DÜNYA

Ergün Diler : Logodaki şifre

Tarih
30 Nisan 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Ergün Diler

30 Nisan 2015

Gelin
bugün birlikte önce AMERİKA'ya gidelim! Sonra nasıl olsa bir NEDENLE buralara geri döneriz!
Hillary Clinton Amerika'da BAŞKANLIK için en çok öne çıkan isimlerden biri! Geçmişi ve eşi kendisini hep bir adım öne itiyor! Daha önce de yazmaya çalıştığım DEV İLİŞKİLERİN İÇİNDE olması belki de kendisini bilmediğimiz kadar özel kılıyor! Bayan Clinton'un arkasında SOROS var! Parasıyla ve ilişki ağıyla! Bildiğiniz gibi Soros, ROTHSCHILD ailesinin ekonomik tetikçisi! Macaristan'dan başlayıp Londra'ya uzanan ve cebine konulan üç-beş kuruşla ABD'ye giden ve orada MİLYARDER haline gelen bir Yahudi! Kabul etmek gerekir ki zeki, becerikli ve iyi oyun kurucu!
En azından verilen görevleri eksiksiz yerine getirme kabiliyeti var!
Şu anda Amerika, Clinton ile LOGO'sunu konuşuyor! Logoya iyi bakın! Ancak LOGO'dan önce biraz geriye gidelim! Bayan Clinton, Obama döneminde DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI yaptı! Bakanlık yaptığı dönemde en büyük darbeyi, karışıklığın bir türlü bitmediği LİBYA'dan aldı! Kimliği bilinmeyen kişiler Amerika'nın Bingazi'deki konsolosluk binasını basıp ateşe verdi!
Bu olayda ABD Büyükelçisi Chris Stevens ile 3 koruması hayatını kaybetti! Olay bu kadar da değildi!
Saldırganlar Amerika'yı köşeye sıkıştırmak için 7 CIA ajanı ile 5 ABD'li diplomatı da kaçırdı!
Böylesine büyük bir olayı herkesten önce MİT Müsteşarı Hakan Fidan öğrendi! David Petraeus'un haberi daha sonra oldu! CIA'nın buradaki zaafı Beyaz Saray'ı karıştırdı! MİT gereken hamleleri yapıp rehineleri kurtardı! Bu operasyon CIA'daki tartışmayı daha da büyüttü! Petraeus iyice zorda kaldı! Zaten BİR KADIN bahane edilerek 40 gün sonra istifa ettirildi! Tabii burada zaafı olan sadece Petraeus değildi! Bayan Clinton da sorumluydu! Amerika'da bir güç böyle söylüyordu! Çünkü Bingazi'deki bu saldırı gariptir tam 11 EYLÜL'de gerçekleşmişti! İkinci 11 Eylül vakası yani! İşte burada açık kalan hesap şimdi BAŞKANLIK yarışlarına yansıdı! Ve görünen o ki bu hesap sandıkta bile kapanacak gibi değil!
Bayan Clinton'un karşısına dikilenler "Bingazi senin sorumluluğundaydı!
Beceriksizsin! Ne işin var Başkanlıkla!"
diye kampanyaya başladı bile! Buraya kadar doğal!
Ama Hillary Clinton'un verdiği karşılık savaşı iyice kızıştırdı... "H" harfi (iki büyük bina!) ile içinden geçen OK'un İKİZ KULELERE VURAN UÇAĞI temsil ettiği gerekçesiyle ortalık karıştı! Gerçekten de uçağın kulelere vurma anı ile LOGO çok benziyordu!
Peki Clinton neden bu LOGO'yu seçti o zaman? Bu sorunun cevabı Türkiye'yi de ilgilendiriyordu!
Bayan Clinton bu LOGO ile birilerine "İkiz Kule saldırısını siz yaptınız! Dünyayı kandırdınız! Ama ben her şeyi biliyorum! Fazla üzerime gelirseniz her şeyi açıklarım! Sizler de World Trade Center'ın altında kalırsınız" diyerek meydan okuyordu!
Peki İkiz Kule saldırısından sonra dünyada neler olmuştu? Amerikan askeri harekete geçmiş, Afganistan ile Irak'a müdahale etmişti! İran içeride tutularak Ortadoğu'da Çin'e ve Avrupa'ya giden ENERJİ yolları kontrol altına alınmıştı! Yani Beyaz Saray'ın rakip olarak gördüğü Avrupa ve Avrupa'nın parasını götürdüğü ÇİN hedefe konmuştu! Ne yazık ki savaş İSLAM TOPRAKLARINDA yapılıyordu! Dünyanın dengesi burada değişecekti! Savaş çoktan başlamıştı aslında! Clinton da bunu DEŞİFRE edeceğini söylüyordu!
Birilerini korkutmayı amaçlayan Bayan Clinton'un arkasında kim vardı? Evet! SOROS! Yani Rothschild ailesinin adamı! O zaman İKİZ KULELER bu ailenin kollarını kesmek için yapılmıştı demek! Çünkü Clinton, SOROS'tu aynı zamanda...
Yani Avrupa ve Çin'de çok güçlü olan aile, burada vurulmuştu! Mesaj açıktı: KÜRESEL SERMAYE ile savaşacağız... Öyle de oldu!
