SİYASET

Ergün Diler : 15 numara!

Tarih
13 Nisan 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Ergün Diler

13 Nisan 2015

D
aha önce çok kez anlatmaya çalıştığım İngiliz The Economist dergisi yine Türkiye'nin gündeminde yer bulmayı başardı! Geçtiğimiz gün The Economist Türkiye'yi yine diline doladı! Bildiğimiz şeyleri tekrarladı! İYİ BİLDİĞİMİZ şeylerin aslında KÖTÜ olduğunu vurguladı! Buna bir şey söylemeyecektik ancak TÜSİAD Başkanı hanımefendi de çıkıp aynı şeyleri söyleyince durduk!
Durduk ve bu yılı ANLATAN yani 2015 için hazırlanan çok özel THE ECONOMIST kapağına gittik! Tekrarlamama gerek yok sanırım! Bu yayın Rothschild ve Angelli ailelerinin ortaklığında çıkar! Yani İKİ AVRUPALI BARON çıkarır! Aslında kolay kolay imzalarını koymazlar! Parayı verip geri planda dururlar!
Ama söz konusu The Economist olduğu için mi nedir bilemiyorum, iki aile bu SAHİPLİKLE gurur duyar!
Peki TÜSİAD Başkanı hanımefendiyi dinleyince neden aklıma bu kapak geldi!
Çünkü ÖZEL'di! Söyleyen büyük güç odağı olduğu için ciddiye almakta büyük fayda vardı! Madem Türkiye'nin gündemine girdi!
Gelin hep birlikte "2015 için ne söylemek istediler!" diye kafa yoralım...
Kapak öyle ciddi hazırlanmış ki dağılım ve gülümsemeler bile ince ince hesap edilmiş! Ben kapağı ilk gördüğümde "Büyük senaryo tamam! Bakalım olacak mı?" diye düşünmüştüm! 2015'ten birkaç ay yedik! Şu ana kadar kapakta yer alan ŞİFRELERİN BAZILARI gerçekleşti! Ben gördüklerimi görebildiklerimi anlatayım siz de tamamlayın!
Haydi bakalım...
Önce kavalcı! Yani 1 NUMARA...
Bir gün Hamelin köyünü fareler basar.
Her yerde fareler vardır! Ve her şeyi yerler.
Halk bu durumda ne yapacağını bilemez.
Köy artık "Fareli Köy" olarak anılmaya başlar. Bir gün bu köye bir adam gelir.
Kendisine bir torba altın verirlerse köyü farelerden kurtaracağını söyler. Köylüler o kadar çaresizdirler ki hemen aralarında gerekli parayı toplayıp köyün muhtarına verirler. Adam kavalını çıkarır ve o kadar güzel bir melodi çalar ki bütün fareler onu takip eder. Adam onları köyün yakınındaki bir nehre götürür. Kavalcı nehirden yürüyerek geçer, fakat ardından gelen fareler suda boğulur gider... Köy farelerden kurtulmuştur! Adam köye altınlarını almak için döndüğünde muhtar sözünden vazgeçer! "Nasılsa köyde fare kalmadığı için ödeme yapmama da gerek yok!" diye düşünür!
Altınları kavalcıya vermez. Bunun üzerine kavalcı tekrar kavalını çalarak yürümeye başlar. Bu sefer köyün bütün çocukları peşinden gelir. Kavalcı onları yakındaki bir ormana götürür.
Fakat kavalcı uyurken çocuklardan köyün yerini bilen biri, kavalcının kavalını alır ve bütün çocukları tekrar köye götürür.
Çocuklarının kaybolmasından çok korkan köylüler çocukları geri dönünce çok mutlu olurlar... Ardından gerçeği öğrenince de köy muhtarına çok kızarlar. Sonunda kavalcıya altınlarını verirler...
