SİYASET

Mehmet Özhaseki'ye göre oylar yeniden sayılsa Ankara'da sonuçlar değişebilir

Tarih
15 Nisan 2019
İzlenme
Kişi

Kayseri'ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin il başkanlığı binası önünde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

"HER SANDIKTA OYUMUZ ARTIYOR"

Özhaseki, seçimlere dair, "Her açılan sandıkta bizim oyumuz artıyor, karşı tarafın oyu düşüyor.

Keşke mümkün olsa da tarafsız gözlemciler otursalar, Ankara ve İstanbul'u yeniden saysalar. Emin olun sonuç çok daha değişir. " yorumunu yaptı.

Mehmet Özhaseki'ye Ankara'daki yenilgisi sorulduBir gazetecinin, İstanbul seçimlerindeki son durumu sorması üzerine Özhaseki, şunları söyledi;

"SANDIKLARA SAHİP ÇIKMA KONUSUNDA YETERSİZ KALDIK"

"İstanbul seçimleriyle ilgili partimiz üzerine düşen her şeyi yapıyor. Şunu biliyoruz ki sandık güvenliği çok önemliymiş, partimize düşen en önemli iş sandıkların güvenliğini sağlamakmış. Birçok yerde müşahidimiz olmayınca itiraz edilmeyince sandıklar yeniden açılıp sayılamıyor. Bundan dolayı da birçok oy kaybına uğradığımızı bir kere daha anladık. Biz güçlü bir partiyiz ancak sandıklara sahip çıkma konusunda bu seçimlerde biraz yetersiz kaldığımızı kendimizde görüyoruz. Bunu da değerlendiriyoruz zaten. Çünkü her açılan sandıkta bizim oyumuz artıyor, karşı tarafın oyu düşüyor. Keşke mümkün olsa da tarafsız gözlemciler otursalar, Ankara ve İstanbul'u yeniden saysalar. Emin olun sonuç çok daha değişir. Şimdi böyle bir sonuçla karşı karşıyayız. Artık hayırlısı olsun diyoruz ve partimiz bu konuda her şeyi yapıyor."

 

 

 


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Üzgünüz.

    16 Nisan 2019 00:49
    1 0
    Bunu şimdi mi söylüyormuş? Seçim dönemi propoganda çalışmaları da çok yetersizdi üstelik.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;