GÜNCEL

Meral Akşener ilk seçimde Erdoğan'ı devirirmiş!

Tarih
29 Haziran 2017
İzlenme
Kişi
Geçtiğimiz günlerde Ankara 3. Asliye Hukuk Mahkemesi MHP'li muhaliflerin düzenlediği tüzük kurultayını iptal etmiş ve Meral Akşener'in başını çektiği isimler yeni parti için çalışmalara başlamıştı.

CHP'NİN HALK TV'SİNDEN DESTEK 

Ankara kulislerinden Meral Akşener'in yeni bir parti kuracağı iddiaları konuşulurken, Akşener'e destek de Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a yakınlığıyla bilinen Halk TV'nin Genel Müdürü Şaban Sevinç'ten geldi.

"AK PARTİ VE ERDOĞAN'I DEVİRİRLER"

Sevinç, Akşener'in de Adalet Yürüyüşü'ne katılması gerektiğini belirterek; "Toplumda sürüklenen savrulan bir sürü lider var. Türkiye kendi düşüncesini topluma kabul ettiren, toplumu ikna eden, kitleri peşinden sürükleyen demokratik bir lider arıyor. Türkiye'nin selameti açısından Akşener'in kuracağı partiyi çok önemsiyorum. Doğru kadro ve doğru siyaset ile partileştiği takdirde AKP'yi de Tayyip Erdoğan'ı da ilk seçimde devireceklerine inanıyorum." dedi.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Matador32

  30 Haziran 2017 23:19
  0 0
  Ben de buradaki görüşlere katılıyorum. Ama gülmekten.... Muhahahahahahahah!
 • SEPUKA

  30 Haziran 2017 15:59
  0 0
  ANCAK CAM DEVİRİR.
 • mirmigatufan

  29 Haziran 2017 16:52
  0 0
  Ulkemız ve sınırlarımız tehlıkede ıken .yenı devletler yenı sınırlar cızılmesı gondemde ıken bunların son kalemiz son devletımız TURKIYEmızı duduneceklerıne ancak koltuk dusunuyorlar.ALLAH KOTULERE FIRSAT VERMESIM.YASASIN TURKIYE .KAHROLSUN ICTEKI VE DISTAKI EMPERYALIST USAKLAR.
 • mirmigatufan

  29 Haziran 2017 16:41
  0 0
  abd-ısraıl-feto -batı emperyalıstlerın ıcımızdei truva atı. Allah fırsat vermesın
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;