Putin, iktidara geldiğinde Kissenger, Jacob Rothschild ve Soros'un yönettiği zenginlikleri devraldı! Yani Rothschildler'in çocuklarını gönderdi! Bu çocuklar geri çekildi! Kavalcı şimdi masaldaki mesajı hatırlatıyor. Petrol ve gazın fiyatını düşürdük! Elinde avucundakini bitireceğiz! Yiyecek bir şey bulamayacaksın.
Görünmeyen fareler köyünde! Benimle anlaş gelip seni kurtarayım! Kabul etmezse?
Galiba bir sebeple çocukları yani RUSYA'nın gençleri kullanılacak! 2 NUMARA: Çinli bir çocuk, 'Panic' yazılı bir tahta tutuyor. Altında "Federal Reserve" yazıyor. Yanında da 'China' yazısı dikkat çekiyor. FED'in Çin'e karşı gizli operasyonlar yapacağı mesajı veriliyor.
2015 yılının ilk günlerinde Çin Merkez Bankası, FED'in Çin üzerinde planlarının olduğunu açıklamıştı. Kavga büyüyecek anlaşılan! Zaten Çin de bu nedenle EURO'ya ilgi gösteriyor! Son dönemde DOLAR hareketlendi dünya sarsıldı! 3 NUMARA: Devasa nükleer bir bulut... Tam da İngiltere Başbakanı David Cameron'un üzerinde... Nükleer bir patlamayı ve savaşı temsil ediyor. İngiltere'nin 12 denizaltıdan oluşan nükleer filosunun, herhangi bir saldırısının olabileceği mesajı veriliyor. Cameron'un üzerindeki DOMUZ KUMBARASI ile "Bizim paramızı kimse alamaz! Alacak yöntemi bilen yok! Para bizim!" uyarısı yapılıyor! 4 NUMARA: Yerdeki kaplumbağa, İngiltere'deki Fabian Derneği'ni temsil ediyor. Sol bir örgüt olarak görülen Fabian'ın en büyük destekçisi Rothschild ailesi...
Yıllardır sessiz kalan Fabian'ın 2015'te sol görünümlü liderleri öne çıkarması bekleniyor.
Yunanistan, Fransa, İspanya, Portekiz gibi ülkelerde sol müthiş derecede güçlendi...
Rothschild ailesi 2015'te Türkiye için farklı planlar hazırladı... Aşağıda... 5 NUMARA: Bir Sumo güreşçisinin elinde kutupları son derece belirgin olarak görünen bir pil var. Yanında da Çin bayrağı mayosu giymiş bir panda bulunuyor.
Dünyadaki iki kutbun da enerji üzerinde savaşacağını işaret ediyor. BATI ve DOĞU enerji savaşı yapacak! Yer ise bizim de içinde hatta merkezinde olduğumuz bölge! 6 NUMARA: Fotoğrafta dikkat çeken ABD Başkanı Obama ile Rusya Başkanı Putin'in kravatları... Her ikisinin de kravatı kırmızı. Kırmızı rengin güç olduğu biliniyor.
Dünyanın iki süper gücü. Kırmızı kravat ayrıca dost olduklarını da gösteriyor.
Rothschild ailesine göre onlar gerçekte kavga etmiyor. Dünya, savaştıklarını, karşı karşıya geldiklerini düşünse de ortada kavga yok! Herkesi aldatmaya yönelik bir gösteri!
Putin'in gözündeki gözlüğün iki camından biri siyah diğeri ise şeffaf! Şeffaf olan UKRAYNA'da her şeyin ortaya çıktığını anlatıyor! Rothschildler "Biz seni biliyoruz!" diyor! 7 NUMARA: En ilginç detaylardan biri...
Merkel eliyle 'piramid' ve İlluminati'deki 'göz'ü tasvir ediyor! Merkel bu aile için en güvenilir isimlerin başında geliyor! Simgeleri onun elinde çünkü... 8 NUMARA: Burası bizim için çok önemli... Dünya iki parça! Bir yanda içinde bizim de olduğumuz Ortadoğu, bir yanda ise burada umduğunu bulamayan ASYA!
