DÜNYA

Ergün Diler : Kraliçe'nin kızı!

Tarih
05 Eylül 2014
İzlenme
Kişi
Yazar
Ergün Diler
5 Eylül 2014...Dünyada hiçbir şey gizli değildir!
Özellikle konu Türkiye olunca daha da açıktır!
Bize yapılacak her operasyonu çok rahatlıkla BATI'dan, özellikle İNGİLİZ medyasından öğrenebilirsiniz!
Öncelikle çok dikkatli olacaksınız, sonra da hiç unutmayacaksınız! Eğer iki parçayı yan yana getirebiliyorsanız muazzam bir istihbarat ağı kurmuş oluyorsunuz! Biraz analiz kabiliyeti ve çalışkanlık da eklediğinizde işlem tamamdır!
Geçen gün İsrail'i, daha doğrusu İsrail'i kuran gücü koruma altına alan BBC'de görev değişimi oldu! Gezi olaylarını dünyaya duyururken, Gazze'deki vahşete sessiz kalan ve bu nedenle kapısının önündeki 200 bin kişiyi görmezden gelen BBC'den söz ediyorum! "Hamas canlı kalkan kullanmıyor!" diyen muhabirinin işine son verip dava açan yayın kuruluşundan bahsediyorum! "İstanbul'da polis terörü var!" diye mangalda kül bırakmayıp, ABD'deki siyahi gençlerin öldürülmesine sessiz kalan Kraliçe'nin "sesine" dikkat kesiliyorum!
BBC, yani British Broadcasting Company, önce İngiliz Kraliyet ailesi tarafından dünya posta servisini kontrol etmek için kuruldu! Dün postaları, sonra telgrafları, şimdi de telefon ve mailleri denetliyorlar! BBC'nin tarihine baktığınız zaman genellikle Kraliyet ailesi tarafından GENEL VALİLİK görevi verilen isimlerin çocuklarını orada görürüz! Bizler, tıpkı İngilizler gibi bunları takip etmediğimiz için bilmeyiz!
Bu nedenle de kimin kim olduğunu çok sonra anlarız! Mesela BBC'nin kurucu üyesi George Villers Afrika Birliği'nin Genel Valisi'ydi! Sonra bu görevler çocuklar üzerinden gitti! Ama hep SOYLULAR geliyordu!
Başarılı da olsan sana ekmek yoktu! Tıpkı Türkiye gibi!
Başarı hep cezalandırılırdı!
BBC'ye geleceğim ama önce ABD'ye gidelim! Atlantik'in öte tarafına geçenler görmüştür! Kuzey AMERİKA SARIŞIN ve BEYAZLARDAN oluşmuştur! İngiliz Kraliyet ailesi oradaki ailelere yabancılarla evlenmeyi yasaklamıştır!
Gerektiğinde ADA'dan gelin gönderilmiştir! Ama Güney'de bunun tam tersini görürsünüz!
Aslında dünya üzerindeki mücadele de budur! Amerika'nın kendi içindeki savaşının yansıması!
Bir zamanlar dünyaya hükmeden İspanya ve Portekiz, PAPA'nın çocuklarıydı! Daha sonra bayrağı alan İngilizler ile Hollandalılar ise SOYLULARIN kurduğu düzendi! Hep öyle oldu! Dün de bugün de!
İşte bu SOY MESELESİ BUGÜN HEM MÜSLÜMAN ALEMİNİ HEM DE YAHUDİLER'İ KANA BOĞMAKTADIR! İsrail'i kuran bu SOYLULAR asla ve kat'a "Yahudiler'in bir ülkesi olsun!" diye yola çıkmadı! Kullanacakları ve Ortadoğu'yu karıştıracakları bir enstrümana ihtiyaç duyuyorlardı!
Gereği yapıldı! İsrail kurulurken de zenginliklerimiz olan Rum, Ermeni, Süryani ve Yahudi kökenli insanlarımızı kaybettik!
Çeşitli operasyonlarla...
