GÜNCEL

Tuzla'daki fabrika yangınını PKK üstlendi

Tarih
20 Eylül 2019
İzlenme
Kişi

PKK'ya yakınlığıyla bilinen Fırat Haber Ajansı, Tuzla'daki kimya fabrikası yangınını PKK'nın oluşturduğu HBDH Milisleri üstlendiğini duyurdu.Tuzla'daki fabrika yangınıyla ilgili haberlere bugün terör örgütü PKK'ya yakınlığıyla bilinen Fırat Haber Ajansı'nda çıkan bir başka haber yeni bir boyut kazandırdı.Verilen habere göre, fabrikada çıkan yangın "Halkların Birleşik Devrim Hareketi" (HBDH) adlı örgüt tarafından üstlenildi.HBDH Milisleri imzasıyla yayımlandığı söylenen açıklamada "18 Eylül günü İstanbul Tuzla’da bulunan bu fabrikaya milislerimiz tarafından bir eylem gerçekleştirilmiştir” deniliyor.

TUZLA YANGIN ile ilgili görsel sonucuŞirketin "kimyasal ürünler, askeri kamuflajlar ve daha bir çok alanda üretim yapmakta olduğunun" milisleri tarafından tespit edildiğini iddia eden örgüt, "bu üretim ile faşist hükümete ve orduya büyük destek sunulduğunu" da savundu. (Yeniçağ)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • misafir

  22 Eylül 2019 01:21
  3 0
  Allahta sizi cayir cayir yaksin kafirler.
 • hursit dilaver

  21 Eylül 2019 14:54
  1 0
  YÜRÜYÜN,GEZİ, GİBİ KASKAFA DAĞLARI GİBİ,ODTÜ YOLU YA DA LOJMANLARI GİBİ EYLEMLER YAPIN.. AMAN BAŞARIN. YOKSA BU ADAMI BİZ DURDURAMIYORUZ. SONRA DURUM KARIŞIRDA, ingilizler, adanadan bodruma kadar kendi turist vatandaşlarını kurtaracak, NATO istanbulu alacak,fransa zaten 78de maraşta ne oluyor diye ertesi gün gelmişti malum.ALLAH GÖSTERMESİN AMA bu kafada gidersek BAŞIMIZA GELECEK VAR BEYLER.
 • hursit dilaver

  21 Eylül 2019 14:52
  0 0
  bakın bu vesayetçi lozan partisi tam da harekat başlıyacağı gün suriyelilerkle ortak toplantı yapacak. DEMEK, BİZ TAYYİP BEYİ İKNA EDEMEDİK. SIRA SİZDE İÇERDE NE HALT EDERSENİZ EDİN,TÜRKİYE SAKIN SURİYEYE GİRMESİN.YOKSA PKK DEVLETİ ZORA GİRER VE DE HASTAYI DELİP AKDENİZE ÇIKMAMIZ HAYAL OLUR.AMAN NE YAPIN EDİN TÜRKİYE SAVAŞMASIN. HATTA AFRİNDEN FALAN DA ÇIKSIN.
 • hursit dilaver 3

  21 Eylül 2019 14:48
  1 0
  gelelim bizimkilere. HEMEN BU SAVAŞ İHTİMALİNE KARŞI. ŞU VESAYETÇİ LOZAN PARTİSİNİN DIRDIRINA BAKMADAN. BÖLGESEL SIKIYÖNETİM İLAN EDİN. BEYAZ TOROSLARIN SAYISINI ARTIRIN. BİZİM İYİ ÇOCUK ALİLERE ÇOK İŞİMİZ DÜŞECEK. sizin 17 senedi,r yaptığınız, insan hakları, ifade,vicdan özgürlüğü falan bunlara yaradı.SAYENİZDE BOL BOL HAKARET VE KÜFÜR,İFTİRA ÖZGÜRLÜĞÜ OLDU.hep çaktılar ama siz baktınız.
 • hursit dilaver 2

  21 Eylül 2019 14:43
  0 0
  ŞİMDİ SANAYİDEKİ PATRONLAR DİKKAT ETSİN. YARIN BİR SAVAŞ ÇIKARSA .BÜTÜN FABRİKALAR TEHLİKE ALTINDADIR.BUNLARA VESAYETÇİ PARTİ İLE PKK CANDAŞI PARTİNİN ÜYE VE MİLİTANLARI VE, aman tayyip gitsin de,gerekirse ülkenin yarısı da gitsin ve de batarsak batalım diyen SOROS ÇOCUKLARI SEBİL VAZİYETTE..İŞLERİ GÜÇLERİ ÇİÇEK PASAJINDA ZİFTLENMEK, İÇKİ FIŞKI İLE ÜLKEYE SÖVMEK. 1930 HAYALLERİ KURMAK(ama halk için,kendilerine değil)
 • hursit dilaver 1

  21 Eylül 2019 14:42
  0 0
  daha önce uyardım ama takmadınız. gene yazayım da benden gitsin vebali. 1993LERDE MARMARİSTE OTELDE MÜDÜRKEN YAZİ GELDİ..AMAN BU KIŞ DÖNEMİ ÇALIŞACAK İŞÇİLERE DİKKAT EDİN. BİLMEDİĞİNİZ YERDEN ( öyle diyelim) İŞÇİ USTA AMELE ÇALIŞTIRMAYIN.bütün oteller genelde uydu ama, gelenler boş kalınca o yıl hırsızlıklar diz boyu oldu.
 • Azmi Er

  21 Eylül 2019 06:50
  4 0
  Siz o orman, fabrika yakanları yakmazsanız, hak hukuk, adli kontrol, AB tepkisi diye bırakırsanız daha çok yakarlar.. Daha çoook kıvırırlar.. Neden idam yok?. Neden cezalar caydırıcı değil? Daha dün bir maaşlı vatan haini dağa kaçırılan 13. 15 yaşındaki çocuklar için, gözü yaşlı annelerin çocukları için utanmadan "gerillaya katılım" dedi. Ne ceza gördü? Tez zamanda caydırıcı cezalar bekliyoruz.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;