İlluminati gözü ise dikkat ederseniz, tam TÜRKİYE'nin üzerinde! Kavga burada olacak! Türkiye'yi kimseye bırakmaya niyetleri yok! Hem para hem enerji savaşı kapıda! Türkiye kilit! Bu kapıyı açan savaşı kazanacak! Rothschildler bunu biliyor! Ve buna göre saldıracaklar! 9 NUMARA: Obama ile Merkel arasındaki bir hayaletin elinde "tatil" yazan bir dergi... Hayalet de 'ölümü' temsil ediyor.
Bu iki ülke ekseninde, bazı liderlerin öleceği, bazılarının ise tasfiye edileceği gösteriliyor. 10 NUMARA: Helikopterin altında bir çocuk, GDO'su değiştirilmiş bir ürün ile...
Bebek mamaları ve bebeklerde kullanılan birçok besin değerinin, Rothschild ailesine bağlı şirketler tarafından üretildiğini anlatıyor.
Birç ok yazar, GDO'nun Rothschild ailesinin ürünü olduğunu açıkladı! 2015'te GDO kullanmayan ülke kalmayacağı iddia edildi! 11 NUMARA: Putin'in önünde Crop-
O-Dust
yazılı olduğu helikopter. 'O bitki yeter' anlamını taşıyor. Orada Putin'e mesaj veriliyor. Çünkü GDO ürünlerine karşı dünyada tek savaş açan lider Putin... 12 NUMARA: İki IŞİD militanı gösteriliyor. 2015'de en etkili olayların IŞİD bağlantılı olacağının net bir mesajı. 2015 yılının ilk gününden itibaren IŞİD, korkunç bir şekilde operasyonlar yaptı... 13 NUMARA: Hollande'ın da gözüne bir gözlük resmedilmiş. Bu yanındaki danışmanlarını dinlemesi için bir mesaj.
Hollande, 2014'ün sonunda 2 danışmanının görevine son verdi. O iki danışmanı da Rothschild bursuyla okumuştu. 14 NUMARA: Churchill ve zafer ya da savaş işareti! Çanakkale'nin üzerinden 100 yıl geçti! Aradan 100 yıl geçse de zaferi yine Churchill'in olacak. Yani İngiltere kazanacak! Türkler'e zafer yok! Churchill'in, IŞİD'in yanında durması Ankara'ya "Yeni sorunlarından biri bu" mesajı... Ve 15 NUMARA: Kraliçe, Çin ve Hintli liderlerin hemen arkasında ünlü İngiliz CİP markasıyla! Onları yerden biçmek için devrede! Yani "Direksiyon bende" mesajı...

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • İhsan

  13 Nisan 2015 13:02
  1 0
  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/ bu yazıda da inginç fikirler var bu kapakla ilgili.
 • Davut ÖZTÜRK

  13 Nisan 2015 12:07
  0 0
  Büyüksün kalemine sağlık
 • ahimet

  13 Nisan 2015 11:05
  1 0
  oklara da değinseydin ya 3 kasım(3.11) ak parti iktidarını temsil ediyor. 5 kasım (5.11) ise wikipedi den aldım :Barut komplosu, bir grup yönetim karşıtı İngiliz Katolik tarafından, İngiltere Kralı I. James ve diğer aristokratları öldürmek için 5 Kasım 1605'te yapılan Parlemento Binası'nı havaya uçurma girişimidir. Robert Catesby ve Guy Fawkes öncülüğünde planlanmıştır. Barut komplosunun Karşı-Reform hareketi olduğunu ve baskıcı yönetime karşı anarşi hareketlerinin öncüsü olduğunu kabul eden gruplar vardır. yani ak parti devriminin karşı devrimi 2015 için planlanmış anlaşılan. Allah bu şeytanlara fırsat vermez inşaallh.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;