Hepsi dağıldı, gitti! Oyunu anlayamadık!
Neyse...
Sistem böyle işliyordu!
Birkaç SOYLU (!) aile dünyayı yönetmek istiyordu! Kimin öldüğü umurlarında değildi! Sınırları çizmek onlar için eğlenceydi! Kraliçe'nin SESİ olan, Fethullah Gülen'le evinde görüşen ve "İsrail'den sakın söz etme!" kuralını çiğnediği için işinden ayrılmak zorunda kalan Max Keiser'in BBC'si şimdi yeni patronuyla yoluna devam ediyordu!
Rona Fairhead!
BBC, tarihinde ilk kez bir kadını Başkan olarak atadı!
Neden acaba? Çok mu yetenekliydi?
Bilmediğimiz neleri biliyordu? Ortaya çıkaracağı özellikleri nelerdi?
Belki de hiçbiri!
Bilmiyoruz! Ama yükselişi önemli!
1994 yılında Cambridge'de bir konferansa katıldı! Bankacılık üzerine sunum yapan Fairhead, orada bulunan BARON Philippe de Rothschild'i kendisine hayran bıraktı! O andan sonra Rona Fairhead, Rothschild ailesinin şirketlerinden Short Brothers ve ardından Bombardier Inc.'te danışman olarak görev aldı.
Daha sonra Harvard Business School'u üstün başarı ile bitiren Rona Fairhead, HSBC'ye transfer oldu.
Dünyanın birçok bölgesinde çok önemli anlaşmaların mimarı oldu.
İngiltere'de 2006-2013 yılları arasında Financial Times Group'un Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Rona Fairhead, Pepsi Co'nun da en başarılı yöneticilerinden biri olarak gösterildi.
Lady de Rothschild'in en yakın arkadaşlarından biri olan Rona Fairhead, haliyle İngiliz jet sosyetesinin de en önemli simalarından biri oluverdi!
Hatırlarsınız, geçtiğimiz yıl para sihirbazı SOROS, Tamiko Bolton'la evlendi! 83 yaşındaki George Soros'un düğünü New York'taki Modern Sanat Müzesi'nde yapıldı! O düğünde bulunan 300 seçkin davetliden biri de Rona Fairhead'dı...
Prens William ve Kate Middleton'ın düğününde de en öndeydi!
Finans, medya ve bankacılık alanında çok etkili ve başarılı olan Rona Fairhead, evli ve iki çocuklu! Ama kimse kocasını ve iki çocuğunu tanımıyor!
Daha doğrusu bizim görmemiz ve tanımamız engelleniyor!
Kanada'da ve ABD'de yaşadığını söyleyenler var! Ama o kadar!
Gören ve bilen yok!
Kendi ailesini ve arkasındaki BÜYÜK AİLEYİ saklamak için seçilen en iyi isimlerden biri!
Tıpkı bizdekiler gibi!
Dün Obama ve Cameron "IŞİD'i kim kurdu?" diye mülakat veriyordu!
Bu inandırıcı sohbetin daha da inandırıcı olabilmesi için BBC gibi yayınlara ihtiyaç vardı! Gerçek değil, SOYLU AİLELERİN sözü önemliydi!
Obama'yı bile köşeye sıkıştıran bu aileler sistemlerinin çökmemesi için adam bulur ve parlatırlar!
PARA ve SÖZ onlardaydı!
Şimdi "Söz artık bizde!" dediğimiz için başımız ağrıyor!
Bakın içerideki adamları, bir gün bile BARIŞ sözünü tutamıyor!
Bir el düğmeye basıp "Sen kimin adına Erdoğan'a söz verdin ki!" diye devreye giriyor!
İçerideki kavga ABD'deki siyah-beyaz savaşı gibi!
Onlar SOYLU, biz ise SİYAH!
Devran döndüğü için panikteler!
SİYAH'ın asaletine alışacaklar!
Tabii öncesinde bildiklerini yapacaklar!
Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;