GÜNCEL

Nihal Olçok'tan Erdoğan'a: Hakkımı helal etmiyorum

Tarih
20 Mayıs 2019
İzlenme
Kişi

15 Temmuz darbe girişimi sırasında oğlu ve AK Parti'nin reklam danışmanı olan eşi Erol Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, sosyal medyadan kendisine yönelik FETÖ'cü suçlaması yönelten bir hesaba yanıt verirken hükümet üyeleri ve bürokratlara da ağır eleştiriler yöneltti.

Twitter'da '@inallpacino' adlı bir kullanıcı Olçok için, "Nihal Olçok FETÖ’cü olduğu için Erol ağabey onu boşamış bilmeyene söyleyeyim. Kadın oğlunun ölümünden Erol ağabeyi suçluyormuş yakın çevresine durum bu. Hatta kendi ailesinden FETÖ’den tutuklu olanlar var. Yani kadın, katiline aşık olan Özgür Mumcu değil, zaten katillerle aynı safta" dedi.

​Mesaja verdiği yanıtta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ve AK Partili iki hesabı da etiketleyen Olçok, "Yedi sülalesine hakkımı haram ettim. Şerefsiz trol. Adiler sizi. Allah seni pemperişan etsin. Evlatların bile attığın iftiranın hesabını veremesin. Bizi de bu hale getirenler dünyada, ahirette gün yüzü görmesin" ifadelerini kullandı.

nihal olçok erdoğan tweet ile ilgili görsel sonucu 

Olçok, ikinci paylaşımında da yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı etiketledi ve şöyle devam etti:

"Şimdi bu sözlerim FETÖ’cü adi terörcülere ve bu milleti, bu teröre bulaştıran bütün hükümet ve bürokratlara… Şimdi ilk defa hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize. Beni düşürdüğünüz hale bakın. Aldanan da birmiş, aldanmayan da."

olcok2.png

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • il

  20 Mayıs 2019 19:14
  0 1
  bunlar o.ç ne konuştuğunu bilmeyen asalaklar. ablacığım sen bu geri zekalılara bakma.
 • mahoni

  20 Mayıs 2019 16:38
  3 0
  evet burada tarafsız olarak bir şey sezdim bu bayan pekde şehit ailesine şehit gözüyle bakmıyor oraya buraya hakkım haram nidası atıyor ya kardeşim en büyük mertebe ye ulaştılar sen neden şehit aileni kullanıyor ona buna çatıyorsun seni şehit eden belli ona dokundurmadan hükümete hadi oradan kardeş analisz ettir yazını bak sobe oldugunu anlarsın
 • osman

  20 Mayıs 2019 16:20
  4 2
  millet de sana helal etmiyor hakkını
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;