınmadı. bir filmde,ABDLİ ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDE,ORAYA GELEN SEFİR, ÖLEN ABDLİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ VE BULUNDUĞU MAHALLEYİ İBRET İÇİN YAKIP YIKMIŞTI.unutmayın ve acımayın.
 • hursit dilaver

  15 Ağustos 2018 15:38
  0 0
  bu vatan kurtarma işi,bakmayın, bizim akepelilerden çok MHPlilere kalıyor.işte sayın bahçeli bugün konuştu. .CHPnin derdi meclis toplansın tayyip beye vuralım derdinde.che guevera amca, meclise gelemeyeceği için parti başkanları toplansın diye kendine paye çıkarıyor.CHP sayı sayma yarışında,acep hangi ülkenin sefirleri ile görüştü diye aklıma takılıyor.
 • hursit dilaver

  15 Ağustos 2018 15:34
  0 0
  ayrıca sedat bey haklıdır. youtubda okuduysanz ANKARAYA NÜKLEER SALDIRI olacak diye bir metin var. bunu okumak lazım. bizim hainlerle bu hristiyani gruplar birleşip her melunlugu yaparlar. çünkü haini en bol ve rahat olan ve rahat yaşayan ve hainini rahat yaşatan bir millet olduk.artık hainleri seçimle de seçmeye başladık. devlet millet düşmanlığı falan İN oldu yani. ne edelim.
 • Adil

  15 Ağustos 2018 15:25
  0 0
  Tebrikler, kıymetli ve farklı bir analiz.
 • hursit dilaver

  15 Ağustos 2018 14:56
  1 0
  güzel bir yazı. allah razı olsun.bu ülkenin hainleri başka ülkenin hainlerine benzemiyor. bediüzzamanın dediği gibi ipini kopardıktan sonra sal zabt-u rapt altına alınamaz ve ekonomik ve siyasi anaRşıst olup ülkeye bela olurlar. bunlara BİR SS TİPİ TEŞKİLAT KURUP,DENETİME ALALIM falan dedim ama. AKPnin aklı ermedi bu işe. yani şimdi bilgisayarın başında kim londraya,berline ne kadar para aktardı görülmüyor mu.illa bavulla olmuyor bu iş.bir ikisini öpseniz, ötekiler korkaktır mum olurlar mum.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;