SİYASET

Süleyman Hilmi Tunahan'ın talebeleri 24 Haziran kararını açıkladı

Tarih
23 Haziran 2018
İzlenme
Kişi
24 Haziran seçimlerine artık saatler kaldı. Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimlerinden birinin yapılacağı cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde, Türkiye'nin bundan sonraki yol haritası oylanacak.

'ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEĞİZ' 

Hayatını İslam'a ve Müslümanlara adayan ve bu doğrultuda ömrü boyunca büyük çileler çeken Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin talebeleri 24 Haziran seçimleri için kararını verdi. Bu kapsamda gazetemizde de bir bildiri yayınlayan Av. Turan Kıratlı 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyio Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı. 

İşte o bildiri;

Kamuoyuna Duyurulur

Yeni Türkiye'nin kaderinin çizileceği 24 Haziran 2018 seçiminde; zamanında büyük çile ve zorluklarla Kur'an hizmeti veren SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN HAZRETLERİNDEN feyz almış vakıf mensupları olarak son 16 yılda din ve vicdan hürriyetinin gelişmesi noktasında verdiği büyük hizmetlerinden keza ülkemize yönelik iç ve dış terör saldırılarına, silahlı ve ekonomik darbelere karşı verdiği yiğitçe mücadeleden dolayı Cumhurbaşkanımız ve AK PArti Genel Başkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı desteklediğimizi kamuoyuna saygıyla arz ederiz. 22.6.2018

60 adet Şube ve Derneğimiz adına Bilim ve İnsan Vakfı Genel Başkanı Av. TURAN KIRATLI 23. Dönem Milletvekili

23 Haziran 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Ramazan

  26 Haziran 2018 14:36
  0 0
  Merala verdiniz neyin kafasını yaşıyorsunuz sizede yuh sizdende bı cacık olmaz
 • adem

  23 Haziran 2018 19:00
  1 0
  Süleymancı tanıdıklarımız meral akşenere oy verilmesini kendilerine iletildiklerini söylüyorlar, kimisi facebook hesaplarında açıkça oyum meral e diye yazıyor hatta, ama içlerinde Reise ve AKP ye oy verecekler de var. Geçen referandum da da Reisi desteklemediler zaten. Bu açıklamalar inandırıcı değil.
 • hayamura

  23 Haziran 2018 12:27
  5 0
  1 milyar oyları olsa 1 tane oy vermezler. kandırmayın insanları
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;