GÜNCEL

Ahmet Hakan : 15 Temmuz’da fark ettiğimiz 7 şey

Tarih
16 Temmuz 2018
İzlenme
Kişi
Yazar
Ahmet Hakan

BİR
Fetullahçı çetenin elemanlarının fırsatını bulduklarında nasıl zalimleştiklerini görüyor ve biliyorduk. Ancak milletin üzerine bombalar yağdıracak kadar alçalabildiklerini 15 Temmuz’da fark ettik.

İKİ
Körü körüne itaatin, sınırsız bağlılığın, şahsiyeti bir cemaatte eritmenin insanı alıklaştırdığını biliyorduk. Ancak haşhaş çekmiş kanlı katillere dönüştürebileceğini 15 Temmuz’da fark ettik.

ÜÇ 
Milletimizin yeri ve zamanı geldiğinde bütün farklılıkları bir tarafa bırakıp en sağlam şekilde kenetleneceğine dair nutuklar atıyorduk... Ancak bunun nutuklarda kalmayıp hayata geçebildiğini 15 Temmuz’da fark ettik.

DÖRT 
Fetullahçı çetenin zorbalığına karşı milletimizin en hasbi ve en özverili kesiminin bir direnç göstereceğini düşünüyorduk. Ancak söz konusu direncin bu denli şanlı, bu denli efsanevi, bu denli muhteşem olabileceğini 15 Temmuz’da fark ettik.

BEŞ 
Kırk yıllık sinsi, takiyyeci ve gizli ajandalı bir örgütlenmenin bir gün milletin başına olmaz belalar açabileceğini biliyorduk. Ancak açabileceği belanın ne kadar büyük olabileceğini 15 Temmuz’da fark edebildik.

ALTI 
Arkasına Amerika’yı alan sinsi bir yapının işlerinin hep iyi gideceğini sanıyorduk. Ancak arkasına Amerika’yı alan yapının karşısına millet dikildiğinde hiçbir şey yapamadığını 15 Temmuz’da fark ettik.

YEDİ
Alnı secdeye değen herkese anında sonsuz kredi açıyorduk. Ancak alnı secdeye değenler arasından da uluslararası güçlerin ajanlığına soyunan en azılı hainlerin çıkabildiğini 15 Temmuz’da fark ettik.

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • KELOĞLAN

  17 Temmuz 2018 10:45
  0 0
  Elhamdülillah....
 • Mehmet

  16 Temmuz 2018 18:00
  2 0
  SEKİZ Mevki makam için dindar gözükenlerin bunları kaybetmemek için bir anda iyi kötü Bütün cemaatlere düşman olacağını gördük. DOKUZ Her darbe girişimi sonrasında muhafazakar insanlar zarar görürken; dinle, diyanetle, milli değerlerle alakası olmayan inanların pohpohlandığını sivrildiğini bir kez daha gördük.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;