SİYASET

Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi'nden AK Parti'ye geçen belediye başkanıyla ilgili konuştu

Tarih
16 Ocak 2020
İzlenme
Kişi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ak Parti'nin belediye başkanları transferini eleştirdi. Karamollaoğlu, AK Parti belediyeciliğinin kötü olduğu için İstanbul ve Ankara'nın el değiştirdiğini söyledi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün partisinin haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Belediye başkanlarının parti değiştirmesi

Karamollaoğlu, Saadet Partili Osmaniye Hasanbeyli ilçe Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu'nun AK Parti'ye geçmesi nedeniyle konuştu. AK Parti'nin belediyecilik konusunda başarısız olduğunu savunan Saadet Partisi Genel Başkanı, "Bazıları diyor ki bu bizim konumuz değil belediye başkanları hükümet partisine katılmak istiyor. Ne yapalım? Herkes bizi seviyor.' İşi bu kadar basitleştirmek, işi bu kadar hafife almak hakikaten herkesin becerebileceği bir iş değil" dedi ve şöyle devam etti:

temel karamollaoğlu ile ilgili görsel sonucuİstanbul ve Ankara

Şimdiye kadar belediyeciliği o kadar iyi yapmışlar ki bunun neticesinde şimdi geldikleri merhale ne? Sevgi belediyeciliği mi aşk belediyeciliği mi? Böyle bir tarifle milletin üzerinde etki meydana getiriyor. Peki niye İstanbul ile Ankara'yı kaybetti? Niye diğer şehirleri kaybetti? Yani sen çok güzel hizmet yaptın millet de inadına dedi ki 'Ben senin bu hizmetini istemiyorum.' Birazcık mantıklı olun! Yani meşhur hadisedir, 'Kral çıplak' denilene kadar çıplak olduğunu kimse görmek istememiş." (YeniAkit) 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Bayçepni

  19 Ocak 2020 17:27
  1 0
  İnsanların cinsi cibiliyyeti çok önemli
 • VATANSEVER

  16 Ocak 2020 13:20
  5 0
  Bu da kendini kuru fasulye kadar nimetten sayıyor.Nereye gideceğini,ne yapacağını bilmeyen-bilemeyen rotasız gemi...
 • Kadir sahin

  16 Ocak 2020 12:57
  4 0
  Sayın karamollaoğlu siz en son söyleyecek kişisiniz. Hocamizin partisini vatan hainlerine sattınız. Evet belediyeciligi saadet partisi iyi bilmeliydi . Belediye işlerini erbakan hocamız öğretti şu an da onun dava arkadaşları iyi yapıyorlar sizin gibi vatan a ihanet eden ümmeti muhammede küfredenlere beraber olduğunuz için sizlere hakkımızı helal etmiyoruz . Ne zaman doğru yolu bulursunuz bizde hakkımız varsa helal ederiz
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;