GÜNCEL

Melih Gökçek'ten kritik çağrı: Parmak izlerinden tespit edip o vekilleri de yargılayın

Tarih
06 Haziran 2020
İzlenme
Kişi

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, üzerinde ay yıldız ve M. Kemal imzası olan maskeleri çöpe atan milletvekilleri ile ilgili kritik bir çağrıda bulundu.

TBMM Genel Kurulu'nda, bazı CHP'li milletvekillerinin, üzerinde ay yıldız ve M. Kemal imzası bulunan kırmızı maske takması ve maskeleri ardından çöpe atması büyük tepki çekmişti.

Skandalla ilgili Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten çarpıcı bir teklif geldi.

Gökçek, maskelerin çöpteki fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

"Teklifimdir. Üzerinde Atatürk ve Türk bayrağı olan maskeleri çöp tenekesine atan milletvekilleri parmak izlerinden tespit edilsin, dokunulmazlıkları kaldırılsın, yargılansın ve mahkum edilsin."

İşte o tweet:

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Mehmet Süleymanoğlu

  08 Haziran 2020 13:29
  1 0
  CHP için ne Atatürk ne de Bayrağın bir anlamı var. Bunlar bu toprakların yabancısı idiler , aynen de devam ediyorlar ve edecekler . Kişilik ve kimliklerini bulamamış bir insan yığını . Bazen solcu , bazen Alevi ,kâh siyonistlere yakalalık kah kraliçeye kölelik kah Şansölyelerine Kapı kulluk yaparak yuvarlanıp gidiyorlar.Omurgasız olmak bÖyle olsa gerek
 • Misafir

  06 Haziran 2020 17:21
  1 0
  Daha önce çeşitli yerlerde yazdım. Söyledim. Anlatmaya çalıştım. Bayrak kanunu var. Uyulması gerek. Bayrağı giyemezsiniz. Eşarp, tişört, bandana, yüzünüze maske yapamazsınız. Kullanımı bittikten sonra imha etmelisiniz. Ancak bunu millet vekili etiketini taşıyan dokunulmazlar kendilerine göre yorumlar iseler dokunur. Dokunuyor. Elbetteki tv de gördüğüm andan beri içim acıyor. Bayrak kanunu açıktır. Aynı şekilde uygulansın..... Biz toprağa düşenin üzerine örteriz. Çöpe atanlara selam olsun......
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;