GÜNCEL

Nevşin Mengü'den, Metrobüste iki gencin öpüşmesine müdahale eden yolcuya tepki

Tarih
14 Mart 2018
İzlenme
Kişi
Gazeteci Nevşin Mengü, metrobüste öpüşen bir çifte, "Avrupalı değilim, benim ahlakıma ters" diyerek müdahale eden kişiye tepki gösterdi. 

Nevşin Mengü'den, Metrobüste iki gencin öpüşmesine müdahale eden yolcuya tepkiMetrobüste iki gencin öpüşmesi üzerine, duyarlı bir yolcu yapılan ahlaksızlığa müdahale etti. Şahsın gençlere müdahalesinin ardından avukat olduğunu söyleyen bir kişinin uyarısıyla karşılaşan şahıs kendini, "Ahlak bekçiliğiyse evet ahlak bekçisiyim, ben Avrupalı değilim, benim ahlakıma ters" ifadeleriyle savundu.

nevsin-mengu-den-metrobuste-iki-gencin-opusmesine-mudahale-eden-yolcuya-tepki-438617-1.Gazeteci Nevşin Mengü, Twitterdan haberle birlikte “Hiç sevip sevilmedikleri için sevgiyi ahlaksızlık sanıyorlar” paylaşımında bulundu.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Mamocan

  16 Mart 2018 10:37
  0 4
  parklarda avm lerde saklanıp yiyişen türbanlılar da gördük biz. ama hiç birine bakmadan başımızı çevirdik ve rahat bıraktık. ayrıca hiç kimse reşit olan insanlara müdahale edemez. kocaeli de minibüste de sadece birbirinin başını okşadı diye bir çifte saldırdılar.
 • mustafa yüce([email protected])

  16 Mart 2018 09:33
  2 1
  sevgiyi belli etmek ,toplu taşıma araçlarında öpüşmeklemi gerçekleşir ?ölçü bumu nevşin hanım.bunu yapan kocan olsa tavrın bumu olurdu diye merak ediyorum.
 • hursit dilaver

  15 Mart 2018 14:44
  2 1
  sonra tekrar bir baktım ki,her şeye değer yahu..yorumlara da bakınca değeceğini anladım be..değer di mi dostlar.. kimse saftiriklik yapmasın.. sorduk işte anlayın.
 • hursit dilaver

  15 Mart 2018 14:41
  1 2
  nevşin haklı..sana ne. 6 ay kadar önce bir belediye otobüsünün arka koltuğunda kızla oğlan bayağı samımı ve sakso işlemi yapılıyordu.biz elbet moderenist bir dünya vatandaşı olarak ilgilenmedik..hatta peçete falan olsaydı verecektik..elbet bize ne.. 1965de almanyaya gittiğimizde garlarda falan öpüşenleri görürdük.aaa derdik..şimdi tam kıvama geldik, alıştık.CHPyi boşverin de bizim mahale de alıştıktan sonra ne edecekesiniz.nevşin haklı
 • keloğlan

  15 Mart 2018 09:54
  5 0
  Ahir zamanda inançsız insanlar hayvanlar gibi sokak ortasında çifleşecekler... .........................................................................................SADAKA RASULALLAH
 • osman

  15 Mart 2018 09:34
  0 2
  sen ne anlarsın sevip sevilmekten... hiç bilmessin ki
 • Yavuz Selim

  15 Mart 2018 05:57
  11 0
  Anlaşılan, hatun o yolun yolcusu, aklımızla basbayağı dalga geçiyor. Sevginin de sınırları var, aşıldığında ahlaksızlığa girer. Sevgi ya, oldu olacak yanlarında bir de döşşek taşısalarmış.
 • hüseyin karakaya

  15 Mart 2018 00:23
  10 0
  nevin sen her yakışılıklı gördüğünde verdiğin için bu konu seni aşar zaten bizimde senin gibi kaşarlarla işimiz olmaz. siz gidin kubübenizde istediğinize verin bu günler kediler için ama size de uyar uymazsa uydururuz sarışın yosma.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;