GÜNCEL

Nedim Şener’den sert uyarı!

Tarih
10 Ocak 2019
İzlenme
Kişi

Gazeteci Nedim Şener, FETÖ operasyonlarına yönelik TV net’te yaptığı değerlendirmede dikkat çeken ifadeler kullandı.

“Karşı Karşıya” isimli programa Mete Yarar, Ahmet Zeki Üçok, Cüneyt Toraman, Birol Akgün gibi isimler katılırken programda bir ara konu Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün “FETÖ’den arınma süreci tamamladı” sözlerine geldi.Bu söze karşı çıkan Nedim Şener, “Kardeşimin FETÖ ile en küçük bağlantısı olsa ben onu devlete teslim ederim. Bakarım beslerim kardeşimdir ya. Ama devletin içerisinde onun kalmasına izin vermem” ifadelerini kullandı.

“Şu anda FETÖ'cü olduğu bilindiği halde hava kuvvetlerinde uçağa binen pilotlar var” diyen Şener, “Bu kafayla 5 yıl içerisinde 15 Temmuz bir dernek adı olarak kalır 250 şehit de bir rakam olarak kalır. Böyle bir şey var mı” ifadelerini kullandı.(Medyaradar)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Abdullah

  30 Ocak 2019 16:36
  0 0
  Eşi fetodan öğretmenlikten atılan adamı müdür yaptılar 6ay içerde yatan kahraman gibi çıkıyor Gene yan yana geziyorlar Türkiyede ki gazeteciler ferhat ünlü nedim şener devletten daha iyi mücadele veriyorlar
 • FİKRİ

  10 Ocak 2019 10:30
  0 0
  Bu haklı duyuruyu serzenişleri Başkanımız sayın Erdoğan duymalıdır özellikle İstanbulda asker veya sivil Feto yapılanması kendilerini gizliyor ve halen cok güçlüler.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;