GÜNCEL

Ömer Turan: Bu Bir KÖZ Operasyonudur. Devletime ve C.Başkanımıza Bağlıyım

Tarih
22 Eylül 2017
İzlenme
Kişi
Ömer Turan'ın Genel yayın Yönetmeni olduğu Manşet24 sitesinde Turan'ın gözaltında yazdığı bir mektup yayınlandı.

Ömer Turan mektubunda "bu bir KÖZ operasyonudur. devletime ihanet etmedim, gizli bir belge yayılamadım. Devletimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza ölümüne bağlıyım." dedi.

İşte o mektub: "Ben bir Türk evladı olarak, Türk devletinin bekâsı için elimden geleni yaptım, yapıyorum ve yapacağım. Bu uğurda ölmeyi ve hapse girmeyi çoktan göze aldım. İnancım şudur; Devlet varsa her şeyin vardır, devlet yoksa hiç bir şeyin yoktur.

Türk devleti ise varlıksal bir tehdit ile karşı karşıya. Tehdit, dışardan ziyade, FETÖ gibi içerdeki hainlerden kaynaklanıyor. Ben Ömer Turan olarak bu hainleri ölüm pahasına deşifre ettim ve edeceğim. Hiç bir şey beni bu kararımdan vazgeçiremeyecek!

Bu gece, Hakan Fidan hakkında Manset24.com ‘da yazdığım bir yazıdan dolayı, gözaltına alındım, evim arandı, tutuklandım. Kararda hiç bir somut veri yok. Sadece Manşet24’teki yazıma vurgu yapılıyor.

O yazıda ben, hiç bir şekilde Hakan Fidan’a hakaret etmiyor, devletin gizli bir belgesini paylaşmıyorum. Sadece Emre Uslu, Önder Aytaç ve Mehmet Baransu’nun MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı öven twitlerini ve Önder Aytaç’ın bir yazısını paylaştım.

Benim paylaştıklarım daha önce basına düşmüştü. FETÖ üyeliğinden dolayı tutuklanmadım. Darbeyi Sayı Cumhurbaşkanımıza haber vermeyen ve Cumhurbaşkanımızın o gece ulaşamadığı Hakan Fidan hakkında Emre Uslu’nun övücü twitlerini attığım için tutuklandım.

Hakkımda iki defa FETÖ soruşturması açılmış (haberim olmadan). İkisinden de daha önce takipsizlik kararı aldım. Onu bildikleri için FETÖden kumpas kuramıyorlar, sadece bir yazıdan beni içeri atıyorlar. Bu, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve FETÖ ile mücadele edenlere, hatta tüm milli unsurlara çekilmiş bir operasyondur. Yarından itibaren Ömer Turan’ı bile almışlarsa, FETÖ ile mücadele bitmiştir.

Erdoğan ölümüne yanında duranlara sahip çıkmıyor algısı işlenecek. Bu bir KÖZ operasyonudur. Küs değilim, kızgın yada kırgın hiç değilim. Aksine gururluyum. Türk devletine ve Erdoğan’a olan sadakatimi hapse girerek ödüyorum. Bu benim için bir şereftir.

Vallahi sonunda ölüm dahi olsa, bu kutlu davadan vazgeçmem! YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE

Ömer Turan 
YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • sedat kalfa

    22 Eylül 2017 12:07
    0 0
    ömer bey de gözaltına alınıyorsa pes vallahi AT İZİ İT İZİNE karıştı çok yazık hükümet bu yanlışlardan dönmeli birde Süleyman Özışık beyin yazısı var bir başhekimin yapmadığı NANE YOK ama hala görevde NE BİÇİM İŞLER BUNLAR YA .ömer beye ve fetöye karşı ölümüne mücadele edenlere selamlar
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;