GÜNCEL

Yalova'nın Hanım Ağası Tuğba Kalaycı sır oldu!

Tarih
20 Mart 2018
İzlenme
Kişi

Çanakkale ve Yalova'da emlakçılık yapan Tuğba Kalaycı'dan 5 gündür haber alınamıyor. Tuğba Kalaycı'nın savcılığa başvuran kız kardeşi ise ablasının hayatından endişe duyuyor. Tuğba Kalaycı'nın Tuğba Güler ismiyle saadet zincirine benzer bir emlak zinciri kurduğu ve insanları dolandırdığı da iddia ediliyor.

Yalova ve Çanakkale'de emlakçılık yapan 48 yaşındaki Tuğba Kalaycı, geçen hafta Biga'daki ofisinde darp edildi. Biga emniyetine giderek şikayetçi olan Tuğba Kalaycı, ardından Yalova'ya döndü.

HANIM AĞA OLARAK TANINIYOR

Kentteki emlak piyasasında 'Hanım Ağa' olarak bilinen Tuğba Kalaycı, 15 Mart günü 2 çocuğunu kardeşi Fatma Mehmetçik'e bırakarak 'Çocuklar artık sana emanet' dedi ve ardından sırra kadem bastı.

KAÇTI MI YOKSA KAÇIRILDI MI?

Ablasından 5 gündür haber alamayan Fatma Mehmetçik, Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Savcılığıa verdiği bilgide ablasını başka emlakçılarla para alışverişinde bulunduğunu söyleyen Fatma Mehmetçik, "Telefonu sürekli kapalı. Hayatından endişe ediyorum. Çünkü bazı alacaklıları ablamı arıyordu" dedi. Tuğba Kalaycı'nın satış öncesinde eksperlerle anlaşarak değersiz arazilerin fiyatını yüksek gösterdiği de iddia edildi. Arazinin değersiz olduğunu anlayan kişilerin ise paralarının iadesi için Tuğba Kalaycı'yı aradığını öğrenildi. Ancak 5 gündür haber alınamayan Tuğba Kalaycı kaçtı mı yoksa kaçırıldı mı bilinmiyor.

SAADET ZİNCİRİ İDDİASI!

Tuğba Kalaycı'nın Tuğba Güler ismiyle saadet zincirine benzer bir emlak zinciri kurduğu ve insanları dolandırdığı da iddia ediliyor. Tuğba Kalaycı'nın vatandaşlardan ve emlakçılardan para topladığı ancak saadet zincirine benzeyen bu sistemin çökmesi nedeniyle kayıplara karıştığı da iddialar arasında.

Kaynak: Habertürk


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Mamocan

    20 Mart 2018 12:04
    0 5
    Aziz Nesin ne dedi? bu milletin yüzde 60 ı aptaldır. kastelli çarptı bitmedi. jet fadıl çarptı bitmedi. kombassan çarptı bitmedi. çiftlik bank, saadet zinciri vs. ohoooo. yahu bu millet aptal olmasaydı akp 20 sene iktidar olamazdı zaten. aaa keşke osmanlı devleti olsaydı. akp kesin idam edilirdi.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;