SİYASET

Erkan Tan : Gül ve Davutoğlu neredeler?

Tarih
04 Aralık 2017
İzlenme
Kişi
Yazar
Erkan Tan
 Bölgemizde deyim yerindeyse yer yerinden oynuyor. ABD resmen Türkiye Cumhuriyeti ile savaşıyor.

PKK, PYD, YPG mensupları eli kanlı katiller, Amerika Birleşik Devletleri'nin ordu mensupları gibi olmuşlar. Suriye, Irak, İran, Rusya ile ilgili müthiş olaylar cereyan ediyor. ABD, mahkeme tiyatrosu ile Türkiye'ye kumpas kurmuş, ekonomimize, egemenliğimize ayrı bir saldırı gerçekleştiriyor. Gündemdeki mevzuları daha da sayabiliriz. Hal böyle iken... Yıllarca bu memlekette Dışişleri Bakanlığı yapmış, biri daha sonra Cumhurbaşkanı, diğeri de Başbakan olarak görev yapmış bu iki zat böyle mi davranmalıydılar? Dünyanın belli başlı bütün güç odaklarının, kozmik odalarını bilen bu iki insanın, yapacak hiç mi bir şeyleri yok? Söyleyecek hiç mi sözleri yok? Kendiliklerinden, durumdan vazife çıkartmaları gerekmez mi?

VATANA, MİLLETE DE Mİ KÜSTÜNÜZ?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küsmüş, AK Parti'ye kırılmış olamalarını mı bahane olarak öne sürüyorlar? Vatan, millet, devlet, bayrak, mukaddesat açık bir saldırı altındayken küslük olur mu? Bu millet, sizleri devletin en önemli, şerefli görevlerine layık görmedi mi? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye küsmenizi de anlamadım da... Hadi öyle olsun... Vatana, millete, devlete, bayrağa, mukaddesata da mı küstünüz?

CUMHURBAŞKANI SAVAŞIYOR
Haritaları değiştireceğiz. Dünyanın düzenini değiştireceğiz. Türkiyeden de isteklerimiz var. İtiraz etmeyin. Ne diyorsak kabul edin. Diyorlar. İşte bu yüzden diz çöktürmek istiyorlar. İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu tehdit ve şantajlara direniyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kimselere hissettirmeden, el altından Amerika ile anlaşsaydı... Tehditlere boyun eğseydi... İran'lı şarlatanı konuşmayacaktık. Kim bilir? Haberimiz olmadan ne tavizler verilmiş olacaktı...?
Amerika, Suudi Arabistan başta olmak üzere aldığı haraçları bizden de alacaktı.
Bu görüşler çok değer verdiğim dostum Halil Çakaloğlu'na ait.

KAFİRLERİN, GAVURLARIN KÖPEKLERİ
FETÖ, PKK, PYD, YPG, DEAŞ,
DHKP-C... Haçlılara ve Siyonistlere hizmet etmeleri için kuruldular. Efendileri bu şerefsiz, hainleri Türklere, Kürtlere ve Müslümanlara düşmanlık yapsınlar diye bir araya getirdiler. Bu namussuzlar da efendilerine hizmetkarlık yapıyorlar.
Dolayısı ile efendileri tarafından korunuyorlar ve kollanıyorlar. Avrupa, Amerika ve Batı denilen Haçlı, Siyonist ittifakı, bu hainlere, silah ve mühimmat veriyor. Taktik ve strateji öğretiyor. Batı, aslında bu kiralık katiller ile Türkiye Cumhuriyeti'ne savaş açmış, bizimle savaşıyor... Bu nedenle de bu hain, şerefsizlere sahip çıkıyor.

Takvim
4 Aralık 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Asena

  04 Aralık 2017 23:55
  0 0
  Aglatan Leyla ise mahkum etme göz yaşlarını siliver gitsin...... Ağlatan Mevla ise mahrum etme salıver gitsin.... Mevlana Celaleddin Rumi
 • Asım

  04 Aralık 2017 23:27
  0 0
  Bu ikisi de zaten Cumhurbaşkanımız ile savaştıkları için o makamlardan kovuldular. Arkadan iş çevirmeye çalıştılar. Şimdi de danışmanları üzerinden vur kaç yapıyorlar. Ama bu millet onların puanını verdi.
 • Erkan

  04 Aralık 2017 18:38
  2 0
  Boşver onları adaş. Gölge etmesinler takoz olmasınlar yeter
 • OSMAN

  04 Aralık 2017 14:44
  2 0
  YÜRÜ BENİM GÜZEL ABİM KİM TUTAR SENİ....ALÇAKLARIN GAVURLARIN KORKULU RÜYASI...BİZ GAVURA GAVUR DEMEZ İSEK İŞİMİZ O ZAMAN DAHA DA ZORLAŞIR...GAVURA GAVUR DİYECEKSİN...AĞZINA SAĞLIK YAZINADA KATILIYORUM..ŞİMDİ SUSMA ZAMANI DEĞİL ALDIĞINIZ MAAŞLARI HAKKINI VERİN BARİ...REİSİN YANINDA OLMAYAN BİZE GÖRE GAVURUN YANINDADIR..BU SAVAŞ TARAFSIZ KALINACAK BİR SAVAŞ DEĞİL KARINCA MİSALİ SAFIMIZ BELLİ OLSUN...
 • cengiz

  04 Aralık 2017 12:11
  2 0
  İnsanın iyisi kötü günde belli olur...
 • Göktürkler

  04 Aralık 2017 09:40
  3 0
  Evet aynen de ögle ..kendici olanin adamlari bunlar
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;