GÜNCEL

Siyonist rejim şimdi de o STK’yı hedef gösterdi

Tarih
22 Şubat 2018
İzlenme
Kişi
 Türkiye’nin gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını istemeyen Siyonist işgal rejimi İsrail şimdi de sivil toplum kuruluşlarını hedef almaya başladı. Siyonist rejime bağlı yazar Pazit Ravina SADAT’ı karalama çabasına girdi.

Türkiye’ye karşı pek çok oluşumu destekleyen, yıllardır Filistinli Müslümanlara türlü zulüm uygulayan Siyonist işgal rejimi İsrail şimdilerde de SADAT’tan rahatsız oldu.

Siyonist rejime bağlı medya kuruluşları, çeşitli stratejik ve savunma faaliyetleri yürüten başkanlığını da eski Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi’nin yürüttüğü SADAT’ı terör faaliyetleri içerisinde gösterme çabasına girdi.

Bu konu ile ilgili olarak Siyonist rejimin savunucularından köşe yazarı Pazit Ravina, bir makale kaleme aldı. Tanrıverdi’nin dindar kimliğini ön plana çıkaran Pazit Ravina, SADAT’ı ‘Filistin’de ordu kurmaya çalışmakla’ suçladı.

SADAT’ ‘ideolojik’ olarak suçlayan Ravina yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Eski bir Türk Generali ve Erdoğan’ın sırdaşı olarak bilinen Adnan Tanrıverdi’nin kurmuş olduğu SADAT Güvenlik Şirketi’nin ideolojik bir hedefi vardır. Geçtiğimiz hafta, bu şirket aracılığıyla Hamas’a nakit para ve silah transferi yapıldığı açıklandı.”

Makalenin ilerleyen satırlarında geçtiğimiz günlerde Siyonist rejim tarafından hukuksuz bir şekilde gözaltına alınan ve uzun bir süre tutsak halde tutulan Cemil Tekeli’de hedef tahtasına oturtuluyor.

Gittikçe saldırının dozunu arıttıran Siyonist yazar SADAT’ı Türkiye’de gizli bir ordu kurmakla da suçluyor.

ODA TV SİYONİSTLERİN TÜRKİYE’DEKİ SÖZCÜSÜ GİBİ

Siyonist yazarın kaleme aldığı bu iddiaları Oda TV’de köpürterek duyuranların başında geliyor. İşgal rejiminin Türkiye temsilciliği gibi davranan Oda TV sözde haberini ‘İsrail SADAT dosyasını açtı’ başlığı ile duyurarak aynen aktarıyor.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;