DÜNYA

Ergün Diler : Mimar

Tarih
24 Nisan 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Ergün Diler

24 Nisan 2015

Beni
uyandıran dostumun sayesinde dün bizim yakınımıza kadar gelen ancak görmekte zorlandığımız SEMBOLLERİ yazmaya çalıştık! Dostum geçenlerde Kazakistan'da olduğumu bildiği için olsa gerek "Sen asıl Astana'yı Astana yapan eserlere bak!" diye mesaj attı! Tabii ben hemen harekete geçtim!
Hem oradaki dostlarıma hem burada bu işlere ciddi kafa patlatan dostlarıma ulaştım! Binlerce kişinin önünden geçtiği ama kimsenin merak edip bakmadığı bir noktaya geldim! Tabii akıl ve ruh sağlığı açısından pek hoş değil! Sembollerle, simgelerle birilerinin gelip hayatımıza hükmetmesi kabul edilir bir şey değil! Değil ama ortada büyük bir gerçek de var!
Hiç konuyu uzatmaya gerek yok! Hemen ASTANA'ya gidelim, oradan İstanbul'a dönelim... Bakalım bu hatta kim ne yapmış! Zaten bunu anladığımızda içeride ve dışarıda kimlerle mücadele içinde olduğumuz da ortaya çıkar! Öncelikle kullandığım fotoğrafa iyi bakın!
Kraliçe'nin etrafını saran çok ama çok özel bu insanlar 2 yılda bir öğle yemeğinde WINDSOR ŞATOSU'nda bir araya gelir! Bazılarına göre dünyanın en seçkin topluluğudur bunlar! Bu öğle yemeğinin tarihine baktığınız zaman Florence Nightingale, Winston Churchill, Rahibe Teresa, Thomas Hardy, Margaret Thatcher ve Nelson Mandela gibi özel isimlerin de burada yer aldığını görürüz! Üzerinde NUMARALAR bulunan insanlar gerçekten çok değişik özelliklere ve ilişki ağına sahiplerdir!
Mesela; 1 NUMARA: Dr. Martin Litchfield Westİngiltere'de zenginlerin alimi olarak bilinir. Birçok zengin aile, onun öngörülerini uygular. Kraliçe Elizabeth'in en yakın dostlarından biridir. 2 NUMARA: John Hovard- Avustralya tarihinin en başarılı politikacısı... 'Oz Büyücüsü' lakaplı Lynton Crosby adlı danışmanını, David Cameron'ın seçim stratejisini hazırlaması için göndermişti. 3 NUMARA: Jean Chretien- Kanada'da üç kez arka arkaya çoğunluk hükümeti kurmak üzere seçilen 2 başbakandan biri. Kraliçe'nin Kanada'daki kardeşi olarak biliniyor.
Ama konumuz bu isimler değil...
Gelelim 17 NUMARAYA! LORD NORMAN FOSTER! 19 NUMARA'da ise en büyük destekçisi Jacob Rothschild var! Medya ve para ondan sorulur! Kraliçe'nin en yakınıdır! Üzerine aldığı görevler sayılmayacak kadar çoktur! Dünyada pek çok kişi bu öğle yemeği için "Bir araya gelmesi mümkün olmayanların birlikteliği!" yorumunu yapar!
Konumuz 17 NUMARA! Lord Norman Foster!
Dünyanın en ünlü mimarıdır! Hiram Usta'nın çıraklarından yani! IBM Ofis Binası, Willys Binası, Renault Dağıtım Merkezi, HSCB Merkez Binası, Kings Norton Kütüphanesi, Commerzbank Kulesi, Hong-
Kong Havaalanı, Reichstag restorasyonu, Hearst Kulesi, Wembley Stadyumu ve bizim İstanbul'daki ZORLU CEN TER! Hepsi Lord Norman Foster imzasını taşır!
Bizim LORD önemli mi önemli biridir! Attığı imzaları herkesin görmesi ve anlaması biraz zordur! Dedim ya dostum uyarmasa görmem mümkün değildi! Dünya üzerinde aranılan ve randevu bile alınması çok zor olan bu mimar ASTANA'ya da damga vurmuş!
