GÜNCEL

Fuat Bol : Kalkışma devam ediyor!

Tarih
20 Kasım 2017
İzlenme
Kişi
Yazar
Fuat BOL

15 Temmuz darbe girişimi o gece ile sınırlı olmayıp bütün hızıyla devam etmektedir ve edecektir.

İçimizdeki bazı aymazlar; ‘tehlike geçti!’ diyerek ipin ucunu bırakmamızı istiyor. Bu istek, bilerek veya bilmeyerek FETÖ’ye hizmettir ve bu ülkenin geleceğiyle oynamaktır.

FETÖ mensuplarının mahkemelerdeki ‘kurgulu’ ifadeleri, nasıl organize bir örgüt olduklarının resmidir. Adama, kendisi gösterilip ‘orada ne aradığı, ne yaptığı’ soruluyor; orada bulunmasının veya yaptığının makul bir
izahı olmadığı için, ‘O ben değilim!’ diyor!

Hakime de; ‘O sen değilsen, benim?!’ demek düşüyor!

Gelmiş ve geçmiş ve hatta gelecek bütün zamanların bu en tehlikeli örgütü; tüm dünya ülkelerini kapsadığından, arkalarındaki devasa güçle (ABD, NATO, Almanya, İngiltere İsrail...) hareket ediyor.

Bu ihanet şebekesinin merkez üssü konumundaki Türkiye’ye karşı; başta dost bildiği ülkelerden örtülü ve açıktan alçakça her türlü savaş metotları sergileniyor.

Sosyal, siyasal, ekonomik ve psikolojik sahalarda icra edilen bu iğrenç savaşla Türkiye dize getirilmeye çalışılıyor. Bize paramızla silah verilmezken, düşmanlarımızı bedelsiz olarak silah ve mühimmata boğmak başka hiçbir şeyle ifade edilemez.

Türkiye, üyesi bulunduğu NATO ülkeleri tarafından adeta ambargoya tabi tutuluyor.

Bakınız; Türkiye hangi ülkeyle dostluk kurup ticaretini geliştirmeye çalışsa (Suriye, Irak, İran, Kuzey Irak Kürt Yönetimi, Rusya vb.) veya geliştirse; bu ülkelerle Türkiye’nin arasını açmak için derhal harekete geçiliyor ve en hafifinden sinir uçlarıyla oynayarak ülkeler birbirine düşman hale getiriliyor.

Kimisinin uçağı düşürtülüyor, kimisi kendi halkına saldırtılıyor, kimisine terör örgütü kurdurulup sözde yurt veriliyor, sonra geri alınmak isteniyor; bu bahane ile Türkiye’nin düşmanları silahlandırılıp palazlandırılıyor, Türkiye’ye güvence verilip ortak cephe oluşturuluyor sonrasında Türkiye cascavlak ortada bırakılıyor, Türkiye’den kaçak teröristlere ardına kadar kapılar açılıyor ve onların Türkiye aleyhindeki her türlü eylemlerine destek olunuyor, bağımsızlık referandum oyunlarıyla bölgedeki taşlar yerinden oynatılmak isteniyor…

Belli ki çok pis bir oyunla bölgenin sınırları yeniden çizilmek isteniyor.

İşte; yapılmak istenen bu kurt taksiminde Türkiye’yi herkesle kötü yapıp, elini kolunu bağlamak istiyorlar. Bunu da içimizdeki ve dışımızdaki FETÖ’cüleri kullanarak yapıyorlar ve yapacaklar.

Türkiye, tıpkı geçen asrın başlarında olduğu gibi,müstevlilerin hedefinde
ve kıskacındadır.

Türkiye’ye;dahil olduğu pakt  (NATO) ülkeleri tarafından hava savunma sistemi verilmiyor, Çin’den almak istiyor, mani olunuyor, Rusya’dan S-400 füzeleri almak
istiyor, dostları (!) kudurup üzerine saldırıyor!

Ve; NATO tatbikatında Atatürk ile Erdoğan’ı ‘düşman liderler’ gösterecek kadar iğrençleşip, alçalıyorlar.

Kerhen yürütülen NATO ittifakında (!) er mi yaman bey mi yaman? göreceğiz!..

Milliyet
20 Kasım 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • alper 76

    21 Kasım 2017 15:15
    0 0
    Maalesef acı gerçekler bunlar kalkışma devam ediyor, bizim milletimizden gayrı iyiliğimizi isteyen yok bu kürede.Bir an önce hiç vait kaybetmeden idamı kanunlaştırarak getirmemiz lazım
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;