DÜNYA

Sebastian Kurz'un Türkiye düşmanlığı

Tarih
22 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

Türkiye'nin AB üyeliğine karşı çıktıklarını yineleyen Kurz, AB'nin Türkiye'ye para göndermesinin de engellenmesini istedi.

Türkiye'de 24 Haziran'da yapılacak seçimlerden istediği sonuçları çıkarabilmek isteyen Avrupa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı üst üste açıklamalar yapmaya başladı.

Nefret dolu son sözler, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz'dan geldi.

Sebastian Kurz'un Türkiye düşmanlığı

TEK DERTLERİ ERDOĞAN

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yönetimindeki Türkiye'nin Avrupa Birliği üyesi olamayacağını belirten Kurz, "Avrupa Birliği'nden yakınlaşma yardımı olarak ilave milyonlarca euronun Türkiye'ye aktarılmasını da istemiyoruz. Erdoğan on binlerce insanı tutuklattı, bu doğru değil." diye konuştu.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Tespit

  22 Haziran 2018 17:38
  0 1
  Bas git tüysüz panayır bebesi. Bıyığın, üzerinde tarak tutacak kadar gürleştiği zaman tekrar görüşelim.
 • hursit dilaver

  22 Haziran 2018 15:44
  0 0
  biz de öyle büyük bir devletiz ki, bunlar sinek vısıltısı sanki. Koca avusturya nın LGBT tipli başbakanı bu kadar laf ediyor.umurumuzda değil. sanki başçavuşun beygiri.. YAHU, BU DİNGİLE HADDİNİ BİLDİRMEK İÇİN 2 OTOBUS MÜLTECİYİ SINIRDAN YUNANA ÇIKARSANIZA.. NE OLDU YUNANLA ANLAŞMA İPTALDİ.. BUNU YAPMAZSANIZ PARA DA ALAMAZSINIZ. SAFLIĞINIZA VERİRLER.SİZİ KULLANIRLAR. BİRAZ MÜLTECİ GÖNDERİN DE KIYMETE BİNİN BE..siz FETÖCü kaçakları toplayın, afganlıyı,suriyeliyi falan değil
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;