Peki bunun Türkiye ile ne ilgisi var?
Malum yapının uzaklarda imamlığını yapan ve benim de tanıştığım akıllı ve becerikli bir üyesi, Bayan Clinton'a çok ama çok yakın insanlardan biriydi! Eğer Bayan Clinton BAŞKANLIĞA gelirse, hem bunlar, hem de her ikisinin de arkasında olan Soros ve ROTHSCHILDLER koltuğa oturmuş olacaktı! Zaten Amerika'daki bu kavga dünyayı biçimlendiriyordu!
Eğer Clinton gelirse malum yapı yok olmaz, ama belki lider değişikliği ile yoluna devam ederdi! Ama kesinlikle ederdi! Belli ki Beyaz Saray çok düşünmesine rağmen karar alamamakta ve seçimleri beklemekte! Hem oradakini hem buradakini!
Nasıl ama! Dünya bir anda ne kadar küçüldü değil mi? Soros demişken devam edelim...
Şimdi Baltimore alevler içinde kalırken, sokağa çıkma yasağı ilan edilirken, siyahiler sokaklara hükmederken göremediğimiz birileri vardı! Ama oradaydı! Ferguson olayları başladığında da oradaydı!
Siyah gençler polis kurşunlarıyla can verdikten sonra SİHİRBAZ ortaya çıkıp olayları dünyaya duyurdu!
Aynısı şimdi Baltimore'da yapıyor!
33 milyon dolar para vererek olayların Amerikan sınırlarından çıkmasını sağladığı iddia ediliyor! Yani SİYAHLARIN HAKLARI için para saçıyor! İlginç! Ama daha da ilginci aklıma gelen başka bir soru!
Acaba SOROS olayların çıkması için de elini cebine attı mı? Ne dersiniz! Yapar mı? Geçelim Almanya'ya...
2000-2007 yılları arasında 8'i Türk 10 kişiyi öldüren 'Nasyonal Sosyalist Yeraltı' (NSU) terör örgütünün cinayetleri ile ilgili olarak, garip bir doküman ortaya çıktı!
Cinayetlerin işlendiği NOKTALARI haritada birleştirdiğinizde örgütün LOGO'su ortaya çıkıyordu!
Herkes bu cinayetlerin tesadüf olup olmadığını tartışırken İŞARETLİ HARİTA daha ilk cinayetten sonra BND'ye yani Alman Gizli Servisi'ne postayla gönderilmiş! Yani farklı noktalardaki cinayetleri bilen biri ya da birileri "ENGELLEYİN!" demiş!
Ama Almanya kılını kımıldatmamış!
İnsanlar peş peşe öldürülürken sadece izlemişler! Demek ki bu örgüte göz yuman Alman Gizli Servisi'ni izleyen, dinleyen ve atığı adımdan haberdar olan birileri vardı!
Kimdi acaba?
Ha bir de acaba bu cinayetlerde hayatını kaybedenlerin intikamını almak için birileri bir yerlerde bir şeyler yaptı mı? Sizce? Geçtiğimiz günlerde yazmıştım!
Mısır ordusunun Libya'daki karışıklığı bitirmek bahanesiyle yakında Libya'ya gireceği söyleniyor!
Tabii ki PETROL BÖLGELERİNİ almak ve birilerine teslim etmek için!
Sarışın, mavi gözlü kullanmadıkları için en güzel yöntem bu! Peki çok hızlı ilerleyen bu operasyon için elini cebine kim attı?
Yok! Bilemediniz! Soros değil!
İngiltere'nin kuklası olan Abudabi ve dolayısıyla Dubai! Araplar, Araplar'ın Araplar'ı öldürmesi için DOLAR yolluyor! Hem de aralıksız!
Yani Türk Dışişleri'ni adım adım takip edenler, şimdi perde gerisinden SİSİ'ye koltuk çıkıyor! "Müslüman kanı akıtsın" diye! İnanılmaz değil mi? Bugünlük bu kadar!
Bir de NOT düşeyim istiyorum!
Kıbrıs'ın yeni Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı çok farklı bir dil ile gündeme geldi! "ANAVATAN-YAVRU VATAN" tartışması ile isminden söz ettirdi! NEDEN?
Düşünün bakalım!
Aklıma gelmişken İKİNCİ SON NOT'umu düşeyim!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt'ten gelirken gazetecilere Paralel Yapı'yı kastederek "Ya devletin varlığını kabul edecekler ya da yok olacaklar!" dedi! Peki bu sözün açılımı neydi?
Söylemese de içerideki GİZLİ DEVLETİ işaret ediyor ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'ne biat etmeye çağırıyordu! Basit ama çok derin bir cümleydi! Tabii bence!
Son not! Söz! Bayan Clinton Türkiye'de üç kadınla bir canlı yayına katıldı! Nerede mi?
Unuttum inanın!

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;