SİYASET

Yollar yine kamyonlarla kapatıldı! Meral Akşener özür dileyecek mi?

Tarih
21 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

İYİ Parti’li Meral Akşener Gaziantep mitinginde bu uygulamanın sadece kendilerine yapıldığını iddia etmiş ve “Akşener, miting günü “Gaziantep Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinginde yolu kamyonlarla kapatsınlar da görelim” demişti.

Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda partililerle buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün saat 17.00'deki mitingi öncesi geniş güvenlik tedbirleri alınıyor.

YOLLAR KAMYONLARLA KAPATILDI

Erdoğan’ın kullanacağı yol güzergahında alınan güvenlik tedbirlerinin yanı sıra miting alanında geniş önlemler alınıyor. Alan çevresinde alınan tedbirler kapsamında mitinge saatler öncesinden büyükşehir belediyesine ait çöp kamyonları ile yollar trafiğe kapatıldı.

AKŞENER GÜVENLİK ÖNLEMLERİNE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Meral Akşener, 2 Haziran'da kentte yaptığı miting sonrasında yolunun çöp kamyonu ile kesildiğini söyleyerek, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Valiliğine tepki göstermişti. Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yaptığı açıklamada ise yolların terör saldırılarına karşı güvenlik gerekçesiyle kapatıldığını belirterek, bu güvenlik önleminin rutin uygulanan bir tedbir olduğunu duyurmuştu.

21 Haziran 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAK DAVA

    21 Haziran 2018 14:26
    0 0
    BU DOMUZLAR SÜRÜSÜ ÖZÜR FELAN DİLEMEZLER ASLINDA DEVLET BÖYLE NAMERTLERİ KORUMAYACAK Bİ KÖŞEDE GEBERİP GİDECEKLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;