GÜNCEL

Ünlü şarkıcı Zayn Malik: Artık Müslüman değilim!

Tarih
16 Kasım 2018
İzlenme
Kişi

Geçtiğimiz ay, 51 yaşındaki dünyaca ünlü İrlandalı kadın şarkıcı Sinead O'Connor Müslüman olduğunu açıklamasının ardından, One Direction adlı müzik grubunun eski üyesi Zayn Malik de son röportajında kendisini artık Müslüman olarak tanımlamadığını açıkladı.

One Direction grubunun eski üyesi olan ve ikinci albümüne hazırlanan Zayn Malik, British Vogue'a verdiği röportajda hiçbir dini doktrine inanmadığını açıkladı ve "İnsanların dini inançların yalnızca kendilerini ve inandıkları kişi ya da şeyleri ilgilendirdiğini düşünüyorum."

"Belirli bir yemeği belirli bir şekilde kutsayarak yemek veya günde beş defa aynı dilde dua etmek gerektiğine inanmıyorum. Yalnızca, iyi bir insansanız her şeyin sizin için iyi gideceğine inanıyorum" diyen Malik ayrıca, inancın gereği olan gündelik faaliyetleri de bıraktığını açıkladı.

zayn malik ile ilgili görsel sonucuMalik'in söz konusu açıklamaları, hayranları tarafından çeşitli tepkilerle karşılandı.

51 yaşındaki şarkıcı Sinead O'Connor, Müslüman olduktan sonra "Şüheda Davitt" adını kullanacağını belirtmiş ve Twitter hesabından başörtülü fotoğraflarını paylaşmıştı.

sinead o'connor muslim ile ilgili görsel sonucu

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • VATANSEVER

  18 Kasım 2018 00:25
  0 0
  Müslüman olmak ve islam'a girmek kararlılık ve dirayet ister.Bu geçici dünya hayatının içinde yaşanan yeni bir dönüm noktası ve yepyeni bir başlangıçtır.Bunu da Şüheda Davitt'de (O'Connor) görüyoruz.Yukarıda bahsi geçen ve artık müslüman değilim diyen şahısta "zaten olmayan bir şeyin yok kabul edilmesi gibi bir şey" sözkonusu...
 • hursit dilaver

  17 Kasım 2018 23:21
  0 0
  GEL SENİ BURADA KEMALİST YAPALIM. SANA İHTİYACIMIZ VAR.ZATEN USTUNDE 0 KADAR RESİM FALAN VAR Kİ, GUSUL ALAMAYACAĞIN İÇİN LAİK KAL.bu kadar laf etmişsin. bir de çıkıp ARABIN YAVELERİ demedin, ya da PEYGAMBERLİĞİNİ KURAN ADINI VERDİĞİ KITABI YAZARAK İLAN EDEN ..de demedin. bizimkiler kadar muannit 0lamazsın zaten . ancak kötu bir murted 0lursun.
 • ZÜLAL

  17 Kasım 2018 15:23
  1 0
  Üzüldüm ama kimse kimseyi zorla müslüman yapamaz kimse kimseyi de kafir edemez Yüce ALLAH indirdiği son kitapta Kuranı kerimde Yüce ALLAH isteyen inansın istemeyen inanmasın demiştir...Sonunda iki bile grup hesap gününde onun huzuruna cıkıp hesap verecek
 • Mustafa

  17 Kasım 2018 00:12
  0 0
  Mürted..
 • Mehmet

  16 Kasım 2018 15:38
  7 0
  "Ne diyelim Ateşi bol olsun" diyecem ama yine de insaniyet cihetiyle acıyorum. Ama zarara rızasıyla girene merhamet edilmez.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;