Türk işadamlarının yaptığı pek çok eser bu isme havale edildi! Dünyanın en saygın ismi olduğu için bundan doğal bir şey yok tabii! Zaten bizim sorunumuz burada! Bu isimlere güvenip anahtarı veriyoruz ama onlar bildikleri, bizim ise görmediğimiz imzaları atıyor!
Lord Foster, Astana'da HAN ÇADIRI, PİRAMİT ve Astana Kütüphanesi gibi BAŞYAPIT denilen işlere imza attı! Dün burada İSRAİL BAYRAĞI, FOX'un 666 sırrını anlatmaya çalıştım! Bir üst aklın istediği her yere kendisini nasıl da koyduğunun güzel örnekleriydi! Ama ASTANA ise tam bir kör göze parmaktı!
İnanın ne oradaki yetkililer ne de işi yapan bizim işadamlarımız bu adamların nasıl çalıştığını bilir! Bilmesi de mümkün değil! Çünkü bunlar bizlerin anlayamayacağı bir sınıfa ait! Görüş aldıkları insanlar bizim yaşamımızda olanlar değil! Lord Foster yaptığı her yere kimine göre MASONLARIN, kimine göre İLLUMİN ATİ'nin sembollerini yerleştiriyor! Kimine göre ise bütün hayatını bu semboller üzerinden götürüyor! Bilemem!
Ama Astana'ya baktığımızda hem yaptığı binalarda hem şehre verdiği genel havada MASON TAPINAKLARI, İSRAİL BAYRAĞI, ÜÇGEN LER, ALTIGEN LER, GÖNYELER gibi inanılmaz gizli ifadeler var! Davut Yıldızı yaptığı her eserde mevcut!
Astana'da ise her yerde var! Bulvarlar, yolların kesişmesi, binaların sıralanması, aydınlatma sistemi dahil olmak üzere pek çokyer MASONİ K anlatımlarla dolu! Parayı biz veririz, aklı onlardan alırız ama onlar kendi bildiklerini yapmaktan geri durmaz! Zaten bu bağlılık hiç sarsılmadığı için de KRALİÇE'nin hemen yanında olursunuz!
Bu hiç değişmez!
Sadece biz, az okuyup az araştırdığımız için bilmeyiz!
Oysa İSTANBUL da SIR DOLUDUR! Ama kitaplarda, filmlerde, gazetelerde bunu görme şansımız yoktur! YAZILMAZ! İşte bu fotoğrafta görme şansını elde ettiğimiz bu SEÇKİN GRUP ve ARKADAŞLARI, dünyada bize sadece figüran olarak yer vermek istemektedir! Ülkelerin, devletlerin ya da milletlerin bunların gözünde pek bir önemi yoktur! Hep onlardan olan yukarı çıkar! Bu adamlara hayran olan çok da muhafazakar isim vardır!
Saymaya gerek yok!
Rothschild Ailesi ve onların peşinden gidenler dünyayı tek başlarına yönetmek istiyor! Bunun için de kendilerinden başka kimsenin önemi yok! PARA ile duvarları yıkıp ilerliyorlar! SİSTEMİN SAHİPLERİ olarak hep onlar kazanıyor! Bugün yerim biraz dar! Ama siz yine de fotoğraftaki 17, 18 ve 19 NUMARALI İSİMLERİN DURUŞUNA BAKIN! Ellerine yani!
Bunlarda TESADÜF yok!
Artık bizde de olmasa iyi olacak!
İçerideki önemli bulunan her şeyin bir ÜST AKIL tarafından yönetildiğini anlamalıyız! Yoksa düşeriz ve düştüğümüz yerden kalkamayız!
Haksız mıyım?

NOT 1: Hillary Clinton belli ki kendisi hakkında yazılanlardan rahatsız olmuş! Bir yere "Dünya ve Amerika YÜZDE 1'in elinden kurtulmak zorunda!" demiş! İyi de danışmanın ve destekçin SOROS!

NOT 2:
Herkes SOYKIRIM demek için sırada beklerken Obama buna yanaşmadı! YAHUDİLER'in en kuvvetli olarak bilindiği yerden SOYKIRIM SESİ YÜKSELMEDİ! Neden? Bir de içinizde SOYKIRIM rüzgarını Ermeniler'in başlattığını düşünen var mı!
Ermeniler'in KÜRESEL ÖLÇEKTE bunu yapacak güçleri olsa durumları çok daha farklı olmaz mı!
Oyunu kim kurdu? Cevap!

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2021 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;