SİYASET

Muarrem İnce İstanbul'a 'hayır' dedi

Tarih
20 Eylül 2018
İzlenme
Kişi

CHP'nin son Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İstanbul Büyükşehir Belediyesi için aday olmayacağını açıkladı.

HaberTürk'teki Türkiye'nin Nabzı programına bağlanan Muharrem İnce, yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmayacağını söyledi.

muharrem ince habertürk istanbul ile ilgili görsel sonucu

"BEN GENEL BAŞKAN OLACAĞIM"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İstanbul için kimin kazanma ihtimali varsa onu seçeceğiz" sözleri İnce'ye hatırlatıldı.

İnce, Didem Arslan Yılmaz'ın sorusuna "Ben Genel Başkan olarak Cumhurbaşkanı adayı olmak istiyorum, nokta." sözleriyle cevap verdi.

İnce, "İstanbul'a aday olmak isteyen çok arkadaşımız var. Önerim nedir derseniz, 200 bin üyenin önüne sandık koyarak belirlenmeli" dedi.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • hursit dilaver

  20 Eylül 2018 15:31
  0 0
  aşağıki yorumuma ektir. aday ol desinler, koşa koşa yalovadan gelir de, osman gazi köprüsünün parasını da düşünmez. ama yoo, pardon önce ankaraya gidecek di mi..ikbal öyle bir şey ki, biz tadamadık bir türlü.. vatan kurtarmaktan sıra bulamadık.istanbul artık CHPli bir başkana verilsin ki, DHKPC,TİKKO-THKP/C,THKO-PKK-PYD-PYD-İP-TİP hepsi istanbulu paylaşsınlar.4 seneye kalmaz bir seçim olur ve CHP bir 25 yıl daha bekler.UNUTMAYIN, HİTLER DER Kİ, 25 YILDA BİR SAVAŞMAYAN MİLLETLER DEJENERE OLUR.
 • hursit dilaver

  20 Eylül 2018 15:11
  0 0
  böyle dediğine bakmayın tabi. MEMLEKETİN ALİ MENFAATLERİ UĞRUNA, GENEL İSTEK VE ARZU ÜZERİNE, VE ÜLKEMİZİN BU EN, BİRLİK VE BERABERLİĞE MUHTAÇ OLDUĞUMUZ ZAMANINDA VERİLECEK GÖREVLERİ SORGUSUZ VE MECCANEN VE BİLABEDEL KABUL ETMEK VATAN GÖREVİDİR. derse o zaman görün siz bakalım. karşınıza geçip göbek atarak oynıcaaam.ARAYA DA C. BAŞKANIMIZN DA EMRİNDEYİM derse ballı kaymak olur tabi.
 • hursit dilaver

  20 Eylül 2018 15:08
  0 0
  KİMSE ÜSTÜNE ALINIRSA DA UMURUM DEĞİL. BİR FRANSIZ ROMAN MI,FİLM Mİ BİR ŞEY VARDI.'' Anneme söylemeyin ,o beni falan falan da çalışıyor sanıyor' GİBİ BİR ŞEYDİ. NERDEN AKLIMA DÜŞTÜYSE ARTIK.BİRİ DE BU JAPON ASKERİNE SÖYLESİN DE, YAŞADIĞI O AGAÇTAN İNSİN. DESİNLER Kİ, SAVAŞ BİTTİ, SULH OLDUK. desin. hala ayamayanlar olunca böyle denirmiş.ne bilelim.
 • HAK DAVA

  20 Eylül 2018 14:39
  0 0
  ULAN ŞEREFSİZLER SİZ GİDİN VATANINIZ OLAN AMERİKADA SİYASET YAPIN GİDERKENDE AKIL HOCALIĞINIZI YAPAN YENİ ASYA YAHUDİ KOMİTESİ KAFİR PİÇLERİNİDE YANINIZA ALIN DOMUZLARINDA DİNİ AMERİKA ALLAHI DOLAR SİZİN GİBİ DOMUZLAR VE KAFİRLER SÜRÜSÜNÜN VATANI AMERİKA HA DE SİKTİRİN GİDİN BU GÜZELİM MEMLEKİTE BOK EDEN SİZİN DOMUZLUKLARINIZ ZATEN YAVUŞAKLAR SÜRÜSÜ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;