GÜNCEL

Bekir Hazar : Tasarım

Tarih
14 Nisan 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Bekir Hazar

14 Nisan 2015

Biz ÜST AKIL diyoruz. Rahmetli Aytunç Altındal yıllar önce "ÜST TASARIM" derdi. ABD ve İngiltere'de düşünce veya araştırma grubu adı altında oluşturulan kurumları anlatırdı. "Adam 10 yıl sonra dünyada neler olacak diye oturup yazıyorlar. 10 yıl sonra bizler o raporlarda yazılanlar çıkınca şaşkınlıkla bakıyoruz.
O anda ise bu kurumlar 10 yıl sonrasını, 20 yıl sonrasını tekrar yazıyorlar
" diyordu.
Evet dünyada tıpkı modada olduğu gibi siyasette ve uluslararası ilişkilerde de TASARIMCI'lar var. 10 yıl sonra hangi ülkeler parçalanacak, 20 yıl sonra kıtalar nasıl dizayn edilecek diye kafa patlatıyorlar.
ÜST TASARIM ne diyorsa hep o oldu.
Bir yıl önce dikkatimi çekmişti. ABD ve İngiltere'deki Baronların gazeteleri ağızbirliği etmişcesine aynı konuyu sayfalarına şöyle taşıyordu. "2015'te Türkler yandı! Tüm dünyayı Ermeni Soykırımı dalgası kaplayacak." 2014'ü bitirdiğimizde hep "Bu fitili bakalım kim ateşleyecek" diye merak ettim. Günler, aylar geçti, ses yoktu.
Ve derken, hiç beklenmedik bir yerden çıktı o SES. Vatikan'da PAPA "Soykırım" diyordu.
Ve İngiltere'de eksiksiz tüm gazeteler bunu sayfalarına taşıyordu dün. ÜST TASARIMCI hep değişik argümanlarla geliyordu üzerimize. Ve şimdi yine bir din adamını ama bu defa Katolik dünyasının lideri PAPA'yı kucağına bomba koyarak üzerimize saldılar.
Geçen yıl Baronların medyasında dünyaya duyurulan TASARIM artık hayata geçiriliyordu. PAPA bir maşaydı.
Zaten Vatikan'da CIA'dan, MOSSAD ve MI6'ya kadar tüm istihbarat örgütleri vardı.
Bugüne kadar gizli eller 30 Papa'yı boşuna öldürmemişti. Papa'nın boğazını bıçakla kesmek isteyen Papazlar yakalamıştı Vatikan.
33 gün Papalık yapabilen Papa'lara da şahit olmuştu. Hatta Papa Benedict göreve geldiğinde rahmetli Aytunç Altındal bir kitap yazmış ve "8 yıl sonra istifa edecek" demişti. Tam 8 yıl sonra da ABD'de John Kerry göreve gelince Papa'nın istifasını ve yargılanmısın istemişti. Kerry o dönemde ABD Dış İlişkiler Komisyonu Başkanıydı.
Ve o komisyonun gerçek işlevi "PARA İMPARATORLARI'nın çıkarları"na hizmetti. Benedit celple mahkemeye çıkarılma korkusuyla nasıl kaçtığını bilemedi PAPALIK'tan. Gittiğinde de milyon dolarları götürdü yanında. Sadece Münih'teki bir bankada 32 milyon doları olduğu belgelerle ve hesap numarası ile ortaya çıkıyordu. Diğer bankalarda kimbilir ne kadar serveti vardı.
VATİKAN aslında bir Holding'ti, göreve gelen her PAPA da BARON'du.
Kirli işlerini mafya hallederken, milyarlarca dolar gelir getiren şirketleri, yüzlerce medyası ve bankası vardı. Hisse senetleri, tahviller, FAİZ'den gelen paraların hesabı bilinmiyordu. PARA içinde yüzüyorsan bu doğal olarak Baronlarla sıkı ilişkileri de beraberinde getiriyordu. PAPA'ysan PARA'ydın, kaçamazdın. Kaçarsan ya öldürürler ya da indirirlerdi. BP'nin Meksika körfezinde kurduğu petrol platformu patlamıştı. Bölge ölü denize dönmüş, BP 60 milyar dolar zarar etmişti. O bölgedeki katolikler PAPA'dan, çevreyi mahveden British Petrol'ü kınamasını istediler.
Vatikan'dan beklenen açıklama şöyle geldi; "Kazalar, iş kazaları her yerde olabilir. Fakat asıl olan dünyadaki kaynakların insanların yararına kullandırılmasıdır." Yani PAPA "Bırakın BP insanların yararına olan petrolü çıkarsın. Nasıl iş kazaları oluıyorsa çevre de kirlenecek" diyerek İngiliz petrol şirketine destek veriyor, kutsal eliyle yüceltiyordu. Papa'nın KULLARI değil ŞİRKETİ seçmesi gayet normaldi. Çünkü elinde çokuluslu şirket BP'nin HİSSELERİ vardı yani ortaktı. PAPA'nın yazdığı metni Vatikan Mali İşler danışmanı Peter Sutherland kaleme almıştı. Zaten PETER de BP'nin derin deniz araştırmaları ve risk uzmanı bir petrolcüydü. Ve Vatikan'ın ortağı olduğu, birlikte çalıştığı BARONLAR'ın tamamını yazmak için Takvim'in sayfaları yetmezdi. İngiliz İndependent gazetesi dün şöyle bir haber verdi; "Papa'nın soykırım açıklaması, siyasi liderlerin önümüzdeki günlerde resmen yapacakları ve Türkiye'de hakarete neden olma riski taşıyan açıklamaların ilki olabilir" Evet fitili ateşleyen ÜÇGEN'in ilk parçası BARON PAPA'ydı. Paraleller ve üçgenler Masonlar için önemliydi. Ve tıpkı ��ndependent'in dediği gibi siyasi liderler önümüzdeki günlerde BARONLAR aşkına Papa'nın peşinden sıraya gelecekti. Çünkü TASARIM'da GÖNYE ile aylar önce ne çizildiyse oydu.

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;