SİYASET

Provokatör vekil Özel : En çıldırtacak adayı açıklayacağız

Tarih
26 Nisan 2018
İzlenme
Kişi

Cumhurbaşkanı adaylarını YSK takvimine göre kendi belirledikleri bir zamanda açıklayacaklarını belirten Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kast ederek "Onu en çıldırtacak zamanda en çıldırtacak adayı açıklayacağız" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti'den gelen "Adayınızı açıklayın" çağrılarına düzenlediği basın toplantısı ile yanıt verdi.


Cumhurbaşkanı adaylarını kendi belirledikleri bir zamanda açıklayacaklarını belirten Özel, "Birileri gündemi belirleyememekten ve belirlediğimiz gündemin peşinden koşmaktan dolayı çılgına dönmüş durumda" dedi.

CHP'li Özel: En çıldırtacak adayı açıklayacağız

Özel, "YSK takvimi açıkladı. Cumhurbaşkanı adayı takvimle belirlenen son tarihten önce açıklanacak. Emin olsunlar ki Recep Tayyip Erdoğan'ın keyfine, dileğine, isteğine uygun bir zamanda değil. Bizim tercihlerimize, bizim isteğimize, bizim doğrularımıza uygun zamanda yapılacak. Onu en çıldırtacak zamanda en çıldırtacak adayı açıklayacağız" diye konuştu.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • misafir

  30 Nisan 2018 09:41
  0 0
  Bak çok merak ettim hakikaten o çıldırtacak adayı. Yahu elinizde kim kaldı ki çıldıralım. Olsa olsa KK olacaktır. Onun dışandaki hiç bir evet hiç bir aday yüzde 20 yi bile bulamayacaktır.
 • VATANSEVER

  28 Nisan 2018 17:44
  0 0
  BİR VATANSEVERİ ÇILDIRTACAK OLAN,VATANHAİNİNİ GÖRMEKTİR.ONLARDAN EN ÇOK DA SİZİN İÇİNİZDE BULUNMAKTA. EN öneml İS i BER a BER yürüdüğünüz konuşmasını istemediğiniz babası olmaktan utanan birinin O Ğ L U dur.
 • hursit dilaver

  27 Nisan 2018 17:17
  0 0
  batıya yaranmak için dininden olan selin sayeki ya da daaevrimci cananı, ezana söven, neydi o kadn. iran desteği için o fetöcü mebusu..adam mı yok, tayyip beyi çıldırtacak.hiç bir şey olmaza bunlar merkel veya murdockun kuçu kuçularından birini aday ederler.ya da DEVLET-İ FEHİMANEMİZİN KRALİÇESİNİN OLURU İLE BİR MUHTEREM ZATI ADAY EDERLER.sonra kraliçeye hesap vermek var. önce aylık batı konsolos ve elçi toplantlarında fırçalar yenilir. sonra da şutlanma süreci başlatılır. ingiltere böyledir.
 • hursit dilaver

  27 Nisan 2018 12:08
  1 0
  bence aday kati piri ya da cem özdemir 0lur.zaten tayyip bey demin bunlar nasıl idare edecek deyip durdu. ne idaresi BAŞKANLIGI ALINCA HEMEN BATIDAN NAT0 YU VE İMFYİ ÇAĞIRIR, İDAREYİ VERİR VE ULKEYİ GUL GİBİ İDARE EDERLER.ZANG0Ç EFENDİ DE HUMEYNİ 0LUR.BİZ DE KK'NIN DEDİĞİ GİBİ B0L B0L ÇİÇEK,BÖCEK KİRAZ DER VE KIRLARDA B0L B0L 0YNARIZ. MUTLU 0LURUZ.siz de mutlu 0lun. geminin batmasına mani 0lun
 • kim olacak

  27 Nisan 2018 10:00
  0 0
  ilker başbuğ kim olacak yada ali babacan
 • nd

  27 Nisan 2018 08:50
  1 0
  neremle gülsem bilemedimmmmm kuzum sen ne içiyorsun acaba ?
 • Melek

  27 Nisan 2018 07:16
  0 0
  Küstah!!!!! Son çırpınışlarınız bunlar afkurun.... Sen bu milletin zekasıyla alay etmenin bedelini sandığın dibini görerek ödeyeceksin chp.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;