GÜNCEL

Mustafa Ceceli'ye şok

Tarih
17 Temmuz 2018
İzlenme
Kişi

Ses sanatçısı Onur Akay, Mustafa Ceceli'ye radyolardan ambargo konulduğunu ve Ceceli’nin çok sayıda konser programının da iptal olduğunu iddia etti.

Mustafa Ceceli, Mayıs 2017'de 9 yıllık eşi, oğlu Arın'ın (7) annesi Sinem Gedik'ten boşanmış, 45 gün sonra Selin İmer ile evlenmişti.

Eski eşi Sinem Gedik'e ''Oğlumu istiyorum'' diye velayet davası açan Mustafa Ceceli'nin dava dosyasında yer verdiği video ortalığı karıştırmıştı.

ceceli ile ilgili görsel sonucu

Sinem Gedik'in Kanlıca'daki villasında şarkıcı İntizar ile görüntüleri internete düşünce, Mustafa Ceceli büyük tepki çekmişti.

Sosyal medyada eski eşinin evine gizli kamera yerleştirmekle suçlanan Mustafa Ceceli dün kendini şu sözlerle savundu:

''O görüntüler benim elime kimliği belli olmayan kişilerden, e-mail yoluyla geldi. Kimsenin evine girmedim, kamera da yerleştirmedim. Söz konusu ilişki boşanma öncesi başlamıştır. Çocuğum yaşadığı travmalarla ruhsal durumu bozulmuştur. Tek düşüncesi evladı olan bir baba olarak o görüntüleri basına sızdıracak son kişiyim. Çocuğumun annesinin de bulunduğu görüntüleri kamuya sızdıranlarla hukuk önünde hesaplaşacağım.''

Mustafa Ceceli'nin sözlerinin hemen ardından Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar'dan jet hızıyla açıklama geldi:

'PAYLAŞIMLAR AMERİKA'DAN'

''Görüntülerin gizlice değil, ihbar maili ile elde edildiği, o sırada çocuklarının evde olduğu tamamen gerçek dışı olup toplumun tepkisini azaltmaya yöneliktir. Mustafa Ceceli tarafından velayete dair herhangi bir talep iletilmemiş, doğrudan dava açılmıştır. Ayrıca Amerika'dan yükleme ve paylaşım yapılan mahrem görüntüler için suç duyurusu yapacağız.''


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAK DAVA

    19 Temmuz 2018 18:22
    0 0
    SANATCI TOPLUMUN AYNASIDIR DERLER YA HEP ALIN SİZE AYNA TEPE TEPE KULLANIN.....YAZILACAK ÇOOK ŞEY VAR AMA BURDA SATIRLARIMIZ SINIRLI....
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;